Başlangıç / Online işler / Öğrenciler için çevrimiçi para kazanmanın beş yolu

Öğrenciler için çevrimiçi para kazanmanın beş yolu

Öğrenciler için çevrimiçi para kazanmanın en iyi 5 yolu

Öğrenciler için çevrimiçi kazanç fırsatları: Üniversite günleri hayatın en güzel günleridir. Sadece bir derece değil, yeni şeyler keşfedebilir, sosyal gruplara katılabilir, yeni arkadaşlar edinebilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz.

Çevrimiçi Para Kazanmanın En İyi Beş Yolu "width =" 1024 "height =" 768 "srcset =" http://theflyingpaper.com/wp-content/uploads/2018/07/Ways-to-Earn-Money- Öğrenciler için Online-min.png 1024w, http://theflyingpaper.com/wp-content/uploads/2018/07/Ways-to-Earn-Money-Online- for-Students-min-300x225.png 300w, http: //theflyingpaper.com/wp-content/uploads/2018/07/Ways-to-Earn-Money-Online-for-Students-min-768x576.png 768w "boyutlar =" (maks. genişlik: 1024 piksel) 100vw , 1024 piksel

Yani, üniversitedeyken yapacak çok şeyin var. Ancak, herhangi bir öğrenci için en büyük sorun, paraya mal olması. Kitap kiralamak veya satın almak, fatura ve kira ödemek, arkadaşlarınızla bir haftasonu partisini taşımak veya hatta katılmak.

Ebeveynleri eğitimleri için zaten binlerce dolar ödüyorlar ve bazıları ödünç almış olabilir. Bu, kendi çevrimiçi aboneliklerinizi ödeyebilmeniz için kiranızı, faturalarınızı veya en azından yeterince cep harçlığınızı ödeyecek bir şey yapma sorumluluğunuzu taşır.bir kahve bile al).

reklâmWebhosting "width =" 728 "height =" 90 "border =" 0 "

Bir kuruş kazanmak ve kolej hayatınızı öncekinden daha iyi hale getirmek için yapabileceğiniz bazı şaşırtıcı görevleri listeledik.

Not; İster birinci sınıf öğrencisi olun, isterse son sınıf olsun, bu beş yöntemi kullanarak istediğiniz zaman, istediğiniz yerde çevrimiçi para kazanabilirsiniz.

Öğrenciler için çevrimiçi kazanç fırsatları - en iyi seçenekler "width =" 750 "height =" 300 "srcset =" http://theflyingpaper.com/wp-content/uploads/2018/07/make-money-opportunity-for- öğrenciler 750w, http://theflyingpaper.com/wp-content/uploads/2018/07/make-money-opportunity-for-students-300x120.png 300w "boyutlar =" (maks. Genişlik: 750px) 100vw, 750px

Serbest yazı

Herkesin içinde bir yazar var. Serbest yazma size müşteriler için (dergiler, şirketler, girişimler veya bireyler) yazma ve atanan proje ile para kazanma fırsatı verir.

Projeyi size verebilmesi için müşteri ile iletişime geçmeniz ve yazma profilinizi veya örneklerinizi göstermeniz gereken basit bir işlemdir. Müşteriye soğuk adım atma veya freelancer platformlarına katılarak yaklaşabilir ve gereksinimlerine göre projeler teklif edebilirsiniz.

Serbest yazı yazmayı, öğrencilere para kazanmanın en iyi yolu olarak öneririm, çünkü deneyim gerektirmez ve yalnızca yazma becerilerinizi ve temelde soğuk zift, SEO ve yazdığınız konu bilgisine sahip olursunuz.

potansiyelini Kazanç:

Başlangıç ​​Seviyesi: Öğe başına 1,5 – 20 ABD Doları.

Orta seviye: öğe başına 10 ila 100 ABD Doları

Mesleki Seviye: Öğe başına 75 – 1.000 $

Ücretler saate göre de değişebilir.

Bazı yazarlar bilginize, yazma becerilerinize ve deneyiminize bağlı olarak saatte 5 dolar, diğerleri saatte 100 dolar ve daha fazlasına ücret ödüyorlar.

Blog geliri başına 1.000 ABD Doları görürseniz, şoka girmeyin, çünkü bu elde edilebilirdir. Kariyeri olarak serbest yazmayı seçerek milyonlarca dolar kazanan yazarlar var. Bu nedenle, blog yazarak ayda en az 100 dolar kazanmanız mümkündür, ancak iyi bir yazma deneyimine veya en azından ziyaretçileri çekebilecek en iyi örnek makalelerden bazılarına sahip olmalısınız.

Bir acemi veya öğrenci olarak, sanata ustalaşmak aylar hatta yıllar sürdüğü için binlerce dolar kazanmaya odaklanmamanı tavsiye ederim. Bazı serbest çalışanlar çevrimiçi yazarak tek bir kuruş kazanamadıklarında bile hayal kırıklığına uğramaktadırlar. Sabır anahtarı, ancak birkaç hafta veya ay boyunca düzenli ise. Çalışmanızın meyvelerinin tadını çıkaracaksınız.

Serbest yazma için kaydolabileceğiniz platformları kontrol edin:

Stajlar

Yeni dönem öğrencileri genellikle staj bulmakta zorlanır.

İnternet sayesinde artık uzmanlık kazanmak ve becerilerini geliştirmek için çevrimiçi staj bulabilirler.

En iyi yanı, stajı tamamlamak için korkunç bir deneyime ihtiyacınız olmamasıdır. Elbette staj sırasında yeteneklerinizi geliştireceksiniz.

Teknoloji meraklısıysanız, teknoloji şirketleriyle iletişime geçebilir, onlara özgeçmişinizi gönderebilir ve ilginizi ve hedeflerinizi paylaşabilirsiniz. Evden çalışabilen öğrencilere açık satış, pazarlama, müşteri coşku ve çok daha fazlası için staj var.

Yakında: Fırsatlardan yararlanmak için bu ayrıntılı yaklaşımı izleyin: Derecenizi tamamlarken kolayca online staj yapın.

Stajlar çok fazla para kazanmasa da, edinilen deneyim ve tavsiye mektubu daha iyi bir profile sahip olmanıza ve daha sonra yüksek maaşlı bir işe girme şansınızı artırmanıza yardımcı olacaktır.

Hindistan'da ücretli staj, profesyonel profile (kursiyerlere) bağlı olarak değişmektedir:

İçerik oluşturucu: aylık 2000 INR – 18000 INR.
Sosyal Medya Yöneticisi: 2000 INR – ayda 15000 INR
Dijital Pazarlama: Ayda 2500 ila 25000 INR
Satışlar: Ayda 1500 – INR – 30000 INR

veri girişi

Veri girişi, çevrimiçi para kazanmanın en kolay yollarından biri gibi görünüyor (listedeki diğerlerine göre). Çünkü para kazanmak için tecrübe veya ek eğitim gerektirmez.

Bu, önkoşulları olmayan yeni başlayanlar veya birinci sınıf yeni başlayanlar için iyi bir seçenektir ve hafta sonu lezzetleri için hızlıca biraz para kazanmak veya sadece bir kahve almak için var.

Veri girişi için gerekli beceriler:
 • bilgisayar: MS Office'in temel bilgileri (Word, Excel Sheets, Powerpoint) ve yazılımın kurulumu vb.
 • girişi: Veri girişi işlerinin seçiminde zaman sınırlı olduğundan, verimli ve doğru giriş bir zorunluluktur, bu nedenle iki kez kontrol etmeniz gerekmez.
 • iletişim: İş sadece ev işi olsa bile, yöneticileriniz ve ağınızdaki diğer insanlarla ilgilenmek için iyi iletişim becerilerine sahip olmanız gerekir.
Veri girişi işleri için ihtiyacınız olan şeyler:
 • Bilgisayar ve Yüksek Hızlı İnternet veya Wi-Fi
 • Ev Ofisi: Rahat bir ev ofisi dikkatinizin dağılmasını önler ve zaman kazandırır.
 • Sayısal tuş takımı: Veri girişi bir sayı oyunudur. Klavyeyi veya sadece bağımsız olarak kullansanız da, sayısal tuş takımı bir cankurtarandır.
 • Microsoft Office Yazılımına Erişim (MS Word, Ms Excel)

Ama ne tür veri girişi işleri var?

Veri girişi işleri, basit kopyalama işlerinden transkript yazmaya kadar uzanır. İşlerin bazıları aşağıdaki gibi değişir:

 • Yapıştır Kopyala
 • güvenlik kodu
 • Mikro İşler
 • Temel yazı işi
 • Anketleri tamamla
 • Metinden resme dönüştürme

Seninle bir listem olacakVeri girişi işleri için insanları işe alan 5 şirket ve kendi başlarına çalışmalarına izin verir ". Liste, öğrencilerin evden çevrimiçi para kazanmalarına yardımcı olur.

potansiyelini Kazanç:

Tutarlı ve sıkılmıyorsanız, veri giriş hizmetleriyle ayda 50 ila 200 ABD Dolarına kadar kolayca kazanabilirsiniz. Ancak, veri girişi işleri ile işiniz için yeterince geri dönüş beklememelisiniz.

Sanal Asistan

Çalışanlar, yöneticilerin ve yöneticilerin işi zahmetsizce yapmasını, iş ve aile yaşamını dengelemesini kolaylaştırdı.

Sanal Assitant (VA) yatak odanızdan çalışmak için bir ofisi veya yeri ziyaret etmek zorunda olmadığınız yeni bir trend.

Bir VA olarak, bir şirket için çalışabilir ya da sadece kendi işinizi kurabilir ve para kazanabilirsiniz.

Yeni başlayanlar için işinizi başlatmak yerine işinizi sanal asistan olarak bulmayı tercih ederim. Çünkü bir çalışan olarak yatırım yapmak zorunda değilsiniz, sadece bir PC'niz ve iyi bir internet bağlantınız var, ayrıca seçeceğiniz becerilere sahip olduğunuzu bilmenin yanında.

Ancak kendi işinizi kurmakla ilgileniyorsanız. Kendi blogunuzu oluşturmak ve ardından doğru müşteriyi bularak hizmeti sunmak için bu adım adım talimatları izleyin.

Sanal asistan olarak ne yapabilirsiniz?

VA serbest çalışmadan farklı değildir. Burada farklı seçenekler arasında seçim yapabilirsiniz ve yolunuzu belirleyebilirsiniz.

Çalışmalarınız sırasında yapabileceğiniz bazı VA işleri (hatta daha sonra):

 • Sosyal Medya Yönetimi
 • muhasebe
 • Teknik destek
 • grafik tasarım
 • sitesi danışman
 • pazarlama
 • İnternet soruşturma

ve çok daha fazlası.

Bu olasılıkları bulabileceğiniz platformlar:

Sanal asistan kazanma potansiyeli:

Bir çalışma Vitural Asistanlarının saatte ortalama 15.57 $ kazandığını gösteriyor.

Üniversitede 10 dolara kadar kazansanız bile, bu sizin için harika bir şey.

Test sitesi

Bir uygulama veya web sitesi için beta test cihazları günümüzde çok önemlidir. Erken bir kullanıcı deneyimi sağlar ve ürünün nasıl doğaçlama yapılabileceğini belirler.

Web sitesi testi, web sitesi sahiplerinin deneyimlerini web sitesiyle paylaşabilecek ve gerekirse boşlukları doldurmada yardımcı olabilecek birkaç profesyonel test uzmanını hedef aldığı yeni trenddir.

Önceden, bu görev yazılım uzmanları tarafından yapılmaktaydı, ancak artık kullanışlı donanıma ve temel yazılım bilgisine sahip sıradan kullanıcılar arıyorlar ( Kur ve onları kullan) ve iyi iletişim becerileri etkileşimi.

İhtiyacınız olan tek şey web sitesini / uygulamayı test etmek için kullanabileceğiniz bir cihazdır. Ayrıca deneyimlerinizin düşüncelerini kaydetmeniz istenecektir. Bu, video veya ses kaydederek yapılabilir. Çoğu platform video ve ses kaydı için kendi test yazılımlarına sahipken, bazıları Skype kullanır.

Bu işlem bittikten sonra, uygulama sahibinin anlaşma için denetçiyi incelemesi ve ödemesi için platforma geri yüklemeniz gerekir.

potansiyelini Kazanç:

Test web sitelerinin çoğunun geliri test başına 10 ile 20 ABD Doları arasında değişebilir. Birkaç test sitesi gerektiğinde test başına 50 dolardan fazla ödeme yapar.

Uygulamaları, hizmetleri veya başlangıç ​​sitesini test ederek boş zamanınıza değer veriyorsanız, her ay yaklaşık 100 ila 200 ABD Doları kazanabilirsiniz.

Bazı uygulama test platformları:

 • Kullanıcı Testleri: 20 dakikalık uygulama / web sitesi testine 10 $ / 15 $ kazanın.
 • Kullanıcı Hissi: Uygulama / hizmetler hakkındaki düşüncelerinizi paylaşırken 15-20 dakika boyunca 10 $ üzerinde kazanın.
 • Test süresi: Çalışma başına 50 € 'ya kadar kazanın. Çalışma Skype üzerinden gerçekleştirildi.

Yakın gelecekte, en iyi web sitesi test platformlarından bazılarını gözden geçirip ekleyeceğim, böylece boş zamanlarınızda para kazanabilirsiniz. Bizi izlemeye devam edin.

Umarım bu makaleyi yararlı bulmuşsunuzdur, böylece hemen para kazanabilirsiniz. Bu şekilde çevrimiçi para kazanmış bir öğrenciyseniz, deneyimlerinizi aşağıdaki yorumlarla paylaşın. Bu arada, değerli fırsatları bulmanıza yardımcı olmak için bu makaleyi düzenli olarak güncelleyeceğim.

Kontrol Ediliyor

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

Yeni bir blogcu olarak duyacağınız ilk şeylerden biri SEO ile ilgili her şey – Arama …

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blogging’de yeni misiniz? Yakın zamanda bir blog başlattıysanız, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak birkaç …

sprit-sparen

Saving Yakıt tasarrufu – Kılavuz: Hızlı bir şekilde para ve gaz tasarrufu hakkında 20 ipucu

Araba kullanırken yakıt ve araç kullanırken nasıl tasarruf edebilirsiniz – 20 tavsiye ve püf noktası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir