Başlangıç / Online işler / Kredi kartınızı kullanmanın 3 kolay yolu

Kredi kartınızı kullanmanın 3 kolay yolu

Kredi kartlarının bazı olumsuz değerlendirmeleri ve yüksek faiz ve ücret ödeme şekliniz nedeniyle, birçok kişi bu hesaplara kaydolmuyor. Ama bundan faydalanmalısın Kredi concierge hizmeti,

Kredi kartınızdan yararlanabileceğiniz başka yollar da var. Buradaki sorun, ihtiyaçlarınız için kredi kartı kullandığınızdan ve zamanında ödenmemiş bakiyenizi ödediğinizden emin olmaktır.

İşte kredi kartınızı kullanmanın 3 kolay yolu.

1. Kayıt Bonusu

Piyasada çok sayıda kredi kartı şirketi var. Potansiyel müşterilerin kredi kartlarına kaydolmasını sağlamak için, ikramiye ve diğer teşvikler sunarlar. Cashback seçeneği de alabilirsiniz.

Kredi kartı ödülleri şunları içerir: Ücretsiz otel konaklama, havaalanlarındaki VIP salonlarının kullanımı ve hatta ücretsiz havayolu bileti. En iyisini seçmek için farklı kredi kartı tekliflerini karşılaştırabilirsiniz.

Bazı kredi kartı verenleri, kredi kartı kullanıcılarına hediye kartları sunmak için çeşitli ödül ortaklarıyla birlikte çalışır. Hediye kartı talep ettiğinizde daha fazla değer elde edersiniz, ancak çoğu insan nakit ödülleri tercih eder. Ayrıca kredi kartı düzenleyicinizin indirim merkezlerine de dikkat etmelisiniz. Çiçek satın alma, sinema bileti için ödeme yapma ve hatta yemek yemekten tasarruf edersiniz.

2. Konsiyerj hizmeti

Konsiyerj hizmeti veren kredi kartlarıyla otel rezervasyonu yapabilir ve ulaşım ayarlayabilirsiniz. Bu hizmet özellikle sık seyahat eden insanlar için önemlidir.

Platinum ve Premium kartların yayıncılarından bazılarında bu servisleri kullanabileceğiniz bir uygulama da vardır. Gerekli tüm servisler hakkında yardım istemek için kullanabileceğiniz bir iletişim adresi de alacaksınız.

Kredi kartı konsiyerj servisi, hemen hemen her alanda sanal bir asistan sağlar. Özel etkinlikler planlama konusunda da yardım alabilirsiniz. Değerli eşyalarınızı kaybederseniz, konsiyerj servisi aracılığıyla kaybolan eşyaları kolayca takip edebilirsiniz.

Size çok pahalıya mal olabilecek öngörülemeyen olaylar nedeniyle seyahat sigortanız olmalıdır. Kredi kartınız seyahat sigortası sağlamazsa, gereksinimlerinize en uygun sigortayı bulmak için kolayca bir kredi kartı konsiyerj servisini kullanabilirsiniz.

3. Online alışveriş

Kredi kartları çevrimiçi alışveriş için uygun ödeme yöntemleridir. Zaman kazanmak için çevrimiçi alışveriş kullanın. Farklı yerlerde düzenli olarak sunulan çeşitli indirimlerden yararlanarak da biraz tasarruf edebilirsiniz.

Kredi kartınızın güvenlik özellikleri nedeniyle kartınız sahte kullanılamaz. Nadir durumlarda, bir geri ödeme alacaksınız ve katılımcı uygunsuzluktan kaçınmak için zamanında bir yedek kart almanızı sağlayacaktır. Elinizde riskli olan çok fazla paranız yok.

Bir kredi kartı çalınmış olsa bile, katılımcıya hileli kullanımdan kaçınmak için katılımcıya bilgi verilmelidir. Kart iptal edildi ve kaybınız yok.

Kredi kartları günümüzde çok popüler. Onlardan yararlanmalısın.

Kayıt olmadan önce şartları ve koşulları okumalısınız. En iyi olanları seçebilmeniz için farklı kredi kartlarının avantajlarını kontrol etmek de iyidir.

Kontrol Ediliyor

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

Yeni bir blogcu olarak duyacağınız ilk şeylerden biri SEO ile ilgili her şey – Arama …

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Hiçbir şey elde edemediğinizi hissediyorsunuz ve saat 6:00 oldu mu? Zaten tam bir görev listesine …

sprit-sparen

Saving Yakıt tasarrufu – Kılavuz: Hızlı bir şekilde para ve gaz tasarrufu hakkında 20 ipucu

Araba kullanırken yakıt ve araç kullanırken nasıl tasarruf edebilirsiniz – 20 tavsiye ve püf noktası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir