Başlangıç / Satış Ortaklığı / Neden satış ortağı olmalısınız?

Neden satış ortağı olmalısınız?

Neden satış ortağı olmalısınız?

Neden bir ortak pazarlamacı olun?

Pasif gelir.

Her “normal” iş para kazanmak için işte olmanızı gerektirirken, bağlı kuruluş pazarlama size uyurken para kazanma fırsatı verir. Bir kampanyaya belirli bir süre yatırım yaparsanız, tüketiciler ürünü sonraki günlerde ve haftalarda satın alırlarsa sürekli iade alırsınız. İşini bitirdikten çok sonra para kazanıyorsun. Bilgisayarınızda oturmasanız bile, pazarlama becerilerinizle birlikte istikrarlı bir gelir akışı elde edersiniz.

Müşteri desteği yok.

Ürün veya hizmet sunan bireysel satıcılar ve şirketler tüketicileriyle iletişim kurmalı ve satın aldıklarından memnun olmalarını sağlamalıdır. Bağlı Kuruluş Pazarlama yapısı sayesinde, müşteri hizmetleri veya müşteri memnuniyeti konusunda endişelenmenize gerek asla. Satış ortağı pazarlamacının tüm işi satıcıyı tüketiciye bağlamaktır. Satıcı, komisyonunuzu satıştan aldıktan sonra tüm tüketici şikayetlerini ele alır.

Evden çalışmak.

Ofise gitmekten nefret eden biriyseniz, bağlı kuruluş pazarlaması mükemmel bir çözümdür. Kendi evinizin rahatlığında çalışırken kampanya başlatabilir ve satıcı tarafından oluşturulan ürünlerden kazanç elde edebilirsiniz. Bu, pijamalarınızı hiç bırakmadan yapabileceğiniz bir iş.

Maliyet etkin.

Çoğu işletme, satılan ürünleri finanse etmek için başlangıç ​​ücretleri ve nakit akışı gerektirir. Bununla birlikte, bağlı kuruluş pazarlaması maliyet etkin olabilir, böylece hızlı ve kolay bir şekilde başlayabilirsiniz. Endişelenecek herhangi bir bağlı kuruluş programı ücreti yoktur ve bir ürün oluşturmanıza gerek yoktur. Bu işe giriş oldukça kolaydır.

Sadece kendine cevap vermelisin.

En çok sevdiğim şey bu. Kendinden sorumlu olduğun gerçeği, maaşını belirle, patron değil! Birincisi, benlik saygısı için mükemmel bir güçlendiricidir. Artık birine güvenmek zorunda değilsin. Bir patron. Hiçbir şey, bir başkasının maaşınızı kalbinizin içeriğine bağlı tuttuğunu hissetmekten daha kötü olamaz. Çoğu eyalette, bir şirkette ne kadar süre çalışırsanız çalışın sizi hiçbir şekilde uyarmadan sizi işlerinden ayırabilmeleri nadir değildir. Çoğu devlet, onlardan kolayca kurtulabileceğiniz gibi iş felsefesine bağlı kalmaktadır.

Rahat ve esnek.

Esasen kendi patronunuz olduğunda, kendi hedeflerinizi belirlediğinizde, yolunuzu yeniden tanımladığınızda, sizi ilgilendiren ürünleri seçerken ve hatta kendi saatlerinizi belirlerken mümkün olan en yüksek bağımsızlığa sahip olursunuz. Bu kolaylık, yalnızca kampanyalara dönüştürebileceğiniz basit ve anlaşılır öğelere odaklanmak istiyorsanız veya istiyorsanız, portföyünüzü çeşitlendirebileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, performansları düşük ekiplerin yanı sıra şirket kısıtlamaları ve düzenlemeleri de ücretsizdir.

Performansa dayalı ödüller.

Diğer işler için haftada 80 saat çalışabilir ve hala aynı maaşı alabilirsiniz. Satış ortaklığı pazarlaması yalnızca performansınıza dayanır. İçine koyduğun şeyi alacaksın. Bu bir gecede program değildir. Mükemmel Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ile serpiştirilmiş alakalı ve yararlı yorumlar yazmayı ve kazancınızı doğrudan iyileştirmek için ilgi çekici kampanyalar oluşturmayı öğrenin. Sonunda yaptığın mükemmel iş için para alıyorsun!

Bağlı kuruluş pazarlamasından kaçınılması gereken bazı şeyler

Bağlı kuruluş pazarlamasında, bir arkadaşınıza veya aile üyesine bir şeyler açıklıyormuşsunuz gibi içerik oluşturma yaklaşımı en iyisidir. Sahip olduğunuz bir şirketten bir ürün veya hizmet teklif ediyorsanız veya okuyucularınızın alışkın olduğu sesi değiştirirseniz, satış elemanı gibi yazmayın.

Evet, aslında bir şeyler satıyorsunuz, ancak bu sizin önceliğiniz veya motivasyonunuz olmamalı. İlk önceliğiniz okuyucunuz olmalı ve başka bir şey olmamalıdır. Ürünleri eğitmek ve tavsiye etmek ya da tavsiye etmemek istiyorsunuz. Tavsiye ve eğitim, satış yapmayın. Bu, okuyucunuzla güven oluştururken gelir. Blogunuzun aniden bir reklam haline dönüşmesi veya okuyucularınızı caydırabilecek bir ses kabul etmesi gerekmez. Genellikle blog yazarları, ürünün veya hizmetin, blog konusuna bakarken kendileri için nasıl yararlı olduğu hakkında konuşurlar. Bu yaklaşım, bağlı kuruluş pazarlamasında en iyi sonucu verir.

Yan taraftaki kirli satıcı olarak bilinmek istemezsiniz, bu çevrimiçi dünyayı mahvetmenin en hızlı yoludur.

Kaçınılması gereken bir diğer şey de, postada hiçbir anlam ifade etmeyen veya yazıyla ilgili görünmeyen bir şekilde bir başlık veya düğmeyi göstermektir. Blogunuzdaki görünümü sorunsuz tutmak için ürüne veya hizmete özel bir not alın.

Bu sitede sadece küçük bir metin bağlantısına sahip tek bir üründen bahseden ve benim için satış yapan sayfalar var. Sayfalarınızın mürekkeple doldurulması gerekmez.

Her zaman üyeliğini gönder

Bağlı kuruluş pazarlamacısı olarak, bağlı kuruluş linkleri içeren tüm sayfalarda bağlı kuruluş ifşası beyanı vermeniz gerektiğine dikkat etmek önemlidir. Bu FTC’nin (Federal Ticaret Komisyonu) bir gereğidir. Buradan FTC kurallarını kontrol edebilirsiniz.
Gördüğüm ve kaçınılması en büyük hatalardan biri bağlı kuruluş pazarlamasını bir işletme olarak görmemek. Hepsi senin düşünme şekline bağlı. Bağlı kuruluş pazarlaması muhtemelen şimdiye kadar karşılaşacağınız en karlı işletme modellerinden biridir. Sizin için çalışması için düzgün bir şekilde kurulmalı ve bir hobi olarak değil, bir gecede zenginleşmek için bir işletme olarak bakmak için iki kişi orada bulunmalıdır. Doğru tutumun baştan beri doğru olması, yıllar boyunca çok kazançlı ve pasif olabilir.

Neden? Nedenini olmak zorunda mı?

Bununla ne demek istiyorum? Basitçe söylemek gerekirse, oturmanız ve sonuna kadar delmeniz gerekiyor Neden Bağlı pazarlamacı olmak istiyor musunuz, neden bunu yapmak istiyorsunuz? Sahip olmak kendi işin mi? Harika, ama neden? Bilginizi çevrimiçi dünyaya aktarmalı mı yoksa çocuklarınıza miras bırakmalı mı? Genial! ama yine neden? Yoksa emekli oluncaya kadar yıllarca ve belki de on yıllarca zevk aldığınız şeyleri daha fazla yapmak için zaman kazanma zamanı mı geldi? Soru ve sebep ne olursa olsun, DOĞRU NEDENİ bulmak için araştırmaya devam etmelisiniz. Nedenini anlayabiliyorsanız, kısa sürede neden bağlı kuruluş pazarlamasının olduğunu öğreneceksiniz. Bu bağlı kuruluş pazarlama işindeki tavrınız, herkesin bahsettiği gerçek gizli sosdur, bunun en komik ve en kazançlı söz değil, sizin için en iyi iş modeli olacağını bilerek !!

Bağlı kuruluş pazarlaması hakkında daha fazla bilgi edinmek ve uzmanlardan öğrenmek istiyorsanız, bugün bir numaralı çevrimiçi eğitim programına göz atmanızı öneririz. 14 yıldır buralardalar ve sürekli eğitiliyorlar ve her zaman rekabette bir adım öne çıkıyorlar. Ücretsiz olarak test edebilirsiniz. İlk ayın primi için spesiyal beğenirseniz, sadece 19,00 $ maliyeti ve ayda 49 $ gider. Endişelenmeyin, istediğiniz kadar baskı altında olmadan ücretsiz üye olabilirsiniz. Ancak bence erişebildiğiniz her şeyi inceledikten sonra hoş bir sürpriz yaşayacaksınız.

Ah bir şey daha, daha fazla satmayacak ve toplam şeffaflığa sahip olmayacaksınız. Yüksek fiyatı olmayan en iyi satış ortağı pazarlama eğitimi olan sözde guruları sizin için ödemeye çalışın.

Kontrol Ediliyor

İlk ortak satışını yeni anneler için bir blogcu olarak yap

İlk ortak satışını yeni anneler için bir blogcu olarak yap

Geçenlerde bir anne bloguna başladın mı? Ne kadar heyecan verici anne! İkizler Annesini ilk kurduğumda, …

Sanal Girişimciler Derneği İnceleme - VEA Evet

Sanal Girişimciler Derneği İnceleme – VEA Evet

Sanal Girişimciler Derneği İnceleme ürün: Sanal girişimciler Derneği Oluşturan: Daven Michaels Yayın Tarihi: 2019-Ağustos-01 Başlangıç …

Ev satın almak için aile üyelerinin ve arkadaşlarının başarılı kredisi (lehte ve aleyhte olanlar dahil)

Ev satın almak için aile üyelerinin ve arkadaşlarının başarılı kredisi (lehte ve aleyhte olanlar dahil)

Bir ev, onu nasıl gördüğünüz önemli değil, büyük bir yatırımdır. Bir evin varsa, artık kira …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir