Başlangıç / Online işler / Oyun oynamak için nasıl ödeme yapılır (17 en iyi uygulama, web sitesi ve iş)

Oyun oynamak için nasıl ödeme yapılır (17 en iyi uygulama, web sitesi ve iş)

Bu yazıda 2019'da video oyunları oynamak için nasıl ödeme yapacağınızı tam olarak öğreneceksiniz.

Deloitte'un (ilk dört muhasebe şirketinden biri) eSports'in 2019'daki medya ve eğlence endüstrisi tahminindeki büyümesi hakkında söylediklerine bir göz atın:

Ekran görüntüsü 2019 07 09: 08:47:19

ESports oyun endüstrisindeki en popüler segmentlerden (ve en büyük kazanççılardan) biri olsa da, boş zamanlarınızda Solitaire oyununu evde oynayabilirsiniz.

Bu yazıda, parayı dört farklı kategoride oynarken kazanmanın yollarını ayıracağız:

Dalın!

Oyun oynamak için ödemek için en iyi 8 uygulama

Bize ödeme yapan uygulamaları düşündüğümüzde, sık sık anket uygulamalarını, web'de arama yapmak için kullanılabilecek uygulamaları düşünürüz.. veya kupon uygulamaları. Anket sorularına cevap vermek ve dijital kuponları kesmek pek de heyecan verici değil. Ya zaman geçirmenin ve biraz daha fazla para kazanmanın daha eğlenceli bir yolu varsa?

Var olduğu ortaya çıktı. Çoğu insan bilmez, ancak oyun oynamak için para alabileceğiniz birkaç uygulama ve web sitesi vardır.

Pus Çal

Mistplay Android cihazlar için bir uygulama. Bir iOS sürümü geliştirilme aşamasındadır. Yeni oyunlar oynamak (ve bazen de test etmek) için puan alıyorsunuz. Bir oyunu ne kadar uzun süre oynarsanız ve ne kadar çok oyun oynarsanız, o kadar fazla puan kazanırsınız. Puanlarınızı farklı hediye kartları için kullanabilirsiniz.

Buradan kaydolun.

Swagbucks

Swagbucks, para kazanabileceğiniz en kapsamlı sitelerden biridir. Üyeler, anketleri yanıtlamak, video izlemek, alışveriş yapmak ve hatta çeşitli oyunlar oynamak için ücretsiz hediye kartları satın alabilirler.

Swagbucks onlarca ücretsiz oyun sunuyor, ancak bu platformda para kazanmak için para harcamanız gerekiyor. Swagbucks'ta oynamak için para almak için oyunda alışveriş yapmanız gerekir.

Swagbucks Oyunları Kontrol Paneli

Oyuncular GSN (Game Show Network) hesaplarına para yatırmalı ve her depozito kendilerine puan kazandırmalıdır (SB). Örneğin, jeton satın almak için harcanan her 1 $ için 12 SB kazanacaksınız Fortune slot makinelerinin tekerleği: Vegas Edition,

Bunu bir geri ödeme şekli olarak düşünün. Harcayacağınız parayı harcamamanız gerekse de, zaman zaman burada ve orada mobil oyunlar için birkaç dolar ödeyen bir kişiyseniz, swagbucks bakiyenizi iyileştirmenin ve daha hızlı bir şekilde ödüller kazanmanın harika bir yolu olabilir. çıkışlar.

Swagbucks Live (eski adıyla Swag IQ)

Swagbucks Live Swagbucks tarafından bir sınav oyun gösterisi. Her hafta içi canlı bir bilgi yarışması oyunu var. Uygulamayı açtığınızda, yarışmanın ne zaman başladığını bileceksiniz.

Oyun sırasında, ev sahibi 10 soru sorar ve oyuncular çoktan seçmeli cevaplar arasından seçim yapabilir. Cevaplamak ve diğer oyunculara karşı canlı olarak oynamak için 10 saniyeniz var. 10 soruya da doğru cevap verirseniz, günün para ödülünü kazanırsınız. Birden fazla oyuncu 10 soruya da doğru cevap verirse, ödül aralarına bölünecektir.

Bir soruyu kaçırırsanız veya 10 saniye içinde yanıt vermezseniz, diskalifiye edilirsiniz. Ancak, her doğru cevap için SB'ler alırsınız. SB'lerinizi büyük ödülden ikinci bir şans almak için kullanabilir ya da bakiyenize ekleyebilir ve bunları nakit ya da hediye kartları için kullanabilirsiniz.

Gelen Kutusu dolar

InboxDollars oynamak için para almak isteyenler için iki seçenek sunar. Doğrudan para kazandığınız oyunlar var ve GSN'de gelen kutusu dolarlarına kaydolabilir ve oyunda satın alımlara para harcıyorsanız para kazanabilirsiniz (sadece swagbucks gibi).

Gelen KutusuDollar Oyunları

Oyun oynayarak para kazanmak için, oyunu sonlandırmanız ve bir skorun bağlı olduğu bir puan (veya oyunda görev) almanız gerekir. Bu puanlar daha sonra nakit olarak değiştirilebilir. GSN alımları, casino oyunlarında harcanan her dolar için% 18 ve nakit turnuvalarda harcanan her dolar için% 2'ye kadar geri ödeme sağlar.

Bu listedeki diğer oyun sitelerinde olduğu gibi, e-postaları okumak, anketleri yanıtlamak ve videoları izlemek dahil olmak üzere InboxDollars ile gerçek para kazanmanın birkaç yolu vardır. (Ve para için reklamlar görebilirsiniz, de.)

Ayrıca bakınız: Gelen KutusuDolları değerlendirmesi

Uzun oyun tasarrufu

Kişisel finans bir oyun değildir, ancak Uzun Oyun Tasarrufu, oyuncuların düzenli bir harcama alışkanlığı geliştirdikleri için ödüllendirildiği kişisel bir finansal oyundur. Katılmak için, LGS ile bir tasarruf hesabı açmalısınız. Hesap ücretsizdir, FDIC ortak bankalar tarafından sigortalıdır ve yönetilmektedir.

Hesabınız oluşturulduktan sonra, ne kadar tasarruf edeceğinizi (en az 5 $) ve ne sıklıkta (haftalık, iki haftada bir veya aylık) belirleyen bir tasarruf planı oluşturun. Daha fazla para kazandıkça daha fazla para kazanacaksınız. Bu paralar platformda oyun oynamak için kullanılabilir. Bazı oyunlar sizi daha fazla ödüllendirir Madeni paralar ve diğerleri ile, tasarruf hesabınıza yatırılmış olan nakit kazanabilirsiniz.

Ödenen paranın% 100'ünü sakladığınızı not etmek önemlidir. Bunu yapmıyorsun alım Oynamak için paralar; Aksine, LGS size% 0.1 faiz oranıyla para ödüyor.

Bananatic

Bananatic, kullanıcıları ücretsiz PayPal parası, Amazon hediye kartları, Steam oyunları ve daha fazlası için kullanılabilecek "muz" (puan) ile oyun oynamak için ödüllendirir. Kazanmaya başlamak için, kullanıcılar oynamak istedikleri çevrimiçi oyunlara kaydolur ve sitede teklif edilir (popüler oyunlar Tankların dünyası ve Star Trek Çevrimiçi).

Oyuncular daha sonra muz toplamak için "görevleri" tamamlarlar. (Bir arayış, belirli sayıda tur kazanma veya belirli bir puan elde etme anlamına gelebilir.) Bir arayış tamamlandığında, oyuncular ekran görüntüsü olarak kanıt sunmalıdır. Ekran görüntüsünüzü inceledikten sonra, muzlarınız 48 saat içinde gönderilecektir.

Site aynı zamanda uygulama testi, alışveriş ve reklam görüntüleme dahil muz kazanmanın başka yollarını da sunuyor.

beyin savaş

Beyin Savaşı oyunlarının çoğu bulmaca veya zeka zorluklarıdır. Oyun oynadığınızda, nakit ödüller kazanmak için kullanabileceğiniz çekilişler için bilet alırsınız. Ne kadar çok bilet toplarsanız, kazanma şansınız o kadar artar. Kazanırsan, nakit ödülünü PayPal ile alacaksın.

Dünya kazanan

WorldWinner bazı ücretsiz oyunlar sunar. Bununla birlikte, oynamak için para almak istiyorsanız, yarışmaya katılmak için para ödemeniz gerekir. Minimum depozito 10 $ 'dır. Turnuvalara katılabilir ve sitedeki diğer oyunculara karşı oynayabilirsiniz.

Her oyunda kaç kişi oynadığını, para ödülünün ne kadar olduğunu ve katılımının ne kadar olacağını görebilirsin. Oyunu kazanırsanız, para ödülü WorldWinner hesabınıza yatırılır.

Kazançlarınız PayPal, ön ödemeli bir banka kartı veya çek ile ödenebilir.

Online para kazanmak için 3 site

Oynamak için ödediğiniz uygulamalar birkaç dakika aksama süresi harcamak ve ücretsiz hediye kartları kazanmak için harika bir yoldur. Ancak, daha ciddi bir oyuncuysanız ve oyun oynamak için hala para almak istiyorsanız, bu web siteleri sizin tarzınız olabilir.

Skillz

Skillz, oyuncuların dünyanın dört bir yanından gelen oyunculara nakit ödüller için rekabet edebilecekleri bir turnuva sitesidir. Nakit para almak için, bir kredi kartı veya bankamatik kartı veya PayPal hesap bilgilerinizi kullanarak Skillz hesabınıza para yatırmanız gerekir.

Nakit turnuvalara katılabilirsiniz ve topladığınız tüm kazançlar PayPal hesabınıza aktarılabilir.

GSN Nakit Oyunlar

Yukarıda listelenen uygulamalardan bazılarında GSN Nakit Oyunları oynayabileceğiniz için, bu sitede oynamak için nasıl ödeme alacağınızı zaten biliyorsunuz. Nakit oyunlara katılmak için para ödersiniz. Bu yüzden GSN hesabınıza en az 5 $ yatırmanız gerekiyor.

Nakit para kazanmak için diğer oyunculara karşı yarışıyorlar. Bir oyuna karar vermeden önce, ne kadar oyuncu oynamak zorunda olduğunuzu, para ödülünün ne kadar yüksek olduğunu ve ne kadar olacağını görebilirsiniz.

Kazanılan herhangi bir para ödülü, daha sonra PayPal ile çekebileceğiniz, ön ödemeli kredi kartıyla veya çekle çekebileceğiniz GSN hesabınıza yatırılacaktır.

Pogo

Pogo ücretsiz ve ücretli oyunlar sunar. Club Pogo'ya ayda 6.99 dolara katılırsanız, turnuva yarışmalarına ve birkaç düzine özel üye oyununa erişebileceksiniz.

Oyuncular doğrudan para kazanmazlar, ancak bunun yerine günlük 500 dolar değerinde olabilen bir günlük para çekilişine katılırlar.

Rekabetçi bir oyuncu olarak para kazanın

Bu bölüm sadece zaman öldürmek isteyenler için değil. Şeker ezmek ya da kelime bilgimizi göster Arkadaşlarla kelimeler, Rekabetçi bir sporcu olarak para kazanmak, profesyonel bir sporcunun karşılığıdır. Profesyonel oyuncular para ödülü ile günde 200 dolara kadar kazanabilirler, ancak insanlar oyununuzu izlemek için ödeme yaparlar.

Twitch'te canlı yayın

Ücretli bir oyuncu olmak istiyorsanız, Twitch en kolay ve en gerçekçi yollardan biridir. Twitch'te canlı yayın oynayarak para kazanmanın birkaç yolu vardır. Bunun bir yolu, patecaster patreon bağışlarına benzer şekilde kanalınıza bir bağış düğmesi eklemektir.

İzleyiciler, reklamları izleyerek kazanılan Bits adlı çevrimiçi para birimiyle oyunculara bahşiş verebilir (ayrıca satın alınabilir). Seyirci size bir ipucu vermek isterse, sohbet penceresine "cheerxx" yazın ve "xx" yerine yazmak istediğiniz bit sayısını yazın. 100 bit, 1.40 dolara eşittir.

Twitch görüntüleyiciler, YouTube izleyicilerin içerik oluşturma kanallarına abone olabileceği gibi kanalınıza da abone olabilir. En az 500 aboneliğiniz olduğunda, seğirme ortağı olarak başvurabilirsiniz. Eğer bir partnerseniz, her yeni abone için ayda yaklaşık 2,50 dolar kazanacaksınız. YouTube'da olduğu gibi, burada kanalınızdan reklam geliri elde edebilirsiniz.

Tahmin edebileceğiniz gibi, Twitch ile para kazanmak sadece bir oyuncu olarak yeteneklerinize değil, aynı zamanda izleyicilere ne kadar bağlı ve eğlendirici olduğuna da bağlıdır.

eSpor Arena

Canlı etkinliklerde rekabetçi oyuncular (Esports)

Rekabetçi bir oyuncu olmak ve canlı etkinliklere katılmak, seçkin oyuncular için bir şeydir. Bu insanlar eğiticilere, kamplara ve bazen de günde 16 saate kadar "eğitime" sahiptir.

Ve karşılığını verebilir. Binlerce arenada ve milyonlarca çevrimiçi ortamda görülen büyük etkinliklerde fiyatlar yüz binlerce dolar değerinde olabilir. En ünlü oyuncular bazen profesyonel ekipler tarafından işlenir ve şirketlere sponsor olarak ekstra para kazanır.

Bu seviyedeki güçlü oyuncular genellikle tek bir oyuna odaklanır (Efsaneler ligi ve İleri Takip en büyük ikisidir). Twitch veya YouTube oynamaya başlayabilir ve turnuvalara davet edilmeyi, tanınmış bir takıma katılmayı ve potansiyel sponsorları çekmeyi umarak sektörde bir izleyici ve itibar oluşturmak için çalışabilirler.

Kendinizi yalnızca video oyunlarıyla sınırlandırmayın. Pokémon ve Magic gibi kart oyunları için canlı bir sahne var: On binlerce dolar değerinde ödemelerle buluşma.

XY Oyun

XY Gaming ile yeteneklerinize uyan diğer oyuncularla rekabet edebilirsiniz. Web tabanlı oyun yok. Aksine, zaten Xbox ve Playstation gibi oyun konsollarınızda veya bilgisayarınızda sahip olduğunuz oyunları oynuyorsunuz. Onları XY Gaming'ye bağlarlar ve diğer oyunculara meydan okurlar.

Farklı oyunların farklı oyuncu tabanları ve ödeme seviyeleri vardır, ancak en popüler oyunlar için turnuvalar oynayarak ve kazanarak gerçek para ya da diğer ödüller kazanabilirsiniz. Efsaneler ligi ve Yıldız gemisi, Ücretsiz turnuvalar, 50/50 turnuva (en iyi% 50'yi tamamlayan oyuncuları ödüllendiren) ve bir katılım ücreti kazanan ikiye katlanmış turnuvalar (kazananlar giriş ücretinin iki katını kazanan) vardır.

Oyun endüstrisindeki potansiyel tam zamanlı kariyer

Tabii ki, boş zamanlarınızda video oyunları için ödeme yapılabilir, ancak gelir tam olarak sabit değildir. Ancak haftalık olarak ödenen "gerçek" işler video oyunları sektöründedir. Hepsi sadece video oyunları değil, çoğu tam zamanlı çalışan ve evden yönetilebiliyor. Ve eğer evden çalışıyorsanız, interneti ücretsiz kullanmak için vergi indirimlerini kullanabilirsiniz!

Bir oyun geliştiricisi olun

Bir programcı, sanatçı veya müzik bestecisiyseniz, modeller, müzik, modüller ve ses efektleri dahil olmak üzere video oyunu varlıkları oluşturabilir ve satabilirsiniz.

Oyun varlıklarını satabileceğiniz bazı yerler Envato Marketi, GameDev Marketi, Unity Varlık Mağazası ve Unreal Motor Marketi'dir.

Bazen gerçek parayla değiştirilebilecek mevcut oyunlar için oyun içi varlıklar da yaratabilirsiniz. Bir örnek, Linden Labs'in sanal dünyası İkinci hayatkendi (büyük) iç ekonomisine sahip olan. Kullanıcılar, avatarları için gadget'lar veya gadget'lar gibi oyun içi içerik oluşturabilir ve oyundaki varlıkları, oyunun sanal para birimi olan Linden Dollars'a satabilir. USD cinsinden Linden doları için sabit (değişken) bir döviz kuru ve ikisi arasında birçok döviz kuru var.

İkinci hayat Oyuncular ayrıca, dünyadaki sanal işleri kabul ederek Linden doları kazanabilirler. En popüler olanlardan biri sanal gayrimenkul alım satımıdır.

Bir medya markası oluşturun

Görüldüğü gibi, profesyonel oyuncular bir şeydir ve profesyonel sporcular, müzisyenler ve aktörler gibi hayranları vardır. Ve daha önce tartıştığımız gibi, sadece bir oyuncu olarak senin yeteneklerin hakkında değil. Bir blog etrafında bir marka oluşturabilir, oyunları ve oyun konsollarını gözden geçirebilir, oyun turnuvalarını rapor edebilir ve oyun sırlarını açığa çıkarabilirsiniz.

Çok para, insanlara bir şeyler yapmayı öğreten web siteleri yapar. Diğer insanlara video oyunlarından nasıl para kazanacaklarını öğrettiğiniz bir YouTube kanalı oluşturun. YouTube kanalları, Twitch kanallarına benzer şekilde para kazanılabilir.

Tabii ki, video oyunları, blog ve Youtube konularına gelince kalabalık bir alandır. Bununla çevrimiçi olarak para kazanabilirsiniz, ancak sektörde yerleşik bazı işlerle rekabet ettiğinize dikkat edin. Bunun yerine bir niş seçin – derecelendirmek için popüler bir oyun, konsol veya marka. Daha küçük bir kitleye hitap edecek ancak daha az rekabete sahip olacaklar. Bu, kalabalıktan daha hızlı göze çarpmanıza yardımcı olacaktır.

Bir medya markası oluşturmak biraz zaman alabilir, ancak içeriğinizin bir kısmı pasif bir gelir kaynağı olabilir. Çok fazla zaman harcamak ve önceden çalışmak için ödeme yapabilir.

Blog kazanmak için para kazanmak için daha fazla şey öğrenmek isterseniz, yedi günlük ücretsiz e-posta kursum için kaydolun. Başlamak için bilmeniz gereken her şeyi öğrenin.

Bir video oyunu işi bul

Her sektörde olduğu gibi, video oyunları da onlarca çeşit iş üretti. Oyuncu sadece bir iştir; Tasarımcılar, programcılar, sanatçılar, etkinlik planlamacıları, pazarlama personeli, oyun testçileri ve hesap yöneticileri vardır.

Oyunlarla ilgileniyorsanız, ağ oluşturma önemlidir (tüm kariyerlerde olduğu gibi). Çevrimiçi oyun topluluklarına katılın, bloglara ve forumlara katkıda bulunun, toplantılara, konferanslara, toplantılara ve canlı oyun oynama etkinliklerine katılın.

Herhangi bir deneyiminiz yoksa, bir blog, twitch stream veya YouTube kanalı başlatın, böylece herhangi bir yerde tanıştığınız kişilere e-posta gönderebilirsiniz. Oyun endüstrisi çok büyük, ancak her sektörde olduğu gibi, aynı zamanda küçük. Olaylara katıldığınızda, genellikle aynı insanları görürsünüz. Bu nedenle, davet edilmeyi beklemek yerine sektörde yer almak önemlidir. Baloya gitmek istiyorsanız, sorulmayı beklemek yerine isteyin.

FlexJobs, aynı zamanda ev video oyunu iş bulmak için harika bir kaynaktır. Tahmin edebileceğiniz gibi, meşru fırsatlar olduğu ortaya çıkan birçok aldatmaca var çünkü işler oyun endüstrisinde çok aranıyor. Bu özellikle uzak işler için geçerlidir, çünkü yalnızca kurbanla çevrimiçi olarak etkileşime geçerseniz dolandırıcılık yapmak çok daha kolaydır.

FlexJobs, işlerin (çoğu uzak pozisyondaki) meşru olduğundan emin olmak için ilanlarını inceler, böylece bir aldatmaca kurbanı için endişelenmenize gerek kalmaz.

FlexJobs'un tek avantajı, ücretsiz olarak tekliflere göz atabileceğiniz gibi, ayrıntıları görüntülemek ve uygulamak için ücretli bir üye olmanız gerektiğidir. Maliyet aylık 14,99 dolardan fazla değildir ve istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Listeleri taramanızı ve yalnızca size en uygun şeyi bulduğunuzda oturum açmanızı öneririm.

Özel kupon kodumuza kaydolmak, üyeliğinizin% 20'sini düşürür. İndirimi almak için ödeme WEALTH bölümüne girin.

Oyun oynamak için nasıl ödeme yapılır?

Umarım video oyunları oynamak için nasıl ödeme yapacağınızla ilgili bu öğreticiyi beğenmişsinizdir.

Sektörde meşru bir çevrimiçi işe sahip olma fırsatları hiç bu kadar iyi olmamıştı. Yeni bir iş aramıyorsanız, sevdiğiniz bir şeyi yaparsanız uygulama kazanma ile ekstra gelir elde edebilirsiniz.
Source link

Kontrol Ediliyor

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

Yeni bir blogcu olarak duyacağınız ilk şeylerden biri SEO ile ilgili her şey – Arama …

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blogging’de yeni misiniz? Yakın zamanda bir blog başlattıysanız, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak birkaç …

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Hiçbir şey elde edemediğinizi hissediyorsunuz ve saat 6:00 oldu mu? Zaten tam bir görev listesine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir