Başlangıç / Online işler / Nasıl Para Kazanılır Bloglama: Blogunuzdan Kazanmanın 8 En İyi Yolu

Nasıl Para Kazanılır Bloglama: Blogunuzdan Kazanmanın 8 En İyi Yolu

Nasıl Para Kazanılır Bloglama: Blogunuzdan Kazanmanın 8 En İyi Yolu

Para Bloglama Nasıl Kazanılır

Bloglarında milyonlarca insan yapan blogcuların hikayelerini sık sık duyuyoruz. Gerçekte mümkün mü?

Evet, neden olmasın?

Copyblogger, Mashable ve Tech Crunch gibi blog yazarları her ay 1 milyon dolardan 3 milyon dolara kadar kazanıyor okuyucularına ve müşterilerine hizmet sunarak. Bu platformların ağ tabanı o kadar büyük ki gelirlerinin çoğu sosyal takipçilerinden geliyor.

Hizmetlerini, hedef kitleye erişmelerini sağlayan belirli bir alanda uzmanlaştırdılar. Bloglarını tanıtmak için kullandıkları stratejiler de onlara milyonlarca dolar geri ödüyor.

reklâmWebhosting "width =" 728 "height =" 90 "border =" 0 "

Milyonlarca para kazanıyorlarsa, neden blogunuzla binlerce, hatta yüzlerce dolar kazanamıyorsunuz?

Harika, değil mi?

Bu rehberde tartıştım …

Ücretsiz bloglar para kazanmak için iyi bir kaynak değildir

Devam etmeden önce, ücretsiz blogunuzla yeterince para kazanamayacağınızı söyleyeyim. İnsanlar WordPress.com'da blog yazarken veya ücretsiz bir Blogspot hesabı kullanırken hata yaparlar.

Para kazanmak için yapmanız gereken ilk şey, kendi kendine barındırılan bir blog.

WordPress'i düzenli kullandığım için kişiselleştirme ve dinamikleri nedeniyle şaşırtıcı buluyorum. Siteyi beğeninize göre özelleştirebilir ve güzel bir blog oluşturmak için tüm tür ve temaların eklentilerini kullanabilirsiniz.

Web sitenizi henüz oluşturmadıysanız, aşağıdaki talimatları izleyin. Zaten bir web siteniz varsa, sonraki bölüme geçin, d. H. Abone listesi oluştur,

Kendi kendine barındırılan bir web sitesinin birçok avantajı vardır. Zaten sahipseniz, bu şaşırtıcı.

Tebrikler! Blog ile para kazanmak için yolculuğunuzda henüz büyük bir adım attınız.

Çevrimiçi para kazanın - kendi web sitenizi başlatın "width =" 1024 "height =" 768 "srcset =" http://theflyingpaper.com/wp-content/uploads/2018/07/How-To-Start-Your-Own- 1024w blog min.png, http://theflyingpaper.com/wp-content/uploads/2018/07/How-To-Start-Your-Own-Blog-min-300x225.png 300w, http: // reklam kağıdı. DE / wp içeriği / yüklenenler / 2018/07 / blog-min-768x576.png 768w "boyutlar =" (maksimum genişlik: 1024px) 100vw, 1024px

Henüz bir web siteniz yoksa, endişelenmeyin! Çünkü yeni başlayanlar için bloglarını hazırlayacak özel bir adım adım kılavuz hazırladım. Bu kılavuzda, ilk blogunuzu oluşturmak için ihtiyacınız olan her işlemi açıklayacağım.

Rehberde blog oluşturmanıza yardımcı olacak bazı temel bilgiler:

 • Sizi ilgilendiren konularda beyin fırtınası fikirleri. Unutmayın, rastgele bir niş seçmeyin, çünkü daha yüksek bir kazanç potansiyeli vardır. İlgi ile yazabileceğiniz kategorileri veya uzman olduğunuz konuları seçin.
 • Web siteniz için iyi (ve akılda kalıcı) bir alan adı bulun. Alan adınızı ucuz bir fiyata satın almak için Godaddy veya Namecheap'i kullanabilirsiniz.
 • Web sitenizi barındıran bir barındırma hizmeti sağlayıcısı bulun. Çalışanların günün her saatinde erişilebilir olduğundan ve herhangi bir konuda size yardımcı olmak ve tavsiyelerde bulunmak için orada olduklarından emin olun. Godaddy (yeni başlayanlar için) veya WordPress için en iyi hosting sağlayıcı olan Bluehost'u düşük bir fiyata seçmenizi tavsiye ederim.
 • WordPress'i CPanel'den yükleyin.
 • Blogunuzu yapmak için bir tema ekleyin. Ayrıca WordPress için premium temalar satın alabilirsiniz. Böylece web sitenizin görünümünü kişiselleştirir ve profesyonelleştirirsiniz.
 • Blogun işlevselliğini geliştirmek ve iyi bir kullanıcı deneyimi elde etmek için gerekli eklentileri ekleyin.

Blogunuzu oluşturduktan sonra, blogunuzdan para kazanmanıza yardımcı olabilecek stratejileri tartışacağız.

Katılımların ve abonelerin bir listesini oluşturun

Müşterileri olmayan bir iş asla para kazanamaz. Her işletme, ürünlerini satmak ve kar etmek için hedef kitleye ihtiyaç duyar.

Blogunuzda yeterince okuyucu var mı veya blogunuz içerikle etkileşime girebilecek ziyaretçi çekiyor mu?

Eğer öyleyse, o zaman aferin! Çünkü para kazanmaya çok yakınsın.

Ama eğer bu bir hayır! Panik yapmayın. Size trafiğinizi iki ya da üçe katlayabilmeniz için bazı fikirler vereceğim.

Size gösterecek olan kılavuzdaki bu ipuçlarını izleyin Böylece blogunuzu popüler hale getirir ve daha fazla ziyaretçi çekersiniz,

Şimdi web sitenizin katılım oranını artırmak ve abone listesini genişletmek için bazı stratejileri tartışalım.

 • Her okuyucunun dikkatini çeken çekici bir başlık yazın. kullanım CoSchedule's Başlık Analizörü Başlığınızı belirlemek için
 • Yazınız bir metin, resim, video ve Infographics, çizelgeler, slayt gösterileri veya gömülü sosyal medya yayınları gibi diğer sunum materyallerinin bir karışımı olmalıdır. Bunun nedeni, bir insanın görsel verileri metinden 60.000 kez daha hızlı yorumlayabilmesidir.
  Makalenize resim eklerseniz, bu resimlerin Pinterest gibi platformlar arasında kolayca paylaşılması ve daha fazla izleyiciye ulaşmanıza yardımcı olma ihtimali vardır.
 • E-posta listenizi genişletmek için ana sayfanıza bir Abone açılır penceresi veya bir makale ekleyin. Abone listenizi oluşturmak için Aweber, Optin Monster veya Sumo Me servislerini kullanabilirsiniz.
 • Eşantiyonları okuyucularınız için uygun hale getirin ve eşyalarınızı verin. Bu, sosyal medyadaki hayran kitlenizi artıracak ve ayrıca abone listenizi genişletecektir. Blogunuz ve sosyal kanallarınız için freebies yapmak için Woobox, Opinion Stage Plugin gibi eklentileri kullanın.
 • Makalenin hemen altına ve yazınızı bitirdikten sonra sosyal paylaşım seçeneklerini ekleyin. Sumo Me web sitenize% 20 daha fazla trafik getirmek için en iyi eklentidir.
 • Okuyucular makaleniz hakkında yorum yaparsa, lütfen takdirle yanıtlayın ve güven oluşturmak için sorularını yanıtlayın. Ayrıca bloglarını (yazarlarsa) okuyabilir ve kanalları hakkında yorum yapabilirler. Bu, okuyucularla olan bağınızı güçlendirir.
 • Gerekirse, müşteriler / okuyucular tüm hizmetlerde kullanıcı deneyimini okumaktan zevk aldıkça müşteri yorumlarını ekleyin.

Yukarıdaki stratejiler entegrasyon oranınızı artırmanıza yardımcı olacaktır. Onları adım adım izlerseniz, uygulama birkaç gün içinde trafik artacaktır.

Bu, blogunuzdan para kazanmanıza yardımcı olacak bir sonraki adıma çok yaklaşmanızı sağlar.

reklâm

Reklam, her web sitesi için birincil gelir kaynağı olabilir. Birçok blog, bloglarını yayınlamak için reklamlara güveniyor ve bazıları ayda binlerce dolar kazanıyor.

Sitenizdeki reklamlara izin vermeyi planlıyorsanız, iki tür reklam ekleyebileceğinizi bilmelisiniz.

 1. Reklam Yayın Ağlarından Reklam Verme
 2. doğrudan posta

Önemli: MSitenize çok fazla reklam eklemediğinizden emin olun. Çok fazla reklam gösteriliyorsa, izleyici dikkati dağılmış olabilir ve istenmeyen posta gibi görünebilir.

Bir göz atalım Görüntülü reklamlar için reklam ağı Gelir elde etmek için blogunuzla bütünleşebilirsiniz.

 • Google AdSense: Google destekli reklam para kazanma ağı, yayıncıların / blogcuların sitelerinde reklam göstererek para kazanmalarına yardımcı olur. Sitenizde metin, resim, video ve diğer etkileşimli reklamları göstermenizi sağlar.
 • Media.net: Adsense’in alternatifi, hiçbiri ikinci. Ancak, kaydolduktan sonra reklamlarınızı hemen yerleştirmeye başlayabilirsiniz. Google Adsense’in reklamlarını yayınlamak için izne ihtiyacı var.
 • BuySellAds: Reklamverenlerin bir kampanya oluşturabilecekleri ve demografiklerine ve gereksinimlerine göre doğru yayıncıları seçebilecekleri bir pazar.

Google Adsense, binlerce blogcu arasındaki en güvenilir ağdır. Ayrıca media.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

Doğrudan posta, üçüncü taraf ağlarını kullanmaktan daha fazla gelir elde edebilir. Çünkü, reklamveren tarafından belirlenen toplam teklif fiyatının bir yüzdesini alırken, doğrudan reklamlardaki payın% 100'üne sahip olursunuz.

Doğrudan reklamları web sitenize afiş reklamları şeklinde yerleştirebilirsiniz. Okuyucunun dikkatini çeken öğeye bağlı olarak başlık başlığına, kenar çubuğuna veya içerik başlığına yerleştirilebilir.

Eğer başlangıç ​​seviyesindeyseniz, reklam paketini bizden alabilmeleri için müşterileri çekecek fiyat ve içeriği belirlemek zor olabilir. John Do’dan bazı ipuçlarını okumalısınız. Şimdiye kadar en iyi reklam sayfasını oluşturun, o şirketlerin web sitenize reklam verebilecekleri çekici bir satış sayfası oluşturmanıza yardımcı olur.

En iyi trafik ve kaliteli içeriği alırsanız, yalnızca reklam alanınızı satarsanız, muhtemelen yüzlerce dolar kazanacaksınız.

Affiliate Pazarlama

Satış Ortaklığı: Para Kazanmanın Popüler Yolu "width =" 3000 "height =" 1055 "srcset =" http://theflyingpaper.com/wp-content/uploads/2018/07/Affiliate-Marketing_Boost-Blogging -Income .png 3000w, http://theflyingpaper.com/wp-content/uploads/2018/07/Affiliate-Marketing_Boost-Blogging-Income-300x106.png 300w, http://theflyingpaper.com/wp-content / uploads /2018/07/Affiliate-Marketing_Boost-Blogging-Income-768x270.png 768w, http://theflyingpaper.com/wp-content/uploads/2018/07/Affiliate-Marketing_Boost-Blogging-Income-1024x360. png 1024w, http://theflyingpaper.com/wp-content/uploads/2018/07/Affiliate-Marketing_Boost-Blogging-Income-1600x563.png 1600w "boyutlar =" (maksimum genişlik: 3000px) 100vw, 3000px

Affiliate pazarlama, bir blog ile para kazanmak için başka bir önemli yoldur. Bu yöntemle, belirli ürünleri veya hizmetleri tanıtmanız gerekir ve insanlar link veya tavsiye kodunuzla ürünler katılır veya satın alırsa komisyon alırsınız.

Bağlı kuruluş pazarlaması gelişmeye devam ediyor ve birçok blogcu geçimine yetecek kadar kazanıyor.

Ancak her blogcu piyasaya girip ortak ürünleri satarak derhal para kazanabilir mi?

Belirli bir web sitesinden ne kadar para kazanabileceğinizi belirleyen birçok faktör olduğu için bu soruyu cevaplamak zordur.

İlk faktör blogunuzun nişidir. Rekabetçi bir pazara girip girmediğiniz, örneğin bloglama ipuçları, teknoloji veya finans hakkında yazarken veya daha az rekabetçi bir konu seçerken, ancak büyümenize yardım edebilecek hedef kitleye sahip olun.

Hala yapmayan yüz bin ziyaretçisi olan blogcular gördüm ve ayda sadece birkaç bin ziyaretçisi olan blogcular hala bir servet kazanıyor. Bu nedenle, seçtiğiniz niş ve sahip olduğunuz hedeflenen trafik büyük bir rol oynar.

Bir niş seçtikten sonra, okuyucunuzu nasıl kullanacağınızı bilmeli ve ilgi alanlarına göre ziyaretçileriniz için ürünü akıllıca seçmelisiniz. Bir anket yapabilir ve onların çıkarlarını öğrenebilirsiniz. Kitapları ortak olarak mı satacağınıza ya da bir kurs oluşturmaya mı kolayca karar verebilirsiniz.

Bağlı kuruluş pazarlaması blog dünyasında devrim yarattı ve çoğu blogcuya en azından kazandıklarıyla faturalarını ödemelerinde yardımcı oldu.

Bağlı kuruluş programlarının mevcut olup olmadığını görmek için çeşitli ortaklık programlarına katılabilir veya şirketin web sitelerini doğrudan ziyaret edebilirsiniz. Aradığınız ürün kategorinizin altında olmalı ve insanlara katma değer sağlamalıdır. Çünkü sadece para kazanmak için eklerseniz, kesinlikle başarısız olursunuz.

Bağlı kuruluş pazarlamasını web siteme nasıl entegre edebilirim?

Bu kolay. Öncelikle, bağlı kuruluş pazarlaması sunan bir program bulmanız gerekir. Programa kaydolun (bunlardan bazılarının ödendiğini unutmayın, bu nedenle ücretsiz ortaklık programlarını seçin) ve onay için bekleyin.

Size özel bir ortak link verecekler. İçeriğinizdeki bağlantıyı kullanın, böylece okuyucular onu görebilir ve seviyorlarsa, üzerine tıklarlar. Linke tıkladıktan sonra bir ürün alırsan, … … yeni satış yaptın.

Çerez süresi ve komisyonları ağdan ağa değişir.

İşte hemen para kazanmaya başlayabileceğiniz bazı ortak platformlar.

… ve daha fazlası. Bir tane hazırladım Mağaza ağlarının listesi komisyonu, kullanıcıları ve ödemeleri ile ilgili ayrıntılı bir analiz.

Sponsor yazılar

Sponsorlu bir katkı ile yeterli para kazanabilirsiniz. İyi bir katılım oranına sahip bir kitleye ve ilgili trafiğe sahipseniz, sponsorluk katkısı başına kolayca 100 ABD dolarını kazanabilirsiniz.

Yeni blogcular sponsorlu yayınların avantajlarından yararlanamayabilir, ancak ilk müşterinizi çekmek için ne yapmanız gerektiğine dair bir fikir verdiğinden, bu bölümü yine de okumanızı öneririm.

Birçok blogcu bana soruyor Sponsorlu bir yazının fiyatı ne olmalıdır?Her zaman ona geri soruyorum, "Sitenizin site yetkilisi ve etki alanı yetkisi nedir?" Ve "İzleyiciler içeriğinizle nasıl başa çıkıyor?".

Sosyal ağlarınızdaki takipçilerin sayısı nedir ve en önemlisi, e-posta listenizde kaç abone var? Bu soruların çoğu, müşterinize önerebileceğiniz fiyatı belirler.

Yüksek fiyatlı veya düşük fiyatlı bir işletme olabilir, müşteri hala pazarlık ediyor ve bazen memnun kalmamanız gerekiyor. Ancak bir acemi olarak bir dahaki sefere daha iyi olma deneyimine sahipsiniz.

Bu nedenle, bir fırsat varsa, kaynaklarınızı analiz ettikten sonra ödülünüzü verin ve onlara bu sponsorlu katkının onlara ne kadar değer kattığını söyleyin. Ardından, teklif fiyatınızla anlaşma yapmalarını sağlayın. Bu senin için bir zorluk.

önemli: Sonunda, "bu öğenin sponsorluğunu yaptığını" söyleyen bir feragatname ekleyin. FTC Onay Kuralları, hedef kitleye yönelik blogunuzun şeffaflığını koruduğundan ve blogun bütünlüğünü sağlamak için Google Bot’lara yayınlarınız ve sponsorlu yayınlarınız hakkında bilgi sağlayabilir.

Hizmet sunumu

Bir blog, okurları için değer yaratmazsa, değersizdir. Yeterince reklam üretemiyorsanız veya nişiniz bağlı kuruluş pazarlaması için en uygun ürün seviyesine sahip değilse. Blogunuzu hala yeterince yapabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken uzmanlığınızı bulmak ve ihtiyacı olan insanlara yardım etmektir.

Diyelim ki Bir blogcu aşk ve ilişkiler hakkında yazılar yazıyor ancak değer üretemiyordu. Bu nedenle, okurlarına aşk konusunda tavsiyelerde bulunmaya karar verir. Her hafta podcastes ve onu haftada bir veya iki kez yüklüyor. Ayrıca sosyal medyada sorular ve cevaplar düzenliyor.

Ağını kurduktan ve insanlar tavsiyelerini sevmeye başladıktan sonra, onu iyileştirmeye ve ücretli bir kurs kurmaya ya da ilişkide olanlarla ilgili sorunlara bireysel destek sağlamaya karar verir.

Fitness veya spor blog bağlamında, herhangi bir niş ile aynı şeyi yapabilirsiniz. Gelir elde etmek için ne tür bir hizmet sunabileceğinizi öğrenin ve değeri paylaşın.

Ürün satmak

Blogcular, bloglarında e-kitap satan bir servet kazanırlar. Bir e-kitap oluşturmak zaman alır, ancak kazançlar çok yüksektir.

Ancak, satış e-kitaplarla sınırlı değildir. Bir şeye tutku varsa. Biraz sanat eseri ile bir parça kağıt bile satabilir ve para kazanabilirsiniz.

Seni bir örnek ile destekliyorum. Örneğin, el sanatları ya da yaratıcı gösteri ürünleri hakkında bir blogunuz olduğunu varsayalım. Bağlı kuruluş ağlarını niş alanınızda bulmanın kolay bir yolunu seçebilir ve doğrudan satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Ancak, markanızı tanıtmak istiyorsanız, sizin için ürün üretebilen yerel üreticiler hakkında bilgi edinin. Ürünü adınız / markanız altında etiketleyebilecek birini bulun ve satmak için doğrudan web sitenize yerleştirin.

Ancak bu prosedürü tavsiye etmem çünkü üretim, etiketleme ve müteakip pazarlama maliyetleri çok yüksek. Henüz pazarlama yapmıyorsanız, aşağıdakiler gibi bir ağ tabanına sahip ağlar üzerinden satış yapmak daha iyidir: B. Amazon, Etsy, Flipkart vb.

Ya da …

Eğer bir markanız varsa ve yeterince hayranınız varsa, siparişleriniz konusunda size yardımcı olmak ve satışa başlamak için üçüncü taraf hizmetlerini kullanarak tişörtler, kupalar ve diğer harika ürünler yaratabilirsiniz. Birçok popüler marka bu stratejiyi, hayranlarından gelir elde etmek için kullanıyor. Ama çok büyük bir hayran kitlesine ve çekici bir ürüne ihtiyacınız var (akılda kalıcı bir sloganı olan veya tişörtlü bir tişört gibi, eğer insanlar hoşuna giderse kesinlikle satış yapacaklar.) Bundan kâr elde etmek için.

Yorum yaz

Yorum yazmak, para kazanmanın başka bir harika yoludur. İnsanlar teknoloji, filmler, elektronik makaleler, kitaplar ve daha fazlası ile ilgili ürünler hakkında yorum yazarlar.

Tek yapmanız gereken, kullandığınız ürünü iyi bir şekilde anlamak ve başkalarının satın almaları veya almamalarının doğru olup olmadığını bilmelerini sağlamak için bir kullanıcı deneyimini paylaşmak.

Teknoloji blogcuları teknoloji ürünleri ile ilgili yorumlar yazıyor, moda blogcuları güzellik ürünleri ile ilgili yorumlar yazıyor, seyahat blogcuları ziyaret ettikleri yerleri oyluyorlar ve gıda blogcuları restoranlar ve denedikleri çeşitli mutfaklar hakkında yorumlar yazıyorlar.

Nişinizi ve hangi ürünleri değerlendirebileceğinizi öğrenin. İzleyiciye karar vermesini isteyip istemediğinize karar vermesi için dürüst bir inceleme yazın.

Yeterli dereceniz varsa, sadece şirketlere e-posta gönderin ve ürünlerini kontrol etmelerini isteyin. Değerinizi kanıtlamadan doğrudan size ödeme yapamadı. Bu yüzden başlangıçta ücretsiz incelemeye hazır olun. Ancak, iyi bir abonelik tabanınız varsa ve kaliteli makaleler yazmaya başlarsanız, fiyatınızı ve onlarla önceki deneyiminizi de teklif edebilirsiniz.

Bu arada, soğuk ziftle ilgilenmiyorsanız (soğuk ziftten daha iyi bir alternatif yoktur), bu ağların bazılarına katılabilir ve hemen para kazanabilirsiniz.

Bu 6 web sitesine yorum yazmak için ödeme alın

 • Akışı kontrol et: Yazılım, elektronik ve diğer birçok ürün hakkında değerlendirme yazın: Gelir: inceleme başına 2 $
 • Yazılım Hakim: Uygulamalar hakkında yorumlarınızı yazın ve ödeme alın. Sonuç, derecelendirme başına 1 ABD dolarıdır. Ürüne ve kaliteye bağlı olarak, derecelendirme başına 50 dolara kadar kazanabilirsiniz.
 • Merkezi etki: Siz görüşleriniz için ödeme yaparsınız ve içeriğinizle eşleşen markalarla ilişkilendirirsiniz.
 • Sponsor değerlendirmeleri: Diğer bloglardan başka bir platform, kurulan blogların tek bir inceleme ile çok para kazanmalarını sağlayan bir platform.
 • Ciao: Hedefler, tarifler ve başka hiçbir inceleme ağında bulamayacağınız birçok benzersiz konu hakkında inceleme yazın. Belirtilen bir inceleme için sabit bir fiyat yoktur. Ödeme eşiği 5 avro olarak çok düşük.
 • Epinions: E-Görüşler tarafsız yorumlar yayınlamak için bir platformdur. Ancak, yalnızca bir müşteri incelemenizi okumak için tıkladığında ödeme yapılır.

Temel ihtiyaçlarınız için yeterince para kazanmanıza yardımcı olmak için yukarıdaki kaynakları faydalı bulabileceğinizi düşünüyorum.

Etkinlikler hakkında yaz

Bir niş siteniz varsa, bir ürün lansmanı veya yakınlarda bir toplantıyla ilgili herhangi bir olay olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Bu olaylar hakkında yazın.

Düşüncelerinizi ifade edin. Tıpkı ziyaret için size bir ürün tayin eden bir şirketin veya pazarlamacının dikkatini çekmek için ziyaretçileri çekmeniz gerektiğinde, etkinlikler hakkında yazarken de öyle.

Ancak, alternatif yaklaşım önümüzdeki 2 ila 3 ay içinde gerçekleşecek olayları tanımlamak ve yazmak olabilir. Bağlantıyı programın koordinatörleri ve etkinliğin sosyal medya yöneticileriyle paylaşarak resmi veya resmi olmayan profillerde paylaşabilmelerini sağlayın. Çalışmanızı seviyorsanız ve blogunuzun katılım oranı diğer rakiplerden daha iyidir, etkinliğin içerik ortağı olabilirsiniz.

Kendi alanınızdaki etkinlikler hakkında yazdığınızda, TBM oranlarının yüksek olduğu AdSense reklamları, belirli anahtar kelimeler için gelir getirebilir. Böylece bölgenizdeki olayları araştırın ve onlardan nasıl para kazanabileceğinizi öğrenin.

Ücretli Üyelik ve Özel Gruplar

Çok sayıda dergi, birinci sınıf bir okuyorsanız, bazı özel makalelerine veya materyallerine özel erişim sunar.

Premium içeriği şarj etmek para kazanmak için harika bir yoldur. Okuyucularınızla güven inşa ediyorsanız, büyük olasılıkla bunun bedelini ödeyeceklerdir.

Kolayca ücretli bir üyelik sitesi oluşturabilir ve sitenizin okuyucularına, abonelerine ve oyuncularına seviye atayabilirsiniz. Veya, forumlara katılan ve tartışma yapan kişilere yönelik özel bir tartışma forumu oluşturun.

Bir üyelik sitesi oluşturmak için MemberPress ve İçeriği Sınırla Pro gibi eklentileri kullanabilirsiniz.

Bonus İpucu: Kendi e-derginizi oluşturabilir ve ilk birkaç ayda ücretsiz olarak hedef kitlenize dağıtabilirsiniz. Bazı incelemeler, görüşler ve iyi katılım sağladıktan sonra, hangi abonelik paketlerini tasarladığınıza bağlı olarak yıllık veya iki yılda bir kez fatura kesebilirsiniz.

Bu makalenin bloglama yolculuğunuzda para kazanmanıza yardımcı olacağını düşünüyorum. Bloglardan para kazanmanın daha fazla yolunu biliyorsanız, bunları izleyicilerle paylaşabilirsiniz. Bu makaleyi 2019'da çevrimiçi para kazanmak isteyenlerle paylaşın ve düşünceleriniz hakkında yorum yapın.

İyi günler!

Kontrol Ediliyor

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blogging’de yeni misiniz? Yakın zamanda bir blog başlattıysanız, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak birkaç …

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Hiçbir şey elde edemediğinizi hissediyorsunuz ve saat 6:00 oldu mu? Zaten tam bir görev listesine …

sprit-sparen

Saving Yakıt tasarrufu – Kılavuz: Hızlı bir şekilde para ve gaz tasarrufu hakkında 20 ipucu

Araba kullanırken yakıt ve araç kullanırken nasıl tasarruf edebilirsiniz – 20 tavsiye ve püf noktası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir