Başlangıç / Online işler / Profesyonel bir Wingman veya Wingwoman olarak, 30 £ / saat alacaksınız

Profesyonel bir Wingman veya Wingwoman olarak, 30 £ / saat alacaksınız

Birinci sınıf bir çöpçatansanız ve güzel bir akşam geçirirseniz, şimdi ikisini birden birleştirebilir ve bunun için para alabilirsiniz.

kanatlı olmak için para kazanmak

Fotoğraf kredisi: CBS

Bir bara dönmenin ne kadar zor olduğunu hepimiz biliyoruz. Ancak sizin tarafınızdaki bir kanatçıda her şey değişir – yenilmez hissedersiniz ve işler rahatsız olursa (ki dürüst olalım, genellikle böyledir) bir güvenlik ağına sahip olursunuz.

Güzel haberlerimiz var! Tanışma uygulamaları olmadan buluşma konusunda yardıma ihtiyaç duyan insanlar için ilk profesyonel Wingman ve Wingwoman hizmeti başlatıldı. Başarılı şaperonlar ciddi para kazanabilirler.

Kanatçılara ve kanatlı kadınlara, akşamları müşterilere eşlik etmek ve onları potansiyel romantik oyunlarla tanıştırmak için ödeme yapılır. Hizmet şimdi İngiltere genelinde mevcuttur.

Daha da önemlisi, hizmeti barındıran site şu anda insanları yeni eşleştirici olarak işe alıyor – ve çok kazanabilirsiniz 30 £ / saat hizmetleriniz için.

Neden buluşma yardımına ihtiyaç var?

Çıkmak için sıçan

Resim kredisi: 20'nci Yüzyıl Tilki

Modern buluşma dünyası çok garip bir yer. Her beşinci romantizm ilişkisi, bir şekilde çevrimiçi olarak başlıyor, ister Tinder gibi uygulamalarla çıkıyor, ister sosyal medya aracılığıyla.

Bununla birlikte, nüfusun% 12'si eşleriyle bir bar veya bar gibi halka açık bir alanda buluşmaktadır.

Sitede flört uzmanlarının isteklerinin artmasıyla Bark.com tarafından başlatılan bu yeni servis, ikinci gruptaki insanları hedef alıyor: flört uygulamalarından sıkılmış olanlar (veya sadece bunları kullanmak istemiyorlar).

Bazı insanların potansiyel sevenler ile nasıl karşılaşacaklarına dair beklentilerinin değişmiş olabileceği açıkken, diğerleri geleneksel şekilde yüz yüze gelecektir. Ne de olsa sonsuza dek ekranın arkasına saklanamazsınız – peki neden hemen baştan içeri girip tanışmıyorsunuz?

Nasıl profesyonel bir Wingman veya Wingwoman olabilirim?

Profesyonel bir Wingman Wingwoman ol.

Resim kredisi: Columbia Resimleri

İyi bir çöpçatan olduğunu düşünüyorsanız ve dışarı çıkıp biraz para kazanmak istiyorsanız, profesyonel bir Wingman veya Wingwoman olmayı düşünün.

İş için kayıt Bark.com web sitesinden yapılabilir. Reklamda, arkadaşlarına yeni bir başlangıç ​​yapmaktan korkan ve bu konuda heyecanlanan insanlara sorulur.

Ayrıca saatlik £ 30 ücret alabileceğiniz belirtiliyor, ancak sitedeki tüm profesyonellerde olduğu gibi bunu yapma özgürlüğünüz var Kendi fiyatını belirle Hizmetiniz için

Real Life Hitch'e kaydolduktan sonra, profesyonellerin akşamları müşterilere eşlik etmeleri gerekir – bir barda, kulüpte veya başka bir sosyal etkinlikte.

Beceri sahibi kişi, mümkün olan en iyi hizmeti vermesini sağlamak için bir rehber listesi de izlemelidir. Yapmanız gerekenler:

  • 18 yaşından büyük olmak Böylece kulüplerde ve barlarda müşteriler ile alabilirsiniz
  • Yapabilmek Tanışma tavsiyesi ver Müşterileri ve mahkeme tekniklerini gösterin
  • Kendine güven insanlara yaklaşarak, potansiyel ortaklarla konuşarak ve müşteriyi potansiyel aşk ilgisiyle tanıştırarak
  • Flört etmeyin ve ne pahasına olursa olsun bir müşteri ile randevu (boş zamanlarında yapın!).

Arkadaşlık servisini kendin için kullan

Çıkmak için sıçan

Resim kredisi: Walt Disney Inc

Bir arkadaş olmaktansa yanlısı bir profesyonel bulmakla daha fazla ilgileniyorsanız, profesyonel bir kanatlı veya profesyonel bir kanatlı kadın istemek için Bark.com'u da ziyaret edebilirsiniz.

Hizmet, posta kodunuzu girmenizi isteyecek ve böylece siteniz bölgenizdeki profesyonelleri bulabilecek. Öyleyse, arkadaşlık tercihleriniz, ilişki geçmişiniz ve tercih ettiğiniz yaş grubu gibi bazı bilgileri sağlamanız gerekir.

Bunu belirledikten sonra, bir kanatçı mı yoksa kanatlı kadın mı istediğinizi seçebilirsiniz. Sonra Finder size hizmetleri için bazı teklifler gönderebilecek profesyonelleri arayacaktır.

Bark.com'un kurucu ortağı Kai Feller şöyle dedi:

Bu yıl platformda profesyonelleri aramak için yüzlerce istek aldık. Gördüğümüz ana neden, çevrimiçi buluşmanın onlar için işe yaramaması ve / veya arkadaşlarının birbirine bağlı olması ve artık onlara yardım edememesi.

Para kazanmanın diğer garip yolları

para kazanmak için garip yollar

İki muhabbet kuşunu başlatmak için para aldığınızda para kazanmanın eşsiz bir yolu olmasına rağmen, aslında orada birçok garip iş var.

Yarı zamanlı işler için fikir arıyorsanız, o öğrencinin yaptığı şeyi yapabilir ve çocuk partilerinde deniz kızı olarak saatte 100 pound kazanabilirsiniz.

Ya da, sadece #nugzlife ile ilgileniyorsanız, birkaç ay önce, B & M profesyonel bir tavuk külçe düğmesi için piyasadaydı. İş şimdi dolu, ama başka bir açılış aramaya değer!

Profesyonel kanatlıların ve kanatlı kadınların ruhu ile yakın zamanda bir tanışma uygulaması koçu olma ihtimalinden bahsettik. Ciddi bir tinder tekniğine sahipseniz, olağanüstü tanışma profilleri oluşturmak ve insanları mükemmel sohbet becerilerinizle ilgilendirmek için ödeme yapabilirsiniz.

Profesyonel bir kanatçı ya da kanatlı kadın olarak kesebileceğini mi yoksa kime eşlik edebileceğini mi düşünüyorsun? Yorumlarda kendiniz işaretleyin!

Kontrol Ediliyor

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blogging’de yeni misiniz? Yakın zamanda bir blog başlattıysanız, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak birkaç …

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Hiçbir şey elde edemediğinizi hissediyorsunuz ve saat 6:00 oldu mu? Zaten tam bir görev listesine …

sprit-sparen

Saving Yakıt tasarrufu – Kılavuz: Hızlı bir şekilde para ve gaz tasarrufu hakkında 20 ipucu

Araba kullanırken yakıt ve araç kullanırken nasıl tasarruf edebilirsiniz – 20 tavsiye ve püf noktası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir