Başlangıç / Online işler / Paranızı nasıl kazanacağınıza dair ipuçları ve püf noktaları

Paranızı nasıl kazanacağınıza dair ipuçları ve püf noktaları

Finansal olarak nasıl göründüğünüzün önemi yok, herkesin finansal hayatını değiştirmesinin mümkün olduğunu bilmelisiniz. Bazen, ihtiyacınız olan tek şey, işleri kendi lehine yapmak için doğru yönde atılan ilk adımdır. Ancak, çoğu şeyde olduğu gibi, ilk adım en zor kısımdır.

17 Fırsatta oluşturulmuş, bugün paradan tasarruf edebilirsiniz. Bu stratejilerin hiçbiri hayatınızı değiştirmeyecek, ancak zaman içinde bir tane olabilir büyük fark yarateğer hayatınıza birden fazla entegre edebiliyorsanız. Bu önerilerin bazıları sadece birkaç dakikanızı alırken, diğerleri biraz çaba gerektirir. yine de yapabileceğine inanabiliyor musun?

Para kazanmanın 19 yolu ve yolu.

1. Yeni bir banka hesabı açın ve karşılama tekliflerinden yararlanın.

Çek veya banka hesabınız için aylık bir ücret ödüyorsanız, en son banka hesabı tekliflerini aramanız gerekir. Mevcut bankalardan bazıları, bir hesap açarken yalnızca kayıt bonusları değil, aynı zamanda Yeni müşteriler için cazip faiz oranları,

Faiz oranlarının bir zamanlar oldukları gibi olmadığı doğru, ancak yine de bir göz atmaya değer. En iyi ücretsiz çek hesapları ve en iyi tasarruf hesaplarından bazılarını çevrimiçi ve birkaç dakika içinde bulabilirsiniz.

Yani, ücretleri söz konusu olduğunda yapabilirsiniz sadece paradan tasarruf etmekle kalmaz Para kazanmak,

2. TV'nizi kapatın ve paradan tasarruf edin.

Her odada televizyonu olan insanlardan biri misiniz? Para kazanmak için harika bir yol kullanmaktır Evdeki televizyon sayısını büyük ölçüde azaltmak,

Bunun birçok finansal faydası var: reklamlara daha az maruz kalma hangi para harcamak için yanıltıcı, bir düşük elektrik faturası, daha fazla zamanhayattaki diğer şeylere odaklanmak – örneğin Bir yan iş veya aile olarak.

3. Toplamayı bırak ve satmaya başla.

İnsanların kendilerinin olduğunu düşündüğü bir zaman vardı. Koleksiyonlar onlara zenginlik getirir olur. Ve orada toplananların tümü vardı. Beanie bebekleri de bir zamanlar büyük hit olmuştu. Telefon kartları ve her türlü para ve pul hiç bir değeri yok. Artık bunları eBay ve benzeri sitelerde yapabilirsiniz. sınıflandırılmış biri için Satın alma fiyatlarının oranı bulabilirsiniz. Yüzlerce ve hatta binlerce Euro olan birçok insan ne olduğunu merak ediyor.

Bundan kaçınırsanız, sorgulanabilir değeri olan öğeler toplamayın, Zaten "tahsildarlık" için harcadığınız paranın bir kısmını geri alırsanız, şimdi satmaya ve bu parayı benzer ürünlerde kullanmaya başlamalısınız. Bizimki EBay'de satılık rehber satışta size yardımcı olacak bazı faydalı ipuçları bulacaksınız.

İlk olarak satılan şeyler para biriktirmeli mi ve bu arada, gerçekten değere sahip olan ve artıracak olan ne toplayabildiğinize odaklanın.

4. bulabileceğiniz herhangi bir ücretsiz müşteri programları için kaydolun.

Nerede yaşadığınız veya çevrimiçi alışveriş yaptığınız önemli değil, sizi almaya hazır olan birçok perakendeci veya çevrimiçi perakendeci bulacaksınız. dükkanlarında veya dükkanlarında alışveriş yapma ödülü, İşte bu programı en üst düzeye çıkarmak için temel plan: Sadece müşteri programlarına katılmak için kullandığınız bir e-posta adresi oluşturun. Aldığınız sadakat kartınızı toplayın ve bir dahaki sefere bir şey satın almadan önce ek kuponlar ve kuponlar için hesabınızı düzenli olarak kontrol edin.

Bunu yapabilirsin Ödüllere ve indirimlere ekstra puan ekleyinCashback kredi kartları veya sadakat puanı kredi kartları kullanarak. Daha sonra para ya da ödüller karşılığında takas edebileceğiniz tüm mağazalarda ve mağazalarda alımlar için puan toplarsınız.

5. Kendi hediyelerinizi verin, mağazalarda satın almak için çok güzel şeyler yapın.

Paradan tasarruf etmek ve aynı zamanda cömert olmak istiyorsanız, kendi ev yapımı hediyelerinizi hazırlamak her iki hedefe de ulaşmanın bir yoludur. Yapabilirsin Mumlar, taze pişmiş ekmek veya bisküvi, sabun ve evde her türlü şey Kendini üretmek kolay ve ucuz,

Bunlar diğerleri için harika hediyelerçünkü kişisel dokunuşunuzu bırakıyorsunuz – çünkü her dükkanda satın alamayacağınız bir şey – ve çoğu zaman da sarf malzemeleri, yani dolaba girmeyecekleri, ancak kullandıkları anlamına gelir. Küçük bir ipucu: Her hediyeye kişisel ve el yazısı bir not ekleyin.

Tamirciliği seviyorsanız, sadece bunu yapamazsınız. Paradan tasarruf edin, fakat bununla da Para kazanmak, Bu nasıl çalışıyor? burada,

6. 30 günlük kuralı yönetin.

Her zaman aynı şekilde hissediyor musun – bir şeyin var ve derhal sahip olmalısın? Eğer sen Paradan tasarruf edin, o zaman 30 günlük kuralı izlemelisiniz, Gerçekten hayati olmayan bir şey almak için 30 gün bekleyin, daha sonra hala arzunuz varsa satın alın.

Bir ay sonra çoğu durumda satın alma isteğinizin ortadan kalktığını göreceksiniz. ve sadece bekleyerek para biriktirdin. Bir satın alma işlemi hala sizin olabilirse finansal limit ne olduğunu getir, serin bir kafa tutmak için çok önemli.

7. Alışveriş yapmadan önce bir liste yazın – ve buna sadık kalın!

Biri para kazanmak için en kolay yolu, sadece listenizde olanı satın almaktır. Nedeni eğer yaparsanız alış verişler ve plansız alımlara ışık tutmak için alışveriş listesi olmadan gelir – paraya mal olan her şey.

Markete gitmeden önce bir market listesi oluşturmak özellikle önemlidir. Sadece diyet planınıza uygun ürünleri satın almakla kalmaz, aynı zamanda size yardımcı olur hayatın alımı önlemek anlamına gelir, israf olur, Her zaman bir liste yapın ve daha da önemlisi, buna bağlı kalın.

8. Dışarı çıkmak yerine arkadaşlarınızı davet edin.

Yemek yemek veya kasabaya gitmek, hem yemek bütçenizi hem de eğlence bütçenizi tek bir tıklamayla tamamen mahvetmenin bir yoludur. Ne olursa olsun, öyle Arkadaşlarla evde kalmak her zaman daha iyidir ve kendiniz bir konuşma düşünmek için.

Şehirde yürümek yerine, birlikte yemek yapabilir, ızgaraya atabilir, eğlenceli bir gece oynayabilir ya da sadece kart oynayabilir ya da konuşabilirsiniz. Bütün bunlar eğlenceli şeylerdir, ancak hiçbir şeye mal olmaz,

9. Kıyafetlerinizi atmak yerine yakın tutun.

Kayıp bir düğme yüzünden bir gömleği atmamalısınız – sadece tek bir düğüme sahip olmadığınız sürece sadece yenisini dikin veya herkesle takas etmeyin. Bir çift pantolon bile bir delik yüzünden atılmamalıdır. Bunları da kurtarmaya çalışın. Özellikle kot pantolonlarda delikler serin görünür ve bazen deliklerle satılır. Öyleyse neden tasarıma bir şans vermiyorsun.

Paradan tasarruf etmek istiyorsanız, kurtarılabilecekleri kaydetmeye çalışmalısınız. ve hepsini bir kenara atmayın ve tekrar satın almayın. Bazen küçük yamalar ve çatlaklar hiç fark edilmez veya en az çabayla tamir edilebilir.

10. Çocuklarınızı eğlendirmek için büyük para harcamak zorunda değilsiniz.

Çoğu çocuk, özellikle küçük çocuklar, çok ucuza bak, Paradan tasarruf ederseniz, o zaman kendinizi ücretsiz veya ucuz eğlence etkinlikleri için yerel gazeteler ve internet, Ayrıca bölgenizdeki oyun alanlarını çocuklarınızla birlikte keşfedebilir veya futbol sahasında top oynayabilirsiniz.

Daha sonra çocuklarınızın parayla satın alabileceğiniz şeylerle değil, zamanınızla ilgilendiklerinden de emin olacaksınız.

11. Kredilerinizi iade edin.

Eğer bir tane varsa Mevcut kredilerinize olan faiz miktarı ödüyor para kazanmak için aradığınız zaman ve aradığınız zaman.

Hiç sahip olmadığından bugünkü kadar ucuzdu Bankanızı ziyaret etmek ve sizin için daha ucuz bir çözüm bulmak için zaman ayırmalısınız.

İnternette akıllı olun; böylece size en uygun faiz teklifleri ve sizinkinden haberdar olun. Bankacılar daha iyi pazarlık edebilir, Bankanızın teklifi hayal ettiğiniz gibi sonuçlanmazsa, diğer bankalarla da konuşun.

12. Video oyunlarını satın alın ve bilgisayar Oyunlarıçok fazla tekrar değeri var – ve yeni oyunlarda paranızı boşa harcamayın.

Aynı zamanda video oyunlarının hayranıysanız, satın alma alışkanlıklarınızı değiştirin, Oyun oynayarak hobinizden tasarruf edebilirsiniz. Uzun bir oyun süresinden sonra bile oyun almıyorsunuz, Ayrıca, çok uzun bir süre boyunca bir oyun oynamalısınız.

Karlı tilkiler paralarını korurlar. asla bir oyun çıkmaz, Tüm hiper oyunlar için yeni, ilk oyuncu artık ücretsiz ve özgür ve ücretsiz.

13. Daha fazla su için.

Çok fazla su içmek sadece sağlık açısından büyük faydalar sağlamakla kalmaz, aynı zamanda finansal faydalar da vardır. Test etmelisin her yemekten önce daha uzun süre dolu büyük bir bardak su kalmak ve sonuçta daha az yemek. Sadece yiyecek faturasında tasarruf etmekle kalmaz, aynı zamanda uygun şekilde hidratlanırsanız daha iyi hissedeceksiniz.

Çok su içersen, daha sağlıklı yaşarsın ve kola ve alkol gibi sağlıksız içeceklere daha az para harcıyor.

Pro ipucu: Musluk suyu aynı değildir maden suyu kadar temiz ve hepsinden öte, önemli ölçüde daha az maliyetlidir. Ayrıca alışveriş varsa evde para biriktirmek ve daha az kucaklamaya sonra musluğa bir şans verin!

14. Hazır yemeklerden ve hızlı yiyeceklerden kaçının.

Hızlı yemek yemek ya da eve giderken sadece hazır bir akşam yemeği yemek yerine, yanınıza alabileceğiniz basit ve sağlıklı alternatifler hazırlamaya çalışmalısınız.

Bir hafta sonu bir saatlik hazırlık Miktarı ucuz ve basit bir akşam yemeği için önümüzdeki hafta teklif ve böylece günlük yaşamda tasarruf.

15. Sigara içmeyi bırak.

Hala sigara içiyorsanız, alışkanlığınızın sadece pahalı değil aynı zamanda ölümcül olabileceğini de fark etmiş olmalısınız. Hayatınıza yıllar eklerseniz ve bir tekne dolusu para biriktirirseniz, yapabileceğiniz en kolay şey sigarayı bırakmaktır. Sigarayı bırakmak için birçok yol var. Sigara karşıtı birçok ürünü denemek veya elektronik bir sigaraya geçmek için soğuk para çekebilirsiniz. Hangi yolu seçerseniz seçin çok para kazandıracak ve sağlığınız size teşekkür edecek.

16. Stokta lezzetli güveçler hazırlayın

Güveçlerin güzel, hazırlaması kolay yemekler olduğunu hepimiz biliyoruz. Bir dahaki sefere güveç yaparsanız dört tane daha yapın ve dondurucuda yenilmeyen dondurun. Aileniz için hızlı bir yemeğe ihtiyacınız varsa, hazır güveçlerden birini kapın ve onları ısıtın.

Bazı porsiyonların eşzamanlı olarak hazırlanması ayrıca satın alınabilecek bir miktardır, bu da ek tasarruf anlamına gelir. Ayrıca, tekrar acele ediyorsanız, dondurucudaki lezzetli güveci içmiş olsanız bile, sadece ısınmakta olduğunuza rağmen fast food tutma olasılığınız daha düşüktür.

17. Işıkları kapatın!

Evinizdeki veya dairenizdeki ışıklar burada ve orada olduğunda pahalı olmayabilir, ancak o anda çok fazla para bir araya gelir ve bu da boşa harcanır. Mümkün olduğunca tasarruf etmek için, evden çıkarken veya bir odadan çıkarken bile ışığı değiştirmelisiniz. Odalarınızda bol miktarda güneş ışığı varsa, bunu da kullanmalı ve ışığı olabildiğince az açmalısınız. Bu, elektrik faturanızın zamanla azalmasına ve azalmasına neden olur. Sonuç: Eğer ışığa ihtiyacınız yoksa kapatın.

18. Kitaplarınızı, müziklerinizi ve DVD'lerinizi internette değiştirin.

Eğlence hiçbir şeye mal olmak zorunda değildir! Sizi sıkılmış olan kitapları, CD'leri ve DVD'leri çevrimiçi olarak takas edebilirsiniz. Sadece koleksiyonunuzu diğer çevrimiçi sitelerle nasıl yapabilirsiniz? Değişim kitaplar, Başkalarıyla ne kadar ticaret yapabilirseniz, o kadar çok tasarruf edersiniz.

19. Yedek benzin maliyeti

Hızlı ve tasarruf etmenin bir başka yolu da yakıt ve yakıt maliyetleridir. Ne yazık ki, birçok insan burada tasarruf etmek için arabalarını daha sık bırakmak istemiyor. Ama bazı var Yakıt tasarrufu hakkında ipuçları ve püf noktaları Bu size nasıl daha ucuz yakıt ikmali yapacağınızı veya tankınızdan nasıl daha fazla yararlanabileceğinizi söyleyecektir.
Source link

Kontrol Ediliyor

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blogging’de yeni misiniz? Yakın zamanda bir blog başlattıysanız, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak birkaç …

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Hiçbir şey elde edemediğinizi hissediyorsunuz ve saat 6:00 oldu mu? Zaten tam bir görev listesine …

sprit-sparen

Saving Yakıt tasarrufu – Kılavuz: Hızlı bir şekilde para ve gaz tasarrufu hakkında 20 ipucu

Araba kullanırken yakıt ve araç kullanırken nasıl tasarruf edebilirsiniz – 20 tavsiye ve püf noktası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir