Başlangıç / Online işler / Öğrenci girişimci köpeklerin kabulü için "randevu uygulaması" yaratır

Öğrenci girişimci köpeklerin kabulü için "randevu uygulaması" yaratır

Randevu uygulamalarını unutun, bu çöpçatanlık uygulaması, sadece birkaç hamlede mükemmel evcil hayvanınızı bulmanıza yardımcı olacaktır. Kurucu Jaye Graham'a uygulaması hakkında ve üniversitede nasıl bir iş kurulacağı hakkında konuştuk.

Pençe maç Jaye Graham

Hepimiz hayatımızın aşkını bulmak için buluşma uygulamalarını kullanmayı duyduk – peki bir eve ihtiyacı olan sevgi dolu evcil hayvanları bulmak için bu uygulamaları kullanmaya ne dersiniz?

Bu eşsiz iş fikri, üniversitede ekonomi ve sosyoloji okurken Jaye Graham tarafından geliştirilmiştir.

Jaye ile bu (dürüstçe parlak) uygulamanın arkasındaki fikirler hakkında konuştuk.

Köpek terapisinin öğrenciler için çok şaşırtıcı bir avantaja sahip olduğu ortaya çıktı …

Kurtarma kedilerini ve köpeklerini bulmak için bir uygulama

mutlu köpek arıyorum

Kredi: InbetweentheBlinks – Shutterstock

Jaye ve ailesi, kurtarma köpeklerinin yeniden evlendirilmesi konusunda çoktan heyecanlandılar. Kent Üniversitesi'nde ikinci yılında bir modül için bir iş fikri sunması gerektiğinde, beyin fırtınası yaparak Pawfect Match fikri ortaya çıktı.

Hayvanlar için bir ev bulmaya yardımcı olan yeni bir uygulamanın kurtarma hayvanını aramayı bir zevk haline getirmesine ve daha fazla kişiyi kurtarmaya teşvik etmesine karar verdim.

2016 yılında bir yarışmaya katıldıktan sonra, projeyi baştan çıkarmak için danışmanlık ve kurumsal finansman aldı. O zamandan beri, şirket güç kazanmıştır.

Peki, uygulama aslında nasıl çalışır ve Jaye'nin öğrenci girişimcilerini hedefleyen ipuçları nedir?

Pawfect Match evcil hayvanları rehabilite etmeye nasıl yardımcı olur?

Pawfect Maç Uygulaması

Pawfect Match, diğer birçok popüler buluşma uygulaması gibi çalışır. İlgileniyorsanız sağa kaydırın ve ilgilenmiyorsanız sola.

Potansiyel aşk çıkarlarını dile getirmek yerine, evcil hayvanları tercih edin.

İngiltere'deki Kurtarma Merkezleri, bir eve ihtiyaç duyan evcil hayvanlarını hızlı ve kolay bir şekilde yükleyebilir.

Kullanıcılar daha sonra bu hayvanları evlerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan özellikler için arayabilirler.

Fikir, herkesin kurtarma köpeği veya kurtarma kiti olması özel ihtiyaçlar ve özelliklerAynı şekilde, her ev başkaları için değil bazı hayvanlar için uygundur. Kullanıcılar filtrelerini tipik bir tanışma uygulamasıyla yaptığınız gibi ayarladılar, ancak birkaç farklı seçenek var …

Örneğin, bir köpek arıyorsanız, sizinkini seçin tercih edilen yaş grubu, cinsiyet, köpek büyüklüğü ve çocuklar veya diğer köpeklerle ilgilenebilecek bir köpeğe ihtiyacınız varsa.

Tüm filtreler ayarlandıktan sonra, gereksinimlerinizi karşılayan köpek ve kedi seçeneklerinden birini silebilirsiniz. Sevdikleriniz için sağa ve önemsemedikleriniz için bırakacaksınız.

Her hayvan profilinde, bir kullanıcı tüm bilgilerini, bulunduğu barınağın resimlerini, videolarını ve detaylarını görebilir.

Beğendiğiniz birini bulduktan sonra, mükemmel bir eşleşme elde edersiniz! Uygulamayı daha sonra barınağa bir mesaj göndermek veya ayrı ayrı iletişim kurmak için kullanabilirsiniz.

Bu uygulama şu anda insanları kediler ve köpeklerle karşılaştırıyor, ancak Jaye bunu gelecekte diğer hayvanlara da yaymayı planlıyor.

Köpek ve kedilerin kabulünü basitleştirerek ve doğru hayvanları doğru sahiplerle eşleştirerek yardım edeceğini umuyor Aktarılacak numaraları arttırın,

Bir hayvanı kurtarmanın en değerli deneyim olduğunu söyleyebilirim çünkü bir hayat kurtardığınızı ve başka bir hayvanı kurtarmak için bir barınağa yer açtığınızı biliyorsunuz.

Ayrıca, hayatlarının geri kalanı için minnettar olacaklar.

Evcil hayvan bakıcılığı, öğrenciler için ideal bir yarı zamanlı iştir – esnek zamanlamanıza uyar ve hayvanlarla zaman geçirmek için para alırsınız! Kazan-kazan.

Bir mobil uygulama işletmesi ayarlayın

Jaye Graham Pawfect Maçı

Tabii ki, Pawfect Match şu anda bulunduğu aşamaya ulaşmak için çok sıkı bir çalışma ve özveride bulundu.

İşe Başlama Yolculuğu yarışması aracılığıyla bir yatırım yaptıktan sonra, Jaye üniversiteye bir şeyleri almak için bir tohum sermaye fonu başvurusunda bulundu.

Ailem ayrıca başlamama yardımcı olmak için bağış topladı. Ama sonunda, son zamanlarda DevAngels adlı harika bir teknoloji geliştirme şirketi ile birlikte çalıştığım en iyi adım, bir araya geldiğimde bir araya geldi.

Jaye üniversitede pratik iş araştırmaları yapmadığı için zaman içinde gelişmesi gerekiyordu ve hata yaptığını itiraf etti.

Ancak Jaye bu hataları yaparak ve işler ters gittiğinde dersleri öğrenerek uygulama hakkındaki vizyonunu hayata geçirmeyi başardı.

Girişimcilik becerilerinin deneyim yoluyla, çoğunlukla hatalarla değil, aynı zamanda diğer girişimcilerden de öğrenerek edinildiğine inanıyorum.

Ailem başarılı bir iş yürütüyor, bu yüzden onlardan çok şey öğrendim.

Üniversitede bir işe nasıl başlanır

birlikte dizüstü bilgisayarda çalışan genç takım

Peki üniversitede bir işe başlamak ne kadar kolay? Bugünlerde dijital odaklanmaya başlayan birçok girişimde başarılı olmak için teknik becerilere mi ihtiyacınız var?

Jaye'ye göre, bu insanlara ekibinizde ihtiyaç duymanıza rağmen, başlamak için kendiniz için teknolojik bir sihirbaz olmak zorunda değilsiniz.

Bir işe başlamak için teknoloji uzmanı olmanız gerekmez. Gerçekten başlamak ve kendime nasıl bir web sitesi oluşturulacağını ve Photoshop'un temalar için nasıl kullanılacağını öğretmek istedim.

Ancak, bir uygulama oluşturmak için ekibinizde teknik uzmanlara ihtiyacınız var (en azından profesyonel standartlara göre).

Peki, teknik beceriler başarının anahtarı değilse, bu nedir? Harika bir iş fikrine sahip olmak bir şeydir, ancak para kazanma ve para kazanma yeteneği farklı türde bir top oyunudur.

Jaye, çevrenizdeki insanlarla çalışmakla ilgili olduğunu söyler – diğer öğrencilerle, diğer işletme sahipleriyle veya üniversiteniz tarafından sunulan fırsatlarla.

Bağlantı kurmalısın. Üniversitenin yardımını kullanın ve hepsinden önemlisi, kimsenin ya da hiçbir şeyin aşağı inmesine ya da çıkmasına izin vermeyin.

İlk geliştiricilerimin problem yaşadığı zamanlarda neredeyse birkaç kez pes ediyordum, ama şimdi buna şaşırdım.

Ayrıca, üniversiteler sıklıkla öğrencilerin başka hiçbir yerde bulamayacağınız işletmeler kurmalarına yardımcı olmak için programlar ve fırsatlar sunar. Bu yüzden Jaye, Uni'nin uygulamayı oluşturmak için mükemmel bir zaman olduğuna inanıyor.

Pawfect Maç şimdi iOS ve Android için kullanılabilir. Öyleyse siz veya aileniz bir hayvanı sonsuza dek bir evle besleyebiliyorsanız, indirin ve silin.

Uygulamanın bir parçası olmak isteyen tüm hayvan kurtarma merkezleri, Facebook'ta Jaye ile iletişime geçebilir.

Dijital bir iş fikriniz var mı? İşte web sitenizden para kazanmanın 20 yolu.

Kontrol Ediliyor

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

Yeni bir blogcu olarak duyacağınız ilk şeylerden biri SEO ile ilgili her şey – Arama …

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blogging’de yeni misiniz? Yakın zamanda bir blog başlattıysanız, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak birkaç …

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Hiçbir şey elde edemediğinizi hissediyorsunuz ve saat 6:00 oldu mu? Zaten tam bir görev listesine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir