Başlangıç / Online işler / Sadece swagbucks ile internette para kazanmak

Sadece swagbucks ile internette para kazanmak

Swagbucks, düşündüğünden çok daha fazlasını sunuyor! Ancak, zamanınızı Swagbucks’ta nasıl geçireceğinizi bilmeniz gerekir. Makalemizde swagbucks’ta en iyi şekilde nasıl kazanacağınızı öğreneceksiniz.

Swagbucks tanımı hemen hemen “hızlı para kazanmak“. Burada büyük para kazanamasanız da, kesinlikle bu en kolay yollardan biri İnternette para kazanmak için, Birkaç video izleyin veya diğer anketleri doldurun ve swag puanlarının hesabınıza akmasına izin verin. Ve hepsi kanependen.

Ücretsiz hesabınızı oluşturduktan sonra, hemen para veya ödüller için kullanabileceğiniz puanlar kazanabilirsiniz.

Swagbucks nedir ve nasıl çalışır?

Swagbucks portalda mevcuttur, kullanıcılar basit çevrimiçi aktiviteler için ödüllendirir. İnternette gezinmek, video izlemek ve anketleri tamamlamak gibi.

Swagbucks puanlarında “ödenir” (kısaca “SB’ler” olarak adlandırılır), bunlar hediye çekleri veya nakit para için kullanılabilir. Swagbucks hediye sertifikaları Amazon, Starbucks ve iTunes dahil 1.500’den fazla şirketten geliyor.

Bununla birlikte, kuponlarla ilgilenmiyorsanız, SB’leri paraya dönüştürme olasılığı vardır. Dönüştürülmüş Puanlar daha sonra doğrudan nakit olarak PayPal hesabınıza aktarılır, Diğer insanlara iyi bir şey yapmak istiyorsan, hayır kurumuna bağışta bulunmak istiyorsun.

Swagbucks ile ne kadar kazanabilirsiniz?

Bir swagbuck bir kuruş değer. Böylece, dönüşüm oranı 1: 1’dir. Biraz titizlikle çok hızlı bir 5 € Amazon kuponu alabilir veya paranızı Paypal’a aktarabilirsiniz. Paranızın ödenebilmesi için, en az 500 puan birlikte var.

Toplanacak 500 puan, ancak beklenenden daha hızlı çalışıyor çünkü puan biriktirmeyi kolaylaştıran birçok görev ve seçenek var.

Swagbucks toplamak için bazı anahtar yolları.

Swagbucks kazanmanın 10 yolu

1. Swagbucks’ı varsayılan arama motorunuz yapın.

Etrafta dolaşmanın en kolay yolu swagbucks ile para kazanmak varsayılan arama motorunuz yapmaktır. Tarayıcı ayarlarınızda yalnızca swagbucks (Google veya Bing değil).

Böyle olsun otomatik olarak işaret ederSadece internette gezinmek için para toplayabilirsin, ancak para alıyorsun.

Yapabilirsin pro arama, internette 20’ye kadar swagbucks güvenebilirsiniz (100 SB’ye kadar bir arama için maksimumda kredilendirildi).

İnternet’te yarım yıl boyunca bir şeyler arıyorsanız, günde 10 aramanız var, 6 ay sonra 300 € ödeyebilirsiniz.

2. Videoyu izlemek için ödeme yapalım

Evet, gerçekten yapabilirsiniz Swagbucks Puanı Kazanınİçinde sadece birkaç tane var Videoları izleyin,

Ödemeler o kadar yüksek değil, ama gerçekte Eğlenmen için para ödedim! İçeriğin sanatı çok farklı Harika ve viral videolara haber yoluyla reklam vermek,

Videoları gerçekten önemsemiyorsanız, arka planda da çalıştırve sizi daha fazla ilgilendiren diğer şeylerle uğraşın.

Ancak, çok yüksek kazanç beklememelisiniz. Swagbucks 30 dakikalık bir video oturumu için 3 SB ödüyor ve yol boyunca kazanabileceğiniz günlük 150 puanlık bir limit var.

3. Telefonunuzda ücretli uygulamalar edinin.

Gerçekten büyük bir seçim yapabilirsiniz Belirli uygulamaları indirme, yükleme ve açma noktaları telefonunuzda, tabletinizde veya bilgisayarınızda.

Bir uygulama yüklendikten sonra, beğenip beğenmeyeceğinize karar verebilirsiniz. O senin için bir şeyse, aynı zamanda ilgini çeker, harikasın! Değilse, hala silip puanlarınızı alabilirsiniz.

İçin Ücretsiz bir uygulama yüklemek, size 15-50 SB’lik bir kredi kazandırır., Paralı uygulamalar için, puanların 10 katına güvenebilirsiniz. Burada yalnızca çok eşanlamlı ve swagbucks olmadan satın alacağınız uygulamaları satın almanızı öneririz.

4. Çevrimiçi alışveriş yaparken CashBack kazanın.

Tabii ki, sadece daha fazla puan almak için çevrimiçi alışveriş tavsiye etmem çevrimiçi bir şey satın almayı planlıyorsanız, sonra Swagbucks sitesine gitsende Alışveriş puan kazanabilir (diğer geri ödeme sayfalarına benzer şekilde).

Böylece, Hotels.com, eBay, Lidl, Microsoft ve diğer birçok tanınmış mağaza gibi çevrimiçi mağazalardan hızlı kazanılmış SB’ler elde edersiniz. Tek yapmanız gereken, satın almak istediğiniz mağazanın Swagbucks programına katılıp katılmadığını bulmak için hızlı bir arama yapmak.

Bu durumda, kuponu geri çekmek için Noel’den hemen önce bazı puanları kullanabilirsiniz.

5. Çevrimiçi anketlere katılın!

Swagbucks’ta, birkaç veya daha az kısa anketi tamamlayarak da para kazanabilirsiniz. Günlük olarak yaparsanız, daha küçük bir kenar çizgisi geliştirirseniz, onu daha iyi hale getirebilirsiniz.

Kural olarak, bir anket 3 ila 20 dakika sürer ve ankete bağlı olarak kazanırsınız 40 ila 100 SB arasında, Ayrıca, ilave bir SB olan sadece birkaç saniye süren günlük bir anket vardır.

6. Arkadaşınızı Swagbucks’a davet edin ve para kazanın!

SB puanları alın ve uyurken paranı kazanarkadaşlarını davet ederek ve Yönlendirme Kodunuzla Swagbucks’a kaydolarak.

Sadece almazsın 400 SB (arkadaş başına) Kaydolduktan sonra, arkadaş olduğunuz sürece arkadaşlarınızın self servisinin% 10’unu alacaksınız!

Bu şekilde pasif olarak puan kazanabilirsiniz – ve elbette arkadaşlarınız da fayda sağlayacak.

7. Swag kodlarına dikkat edin

Swagbucks tarayıcı uzantısını indirirseniz, En son swag kodları için uyarılar alınkullanılabilir olduklarında (yalnızca indirmek için ek 50SB alacaksınız!).

Yağma kodu nedir ve nasıl çalışır?

Swag kodları, Swagbucks’ın siteye dikkat ve trafik çekmek için kendi yayınladığı ve üyelerin yeniden etkinleştirmelerini sağlayan basit kodlardır.

Tarayıcı uzantısının Bildirimleri’nde, kodu bulmak için nereye gideceğinizi de öğrenirsiniz., Swagbucks Dashboard’unuza “Swag Code” girerseniz, sadece yukarıdan girebilirsiniz. Bundan sonra hemen kredilendirilen ücretsiz SB puanlarınızı alacaksınız!

8. Günlük görevleri tamamlayın.

Ekranınızın sol sayfasında, tavsiye ettiğiniz sayfa olan yaklaşık 8 günlük günlük görevden oluşan bir görev listeniz var.

Tamamlanan her görev için sadece puan kazanmakla kalmaz, aynı zamanda bir gün içinde listenizdeki her şeye çarptığınızda da bonus puan kazanırsınız.

Benzer şekilde, Swagbucks seçeneği için, sitenin o gün için planlanan hedef miktarınız ve SB’ler hakkında bilgilendirileceği “günlük hedefleri” (başlıktaki seçeneği bulabilirsiniz) seçebilirsiniz. Hedefinize ulaşmayı başarırsanız, birkaç ekstra bonus puanı kazanacaksınız!

9. Çekilişlere katıl ve paranın karşılığını kumar oyna.

Daha fazla şansınız varsa (veya her ikisinde de), Swagbucks’tan son çekilişlere kaydol,

Fiyatlar her şey olabilir Apple ürünlerinden daha fazla sayıda SB’yeAncak bunun bir şans oyunu olduğunun farkında olmalısınız, çünkü önceden kazanılmış SB’lerinizi bireysel yarışmalara katılmak için kullanmanız gerekir.

Örneğin, 50 SB kazandığınız bir yarışmaya girebilirsiniz, ancak oraya girmek için 2 SB kullanmanız gerekir.

10. Mobil Oyunlar oynayarak paranızı kazanın.

Hangi oyuncuların nihayet mobil oyun oynamak için para kazandığını hayal ediyor?

Bir oyun denediğiniz için oyun başına 10 SB’ye kadar kazanabilirsiniz., Bazı oyunlar için, SB kazanmadan önce belirli bir seviyeye ulaşmak önemlidir.

Şimdi bu mobil oyunla yıllardır tecrübe kazandığınızı ve bunun için iyi olduğunuzu karşılıyor!

Kontrol Ediliyor

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

Yeni bir blogcu olarak duyacağınız ilk şeylerden biri SEO ile ilgili her şey – Arama …

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blogging’de yeni misiniz? Yakın zamanda bir blog başlattıysanız, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak birkaç …

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Hiçbir şey elde edemediğinizi hissediyorsunuz ve saat 6:00 oldu mu? Zaten tam bir görev listesine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir