Başlangıç / Evden Para Kazanma / SEO Yaparak Daha Fazla Kazanç İçin 8 İpucu

SEO Yaparak Daha Fazla Kazanç İçin 8 İpucu

İşinizin veya işinizin önemli bir varlığına sahip olduğu konusunda ısrar ediyorsanız, çabalarınızın çoğunun doğru arama motoru optimizasyonu (SEO) modeliyle tutarlı olması gerekir. Bir çatı ustası olarak daha fazla iş üretmeye çalışmak, öncü jenerasyon tarafından yönlendirilmelidir ve bu SEO aracılığıyla mümkündür.

İlk olarak, başarılı bir arama motoru optimizasyonu kampanyasının uzun vadeli bir strateji olduğunu anlayın ve takdir edin. Temel amaç, sizi SERP’lerde (arama sonuçları sayfaları) en üst sıralara yerleştiren daha iyi bir çevrimiçi varlık sağlamaktır. Bu gereklilikleri yerine getirirseniz, endüstri lideri olarak kabul edilirsiniz.

SEO iş

Bu yüzden kayda değer sonuçlar elde etmek biraz zaman ve çaba gerektirecektir. Ancak bunun güzelliği, elde ettiğiniz yeni ipuçlarının, daha fazla işin, optimizasyon kampanya bütçeniz tükenmiş olsa bile gelmeyi bırakmamasıdır. Yapmanız gereken tek şey tutarlı bir kurşun üretim sistemi oluşturmak. Sonuç olarak, satış boru hatlarınız her zaman dolu ve gelir kaynağınız sabit kalıyor. Her yeni müşteriyle birlikte çatı işiniz büyür.

Amacınız işiniz için SEO’u kullanmak olduğundan, daha fazla iş sahibi olmak için işte birkaç ipucu SEO uzmanı Scott Keeverbilmek zorundasın.

  1. Bir SEO sınavı yapın ve geliştirmenin yollarını bulun

Listenizin başında sürekli iyileştirme için açlık olmalıdır. Bu, sizin ve mesleğinizin daha iyi olması için yer açabilecek fırsatları nasıl bulacağınızı bilmeniz gerektiği anlamına gelir. Bir denetim ile mevcut profesyonel pozisyonunuzu değerlendirebilir ve pazarlama stratejinizde doldurmanız gereken bir boşluğu tespit edebilirsiniz. Çevrimiçi geliştirme çabalarınız çevrimdışı olarak da görünmelidir. Bu nedenle, çevrimiçi performansınızı dikkatlice incelerken göz önünde bulundurmanız gereken gelecekteki stratejiler ve görevler için bir yol haritası oluşturun.

  1. Web sitenizin cep telefonları için uygun olduğundan emin olun.

Google veya başka bir büyük arama motoruyla başarılı olmak istiyorsanız, mobil uyumlu bir web sitesine ihtiyacınız olacak. Artık bir lüks değil; bu gerekli bir standarttır. Çevrimiçi aramaların% 70’inden fazlası mobil cihazlarda yapıldığından, bu, çatı ustası olarak daha fazla çevrimiçi iş yapmanın en önemli adımlarından biridir. Her başarılı müşteri adayı kampanyası mobil sayfalara ve web sitelerine bağlanır.

  1. Uzun kuyruk anahtar kelimeleri hedefleyin

Anahtar Kelimeler – Bu, ticaretiniz ve endüstriniz hakkında, farklı insanlar için faydalı ve bilgilendirici olacak ilgili içeriğe sahip olmanız gerektiğini göstermelidir. Bu nedenle, kısa kuyruklu anahtar kelimeler yerine uzun kuyruklu anahtar kelimeleri kullanmak ve tercih etmek için anahtar kelimeleri aramanız gerekir. Buradaki fikir, oranı kolay ve organik trafiğe yol açan ve 4-6 aylık kısa bir süre içinde yol açan daha az rekabetçi anahtar kelimeler kullanmaktır.

SEO iş

  1. Tamamlayıcı içerik oluşturun

Birincil hedef, çevrimiçi varlığınızı arttırmak, potansiyel müşteri oluşturmayı geliştirmek ve yüksek bir dönüşüm oranı elde etmek için içeriği yaymaktır. İçerik, yazılı materyal, resim, Infographics, ses dosyası ve video karışımı olmalıdır. Konuk gönderileri ve podcast’ler oluşturabilirsiniz. Ama önemli olan içerik olarak gönderdiğiniz şey budur. İnsanların sahip olduğu bir soruna çözüm sunan veya çözen bir malzeme olmalı ve bu da onları çatı endüstrisinde lider ve istihdama değer bir müteahhit yapacaktır. Ayrıca, ne yapıldığını, nereye güncelleneceğini ve ne indirileceğini görmek için içeriği kontrol etmeyi unutmayın.

  1. Sosyal medyayı kullan

Amaç, sosyal medyanızı sizin için daha fazla iş getirecek ipuçlarını üreterek arttırmamak olsa da, ikisinin de diğerinin olmadan çalışamayacağı gerçeğini takdir etmelisiniz. Sosyal medya muazzam bir platform, bağlantı kurmanıza ve farkındalığı artırmanıza izin veren bir pazarlama platformudur. Ayrıca, önemli bir kitleye sahip olduğu için, geri bağlantıların yanı sıra içerik dağıtmak için de bir platform olabilir. Bu nedenle, sosyal medya SEO müşteri adayınız için muazzam fırsatlar sunar. Ayrıca, arama motorlarının kurumsal web sitenizi sıralarken sosyal medyadaki varlığınızı da dikkate aldığını unutmayın.

  1. Rekabetinizden yararlanın

Uzun kuyruklu anahtar kelimeler kullanmak için ipucunu hatırlayın, çünkü bunlar daha az rekabetçidirler? Bu ipucuyla, rekabetinizin hangi anahtar kelimeleri aradığını bulmak istiyoruz, böylece onları analiz edebilir ve en kazançlı anahtar kelimeleri belirleyebilirsiniz. Oyun stratejisinin bir kısmı da içeriği ve geri bağlantıları gözden geçirmektir, böylece optimizasyon çabalarınızı öncü nesiller için uyarlayabilirsiniz. Temel olarak, uzun oyunu oynamazsınız, ancak rakiplerinizi arama motoru optimizasyonunuzu yürütmek ve daha fazla iş yapmak için bir rehber olarak kullanarak hangi kartların oynayacağını bulmak için bir kısayol kullanın.

  1. İçeriğin bahsettiği faktörler

Çok fazla bağlantı kurma olmadan, böyle bir optimizasyon stratejisinin etkilerini belirtmeniz önerilir. Yüksek kaliteli bağlantılar, kuşak oluşturmada kritik öneme sahiptir ve onları etkili insanlara ve devlet web sitelerine ulaştırmak için elinizden geleni yapmalısınız. Çatı endüstrisindeki önde gelen şirketlerle ve diğer ilgili branşlar veya mesleklerle temas kurar ve bu bağlantıları kurarsınız. Bu tür etkileyicileri içeriğinizde ve sosyal hesabınızda belirtmek ve bildirmek, sitenize bağlanma veya sizi ve ticari işlemlerinizi sosyal hesaplarında görüşme olasılığını artırır.

  1. Görsel-işitsel içerik kullan

İçeriğin yayılması ile ilgili olarak, içeriğin çeşitlendirilmesi ve özellikle görsel-işitsel medya ele alınmalıdır. Bunun için size ne sunmak zorunda olduğunuzu gösteren videolara ve videolara sahip olabilirsiniz. Görebilecekleri, öğrenebilecekleri ve eğlendirecekleri bir şeyle ilgilenen önemli sayıda çevrimiçi kullanıcıyla görsel-işitsel içerik, yoludur. Bu tür malzemeye odaklanması çatıların ve diğer ilgili konuların maliyetleri, tipleri, montajı ve bakımı ile ilgili dersler ve talimat videoları üzerinedir.

Son olarak, SEO’da olduğu gibi yol gösterici olmanın uzun vadeli bir kampanya stratejisi olduğu anlaşılmalıdır. Kendisi üzerine kuruludur. Daha bilgilendirici ve alakalı içerik geliştirip kullandıkça, tüm alanlarda arama motoru optimizasyonunu iyileştirin. Bu şekilde, çatı kaplama endüstrisinde bağlantı kurmak için kullanabileceğiniz etki veya otorite uzmanları olabilecek rakiplerinizin görüşlerini kaybetmeyeceksiniz.

Kontrol Ediliyor

Thodex-Thodex Nedir-Thodex Kayıt ol -Thodex borsası kayıt-Thodex üye ol

THODEX Kripto Para Nedir?Eski adı Koineks olan Thodex Kripto Para Borsası, kullanıcıların sistemde listelenen mevcut …

Evden başarıyla çalışmak için ihtiyacınız olan 5 temel araç

Evden başarıyla çalışmak için ihtiyacınız olan 5 temel araç

Eminim evden çalışmanın ne kadar harika olduğunu duymuşsunuzdur – ne yapmak istediğinizi, ne zaman isterseniz …

8 Challenges to Working From Home With Small Children

Evden çalışmak için 8 zorluk (küçük çocuklarla)

Evden çalışmayı seviyorum. Günümü istediğim gibi tasarlama özgürlüğüne sahibim. Bütün gün ter giyebilirim, bütün gün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir