Başlangıç / Sosyal Medya Kazanç / Resimlerinizle Instagram dan para kazanmanın ipuçları

Resimlerinizle Instagram dan para kazanmanın ipuçları

İnternet birçok insana para kazanma fırsatı verdi. Görünüşte sınırsız iletişim, Internet’ten yararlanmak ve sıklıkla sevdiklerini yapmak isteyenler artık her zamankinden daha geniş bir kitleye erişebiliyor demektir.

Instagram ile para kazanın

Spor dünyasına girmek isteyen bir oyuncuysanız, hayranları eğlendirmek ve çabalarınızı finanse etmek için Twitch’e dönebilirsiniz. Bir roman için yeni bir fikri olan bir yazar mı? Amazon’daki öz yayınlar sizi New York Times’ın en çok satanlar listesine götürebilir. Seyahat etmek ve dünyayı görmek ister misin? Artık bloglamanın popülerliği sayesinde aynı anda finanse edebilirsiniz.

Olasılıklar harika. Son yıllarda en kazançlı yollarından biri, sosyal medya kullanımı ve özellikle Instagram olmuştur. Ancak, günlük fotoğraflarınızı yüklemek için nasıl başlıyorsunuz ve daha önemlisi, nasıl ödeme alıyorsunuz? Aşağıda daha yakından bir göz atalım.

Aşağıdakilere sahip olduğunuzdan emin olun

Instagram büyüyen ve en hızlı büyüyen pazarlama araçlarından biridir, ancak sizin için etkili bir şekilde çalışabilmek için takipçilere ihtiyacınız vardır. Takipçi kazandığınızda, iletişim kurabileceğiniz bir kitleniz var. Ancak, bu açıktır. Instagram kitlenizdeki Twitter gibi, özel olan şey, sizi takip etmesi durumunda yayınladığınız içeriğe ilgi duymasıdır. Bu, Instagram hesabınızın içeriğine ve konseptine karşı daha savunmasız olduğu anlamına gelir.

Peki ilk başta siz (veya siz) nasıl düşünüyorsunuz?

Bu konu kılavuzuna göre, önce içeriğinizi aşağıdaki gibi belirli bir konuya odaklamalı ve özelleştirmelisiniz: Spor ya da seyahat İkincisi, insanların rezonansa gireceği ve paylaşmak istediği yüksek kaliteli ve ilginç içerikler oluşturmanız gerekir. Son fakat en az değil, aynı fikirde kişilerin içeriğinizi kolayca bulabilmesi için kategorilere ayırmak için ilgili hashtagleri kullanmak istiyorsunuz.

Çalışabileceğiniz sponsorları ve markaları bulun

Artık pazarlayabileceğiniz bir kitleye sahip olduğunuza göre, birlikte çalışacak sponsorlar ve markalar bulma zamanı. Sonunda, belirli bir ürün, marka veya hizmeti tanıtan ve vurgulayan sponsorlu içerik oluşturmak için şirketlerle çalışırsınız. Her şey ya markaya ya da işletmeye ulaşmak ya da sizi bulabilecek kadar büyük olmakla ilgili. Belki de bunun en iyi örneği, 10 milyondan fazla kişiden oluşan büyük hayran kitlesi sayesinde, çeşitli fitness ve sağlık ürünlerini destekleyen Jen Selter’dir.

Instagram ile para kazanın

Fotoğraflarını sat

Sponsor olmanın yanı sıra Instagram, fotoğrafınızı Shutterstock gibi bir şirketteki arşiv fotoğrafları veya evde ya da işte asılacak bir baskı olarak kullanmak isteyenlere tanıtmak için harika bir yoldur. Kompozisyonlar ve renk paletleri için keskin bir göze sahipseniz, bu sizin için en iyi seçenek olabilir. Twenty20 gibi fotoğraflarınızı yeterince iyi bir şekilde aktif olarak satın alan bazı web siteleri bile var.

Kontrol Ediliyor

Pinterest bana para kazanmama nasıl yardımcı oluyor?

Pinterest bana para kazanmama nasıl yardımcı oluyor?

Yeni bir blogunuz var mı? Ben yapıyorum Ama bir şey biliyor musun? Blog'umu ve trafiğimi …

Yeni Facebook grubunuzu tanıtmanın 18 yolu

Yeni Facebook grubunuzu tanıtmanın 18 yolu

Olanlar için heyecanlı mısın? Yaşa! Yepyeni bir Facebook grubu kurdunuz! Zorluklar, günlük bilgi istemleri, resimler …

Pinterest nedir ve blogcu olarak nasıl kullanıyorsunuz?

Pinterest nedir ve blogcu olarak nasıl kullanıyorsunuz?

Ah, Pinterest. Çeşitli nişlerdeki blogcular, Pinterest'in gücünden bahseder. Trafiklerini artırmalarına veya e-posta listelerini patlatmalarına yardımcı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir