Başlangıç / Evden Para Kazanma / Makbuzlarını öde!

Makbuzlarını öde!

Aileler için en büyük hane halkı harcamaları söz konusu olduğunda, en yüksek dördü tipik olarak:

  1. konut
  2. taşıma
  3. formasyon
  4. yemek

Konut, eğitim ve ulaştırma masraflarını düşürmek zaman ve çaba harcar. 529 plana geçmeniz, araba satmanız veya 10 yıl kazanmanız gerekebilir. Bu, yiyecekleri aylık giderlerinizi düşürmenin kolay olduğu bir bütçe kategorisi olarak bırakır.

Yiyeceklerden tasarruf etmenin kolay bir yolu, geri ödeme uygulamaları kullanmaktır. Çoğu durumda, çok fazla değişiklik yapmanız gerekmez. Alışverişin ardından, ürünü ve fişi taramak sadece bir iki dakika alır.

Bu düşünceyle, bakkaliye için en iyi para iadesi uygulamalarını burada bulacaksınız. Hepsi ücretsizdir ve herkes size ciddi para kazandırabilir.

Uygulamalar üç kategoriye ayrılmıştır:

  • Yiyecek için en iyi Cash Back Uygulamaları, Bunlar neredeyse herkesin faydalanabileceği uygulamalardır. Çok sayıda müthiş incelemeleri var, çoğu mağazada ve çeşitli ürünler için çalışıyorlar ve çoğu maksimum tasarruf için üst üste konulabilir.
  • Cashback'inizi en üst düzeye çıkarmak için daha fazla uygulama, Bu uygulamalar doğru koşullar altında harika. Belirli bir alıcı türü için (sağlıklı besleyiciler gibi) iyi olabilir veya telefonunuzla hızlı bir şekilde fotoğraf çekmekten biraz daha fazla çalışma gerektirebilir. Ancak, doğru koşullar altında, bu uygulamalarla çok para tasarrufu yapabilirsiniz. Tüm listeyi okuduğunuzdan emin olun.
  • Mağazaya özel alışveriş uygulamaları, Bu uygulamalar yalnızca bir mağazada çalışır.

Yiyecek için en iyi Cash Back Uygulamaları

Ibotta - Yiyeceklerden tasarruf edin

# 1 – Ibotta

Kısa özeti: Ibotta uygulamasını indirin ve hem marketten hem de marketten ve perakende mağazalardan dijital yiyecek ve market kuponlarını arayın. Kupon sahibi olduğunuz eşyaları alın ve makbuzunuzun bir resmini Ibotta hesabınıza yükleyin. Ibotta uygulaması, onayladıktan sonraki 48 saat içinde hesabınıza nakit para ödemenizi öder. Hesabınız 20 ABD Doları'na ulaştığında, hesabınızı PayPal veya Venmo hesabınıza aktarabilirsiniz.

Biliyor muydun: Ibotta en iyi geri ödeme gıda uygulaması olarak bilinir, ancak yüzlerce gıda dışı perakendeciden de indirim alabilirsiniz.

App Store Yorumları: 4.7/545.000'den fazla derecelendirme ile 5.

Google Play incelemeleri: 4.5/5 üzerinden 398.000 yorum.

kayıt ödülünüz: Yeni kullanıcılar yeni bir Ibotta hesabı oluşturmak için 10 $ bonus alır.

# 2 – Dükkan

Kısa özeti: Bir banka veya kredi kartını Shopkick uygulamasına bağla. Yasal öğeler satın aldığınızda ve tekmeleme adı verilen puanlar alırsınız ve makbuzunuzun bir kopyasını gönderirsiniz. Tekmeleriniz onlarca perakendeciden hediye kartları için kullanılabilir.

Biliyor muydun: Shopkick uygulamasıyla tekme kazanmanın dört yolu var: Belirli bir mağazaya git, belirli ürünleri tara, ürünleri satın al ve bir makbuz yükle, kredi kartını bağla ve belirli olanları satın al yerlerde.

App Store Yorumları: 4.7/43.000'den fazla derecelendirme ile 5.

Google Play incelemeleri: 4.3/219.000'den fazla derecelendirme ile 5.

kayıt ödülünüz: Eylem kodu SHOP015746 yeni bir hesaba kaydolduğunuzda size 250 vuruş verecek.

Resepsiyon domuz ana sayfa

# 3 – makbuz domuz

Kısa özetiEsnekliği seviyorsanız, Makbuz Hog seveceksiniz. Hangi mağazada alışveriş yaptığınız ya da ne aldığınız önemli değil. Her yükleme için bir makbuz yükleyebilir ve jeton adı verilen puanları toplayabilirsiniz. Kazandığınız para sayısı, harcadığınız miktara bağlıdır. Ne kadar çok alırsanız, o kadar çok tasarruf edersiniz. Madeni paralar PayPal veya Amazon hediye kartları ile nakit olarak kullanılabilir.

Biliyor muydun: Restoran kuponları yükleyebilirsin. Yani, bir grup için akşam yemeğine katılıyorsanız, kredi kartınızdaki tutarın tamamını ödemeyi teklif ediyorsunuz ve akşam yemeği ortaklarınız size paylarını nakit veya Venmo olarak verebilirler. Restorandan elde edilen gelirle 5.000 jeton kazanmak için aylık bir çekilişe katılıyorsunuz.

App Store Yorumları: 4.7/63.000'den fazla derecelendirme ile 5.

Google Play incelemeleri: 4.5/96.000'den fazla inceleme ile 5.

kayıt ödülünüz: Şu anda mevcut değil.

# 4 – Ödüller al

Kısa özetiGet Rewards uygulaması ile kullanıcılar, uygun markaların satın alınması (ürün önemli değil) ve belirli ürünler için puan kazanabilir. Öğeleri seçmek zorunda değilsiniz. Aldığınızı gösteren makbuzunuzun bir fotoğrafını yüklemeniz yeterli. Puanların sayısı ürünün maliyetine bağlıdır. Puanlarınızı hediye kartları için kullanabilirsiniz.

Biliyor muydun: Hiçbir şey, aynı Fişi hem Getirme Ödüllerinde hem de Fiş Hog'una yüklemenizi engelleyemez. İki kez hafifçe vurun!

App Store Yorumları: 4.7/120.000'den fazla derecelendirme ile 5.

Google Play incelemeleri: 4.3/25.000'den fazla derecelendirme ile 5.

kayıt ödülünüz: İlk faturanızı tararken 2,000 puan kazan.

# 5 – Coupons.com

Kısa özeti: Ücretsiz uygulamayı indirin ve onlarca market, eczane ve diğer perakendecilerin dijital kuponlarını seçin. Ayrıca, bağlılık kartlarınıza kuponlar da ekleyebilirsiniz (anahtarlığınızdaki bu barkod etiketli plastik etiketler), böylece kasiyer kartı tararken kaydedilebilirler. Sadakat kartı olmayan mağazalarda, uygulamadaki öğelerden para iadesi almak için makbuzunuzu yükleyebilirsiniz. (Para PayPal hesabınıza havale edilecektir.)

Biliyor muydun: Bildirimleri almak için kayıt olabilirsiniz; böylece uygulamayı aramak istemiyorsanız kuponlar doğrudan e-posta adresinize gönderilir.

App Store Yorumları: 4.7/5 111.000'den fazla yorum ile.

Google Play incelemeleri: 4.3/32.000'den fazla derecelendirme ile 5.

kayıt ödülünüz: Şu anda mevcut değil.

CoinOut Ev

# 6 – Para Çıkışı

Kısa özeti: CoinOut katılımcı mağazalardan değişim ve geri ödeme depolamak için dijital bir cüzdan olarak hizmet veren bir uygulama. Nakit ödeme yaparsanız, kasiyer size değişiklik yapmak yerine CoinOut seçeneğini seçer. Telefonunuzu tararsınız ve para dijital cüzdanınıza yatırılır. Ayrıca katılımcı perakendecilerin makbuzlarını yükleyebilir ve cüzdanınıza geri ödeme kredisi sağlayabilirsiniz. Her iş ortağı, belirli kategorilerde harcadığınız her bir doların yüzdesini döndürür. Daha sonra parayı banka hesabınıza aktarabilir veya hediye kartları için kullanabilirsiniz.

Biliyor muydunNakit Tabanlı Zarf bütçeleme yöntemini kullanıyorsanız, bu uygulama yeni en iyi arkadaşınızdır.

App Store Yorumları: 4.7/25.000'den fazla derecelendirme ile 5.

Google Play incelemeleri: 4.5/6.000'den fazla derecelendirme ile 5.

kayıt ödülünüz: Şu anda mevcut değil.

# 7 – Tasarruf Yıldızı

Kısa özetiSavingStar ile, kullanıcılar market kartlarını hesaplarına bağlayabilir veya makbuzlarını tarayabilir. Alışveriş yapmadan önce indirimleri etkinleştirin. Uygun bir öğeyi her satın aldığınızda, uygulama size bildirilecek ve kupon veya indirimler hesabınıza yatırılacaktır. Hesabınızdaki para bankanıza veya PayPal hesabınıza gönderilecektir veya hediye kartlarınız için kullanabilirsiniz.

Biliyor muydun: Bu uygulama discount katı indirimler sunuyor – çoğu en az 1 $ değerindedir ve hatta bazıları 5 $ öder.

App Store Yorumları: 4.1/4.000'den fazla yorum ile 5.

Google Play incelemeleri: 4.2/62.000'den fazla yorum ile 5.

kayıt ödülünüz: Şu anda mevcut değil.

# 8 – Makbuz

Kısa özeti: Birkaç istisna dışında, alışveriş yaptığınız herhangi bir yerden bir makbuz yükleyebilir ve ReceiptPal ile puan kazanabilirsiniz. Dört kuponla 100 puan alırsın ve haftada 20 puana kadar gönderebilirsin. Puanlar hediye kartları için kullanılabilir.

Biliyor muydunYüklediğiniz her makbuz için, her pazartesi günü yapılacak ve 250 $ ödeyen haftalık bir çekilişe girersiniz.

App Store Yorumları: 4.7/5.000 yorumdan fazla ile 5.

Google Play incelemeleri: 3.9/5.000 yorumdan fazla ile 5.

kayıt ödülünüz: Şu anda mevcut değil.

Cashback'inizi en üst düzeye çıkarmak için daha fazla uygulama

Bu uygulamalar, makbuzları yüklemek dışında, tasarruf etmenin ve kazanmanın en iyi yollarından bazılarını sunar. Birçoğu tasarrufları iki veya üç katına çıkarmak için yukarıdaki hizmetlerle birleştirilebilir.

Meşe Palamudu Ana Sayfa

# 1 – Meşe palamudu

Kısa özeti: Muhtemelen Acorns'i bir mikro yatırım uygulaması olarak biliyorsunuzdur, ancak çevrimiçi satın alımlar için geri ödeme özelliği sunduğunu bilmiyor olabilirsiniz. Chrome Found Found Money uzantısını indirin. 200'den fazla partnerle alışveriş yaptığınızda, doğrudan Acorns hesabınıza yatırılmış olan nakit iadenizi alırsınız.

Biliyor muydunAcorns & # 39; Found Money seyahat masraflarından tasarruf etmenize yardımcı olmak için Expedia, Airbnb ve Uber gibi sitelerle ortaklık kurmuştur.

App Store Yorumları: 4.7/416.000'den fazla derecelendirme ile 5.

Google Play incelemeleri: 4.4/74.000'den fazla inceleme ile 5.

kayıt ödülünüzSiz ve bir arkadaşınız Meşe Palamudu için kaydolursanız, uygulama her birinize 5 $ yatırım yapacak.

# 2 – Öyle

Kısa özeti: Dosh hesabınızı oluşturduğunuzda, bir kredi kartı veya bankamatik kartı bağlar ve bu kartı binlerce çevrimiçi mağaza ve tuğla ve harç mağaza ve restoranında alışveriş yapmak için kullandığınızda% 10'a kadar para iadesi alırsınız. Para dosh cüzdanınıza yatırılır ve bankanıza veya PayPal hesabınıza aktarılabilir.

Biliyor muydunBir kredi kartını nakit ödüllerle bağladığınızda, hem kartınızdan hem de Dosh'tan geri ödeme alırsınız. Tekrar iki kez daldırın.

App Store Yorumları: 4.7/87.000'den fazla derecelendirme ile 5.

Google Play incelemeleri: 4.6/37.000'den fazla derecelendirme ile 5.

kayıt ödülünüz: Şu anda mevcut değil.

# 3 – Çevir

Kısa özeti: Pazar gazetesi alamıyorsanız ancak haftalık bültenleri yiyecek alımlarıyla birlikte okuyamıyorsanız, Flip! Flipp, bölgenizdeki tüm haber bültenlerini görmenize olanak sağlar (hesabınızı oluştururken posta kodunuzu girmeniz yeterlidir), böylece yiyecek, ev eşyaları, giyim, elektronik eşya ve diğerlerinden tasarruf edebilirsiniz. Kuponları takın ve sadakat kartlarınıza eklensin.

Biliyor muydun: Fiyat ayarlama tasarrufunun mümkün olduğu mağazalarda en düşük fiyatı almak için uygulamanın fiyat ayarlama özelliğini kullanın.

App Store Yorumları: 4.6/71.000'den fazla değerlendirme ile 5.

Google Play incelemeleri: 4.6/100.000'den fazla derecelendirme ile 5.

kayıt ödülünüz: Şu anda mevcut değil.

# 4 – NCP Mobil

Kısa özeti: NCP Mobil barkod taramak için bir uygulama. Satın aldığınız meşru ürünlerin barkodlarını tarayın, satın alma ile ilgili birkaç soruya cevap verin ve sonra puan kazanmak için geri bildirimde bulunun. Kazandığınız puanlar hediye kartları için kullanılabilir.

Biliyor muydunUygulamayı ne kadar uzun süre kullanırsanız, her tarama için o kadar fazla puan alırsınız.

App Store Yorumları: 4.3/2.700'den fazla derecelendirme ile 5.

Google Play incelemeleri: 4.3/15.000'den fazla derecelendirme ile 5.

kayıt ödülünüz: Şu anda mevcut değil.

Ayrıca bakınız: Nielsen Bilgisayar ve Mobil Panel İnceleme

Ödül Ana Sayfa

# 5 – Bırakma ödülleri

Kısa özeti: Düşen Ödüllerin kullanımı kolaydır. Basitçe bankamatik kartınızı veya kredi kartınızı bağlayın, en fazla para harcadığınız katılımcı iki satıcıyı seçin ve her satın alım için puan kazanın. Seçtiğiniz iki yeri düşünün. Karar verdikten sonra fikrini değiştiremezsin. Kazandığınız puanlar hediye kartları için kullanılabilir.

Biliyor muydunAyrıca, seçilen iki perakendecinizle olmasanız bile, katılımcı perakendecilerden ve çevrimiçi mağazalardan özel teklifler alarak puan kazanabilirsiniz. Bu fırsatlar genellikle en iyi nakit geri ödeme oranlarından bazılarını kazanır.

App Store Yorumları: 4.7/36.000'den fazla derecelendirme ile 5.

Google Play incelemeleri: 3.8/5.200'den fazla derecelendirme ile 5.

kayıt ödülünüz: Şu anda mevcut değil.

# 6 – Krazy Koupon Lady

Kısa özeti: Bu uygulama kuponlar için bir one-stop shop gibidir. Hem dijital hem de yazdırılabilir kuponlardan oluşan bültenlerden, mağazalardan ve üreticilerden kuponlar vardır. Uygulama, bulduklarında, bulundukları her yerde telefonunuza yeni teklifler gönderir.

Biliyor muydun: Bu uygulama aynı zamanda kupon yenidoğanlara tasarruflarını nasıl optimize edeceklerini öğreten öğreticiler ve videolar sunar.

App Store Yorumları: 4.9 / 5, 50.000 'den fazla yorum ile.

Google Play incelemeleri: 4.7 / 5, 11.000'den fazla yorum ile.

kayıt ödülünüz: Şu anda mevcut değil.

Mağazaya özel alışveriş uygulamaları

Bunlar, özel mobil uygulamalar sunan büyük perakendecilerden sadece birkaçı. Bunun gibi uygulamalar genellikle özel kuponlar ve fırsatlar sunar. Bu yüzden en sevdiğiniz mağazaların bunları sunup sunmadığını görmek için zaman ayırın.

Hedef Çember hareketi App: Bu uygulama ile, Target'in mağaza içi tekliflerini doğrudan telefonunuzdan görüntüleyebilirsiniz. Kategori veya koleksiyon arayın veya arama çubuğuna bir marka veya öğe girin. Belirli bir öğe için tasarruf yapılıp yapılmadığını görmek için bir barkod da tarayabilirsiniz. İstediğiniz bir teklifi bulduğunuzda, üzerine tıklayın, o da listenize eklenecektir. Çıkış yaptığınızda, kasanızdaki Hedef Uygulamanızdaki barkodu kasada tarayın ve indirimler uygulanacaktır.

KrogerKroger uygulamasıyla, yalnızca ev ve gıda ürünlerinde değil, aynı zamanda zamanında da tasarruf edersiniz. Mağazaya vardığınızda uygulamayı alıp satın alabilir veya siparişinizi teslim alabilirsiniz. Ayrıca haftalık reklamları, kuponları ve özel teklifleri görüntüleyebilir ve sadakat kartınıza dijital kuponlar yükleyebilirsiniz.

wholefood: Haftalık satışları ve özel teklifleri görüntülemek için uygulamayı kullanabilirsiniz. Gerçekten tasarruf etmek için bir Amazon Prime üyesi olmanız gerekir. Başbakan üyelerine özel teklifler ve haftalık yüzlerce satış ürününde% 10 ek indirim uygulanır. Prime ile giriş yapın ve check-out yaparken uygulamadaki QR kodunu tarayın.

Meijer: MPerks uygulaması kullanıcılara dijital kuponlar, özel teklifler, meşru ürünler satın alma ödülleri ve haftalık bültene erişim sunar. Kullanıcılar toplam alışverişlerde 250 $ veya daha fazla harcama yaptıktan sonra bir sonraki alışveriş çılgınlığı için 5 $ gibi ödüller alırlar.

WalmartBu uygulamayla kullanıcılar haftalık bültenleri görüntüleyebilir, bir alışveriş listesi oluşturabilir, özel teklif bildirimleri alabilir, fiyatlarını kontrol etmek, para göndermek ve reçeteleri doldurmak için öğeleri tarayabilirler.

Ayrıca bakınız: 2019'da Hızlı Para Kazanmak İçin En İyi 18 Pasif Gelir Uygulaması
Source link

Kontrol Ediliyor

Thodex-Thodex Nedir-Thodex Kayıt ol -Thodex borsası kayıt-Thodex üye ol

THODEX Kripto Para Nedir?Eski adı Koineks olan Thodex Kripto Para Borsası, kullanıcıların sistemde listelenen mevcut …

8 Challenges to Working From Home With Small Children

Evden çalışmak için 8 zorluk (küçük çocuklarla)

Evden çalışmayı seviyorum. Günümü istediğim gibi tasarlama özgürlüğüne sahibim. Bütün gün ter giyebilirim, bütün gün …

22 Evde anne olarak para kazanmak için yan iş fikirleri

22 Evde anne olarak para kazanmak için yan iş fikirleri

Çalışan bir anne misiniz, ama çocuğunuzla birlikte olmak için evde kalmak ister misiniz? Belki de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir