Başlangıç / Satış Ortaklığı / Serbest meslek bulmak ve ekstra para kazanmak için en iyi 20 web siteleri

Serbest meslek bulmak ve ekstra para kazanmak için en iyi 20 web siteleri

Geçici veya proje desteğine ihtiyaç duyan bireyler ve şirketler, özellikle yetenekli profesyonellere ihtiyaç duymaları halinde çevrimiçi olarak yardım arayabilirler.

Küçük işletmeler olarak hareket eden serbest çalışanlar, güçlü platformlar aracılığıyla birçok fırsatı açmak için açılan piyasadan da yararlanabilirler.

Serbest çalışanların iş bulabileceği çeşitli yerler vardır ve küçük işletmeler serbest çalışanlardan destek arayabilir.

1. upwork

Upwork yetenekli serbest çalışanlar için büyük bir pazardır. İşgücü giderek daha bağımsız ve çevrimiçi hale geldikçe, aşağıdakiler gibi bilgi ve uzmanlık gerektiren işler: Yazılım tasarımı, çevrimiçi çalıştırın. Sanal dünyaya bu hızlı geçiş, müşterilerin yetenekle çalışmasını ve gerçek zamanlı olarak sosyalleşmesini kolaylaştırdı.

Singapur'daki profesyonellerin sabit yerlerde ve belirli zamanlarda çalışmaya zorlanmak yerine esnek olmalarını sağlar. Upwork, yetenekleri şirketlerle hızlı bir şekilde birbirine bağlamaya yardımcı olur. İş bulma ve önemli yıllık gelirler sağlayan serbest çalışanlarla işbirliği yapmakla ilgili.

2. Top Vadisi

Toptal dünyadaki en iyi yazılım tasarımcıları ve mühendisleri dahil olmak üzere işletmelerin serbest çalışanlarla bağlantı kurmasını sağlayan etkili bir ağ sağlar.

Ekiplerinin ve projelerinin tam olarak neye ihtiyaç duyduğunu anlamak için müşterilerle yakın bir şekilde çalışır ve ekiplere saatlik, yarı zamanlı veya tam zamanlı olarak katılabilecek önceden test edilmiş geliştiriciler ve tasarımcılarla özel olarak hazırlanmış eşleşmeler yapar.

3. SimplyHired

SimplyHired internetten iş teklifi toplayan bir tür arama motorudur. Bu niş web siteleri, iş kurulları ve kariyer sayfalarını içerir. Yahoo! gibi büyük arama motorları ve google, SimplyHired İş arayan kişiler için ilgili yerleri görüntüler. SimplyHired Mobil uygulama, site ve çeşitli ortak web siteleri.

İşler yüz binlerce işveren için listelenmiştir. Arama motorları birçok ülkede ve farklı dillerde çalışır. SimplyHired işler için en iyi arama sitesi olarak kabul edilir.

4. Project4hire

Project4hire, serbest müteahhitleri ve profesyonelleri dünya çapındaki müşterilerin işe alımıyla birbirine bağlayan serbest bir pazardır. Müşterileri, aradıkları beceriler veya gereksinimlerle birlikte projelerini veya işlerini yayınlama konusundadır.

Müteahhitler veya serbest çalışanlar, hizmet veya iş için ne talep etmek istediklerini teklif eder veya tahmin eder. Müşteriler serbest çalışanları seçmekte özgürHer zaman tercih ederler ve onlarla bu noktada çalışabilirler. Ekstra paraya ihtiyacınız varsa, onu bulacaksınız en iyi kişisel kredi faiz oranları İşte.

5. PeoplePerHour

Bu, tahsis edilmiş bir iş türüdür ve yapılan her şey amacı ile ilgilidir. Amaç, insanları kendi işlerine başlamaları ve tam bağımsızlık hayallerini gerçekleştirmeleri için yetkilendirmektir.

Bu web sitesi, SEO uzmanları, web geliştiricileri veya tasarımcıları için, serbest çalışanlar için web projelerine odaklandığından, önemli bir husustur.

6. 99 tasarımlar

Bu, dünyanın en büyük çevrimiçi grafik tasarım pazarı. Amaç, tasarımları herkes için daha erişilebilir hale getirmektir.

Bu, onlar için tasarlanmış bir şey isteyen insanlara yardım etme konusunda tutkulu, canlı bir topluluktur: Örneğin, dünya çapında deneyimli reklam öğeleriyle bağlantı kurmak için bir tişört veya logo.

Birçok girişim ve küçük işletme, sevdikleri tasarımlara erişebildi ve tasarımcılar birlikte milyonlarca dolar kazandı.

7. LinkedIn

LinkedIn, arama motoru olarak Google gibi davranır. Bu, dünyadaki serbest çalışanların kullanabileceği bir başka harika site. Serbest çalışanların profillerini optimize etmeleri önerilir, bu nedenle LinkedIn'in arama özelliği insanların onları bulmasını kolaylaştırır. Serbest çalışanların profillerini bulduktan sonra, yapılan işlerden örnekler bulabilirsiniz.

Gelişmiş arama bileşeni, coğrafi konum, işletme büyüklüğü, iş unvanı ve daha fazlası gibi çeşitli ölçütlere göre arama yapmanızı sağlar. Otomatik aramalar, serbest gelen kutulara veya potansiyel müşterilere bağlanmak üzere gönderilen müşterilere gönderilen müşterilerle sürekli olarak gerçekleştirilir.

8. IFreelance

Bu, freelancerların erişimine açık bir üyelik sitesidir. Yazarlardan ve programcılardan fotoğrafçılara ve sanatçılara kadar, serbest çalışanlara fırsat bulmanın çeşitli yollarını sunar. Kilit fırsatlar arasında serbest hizmetlerin potansiyel işverenlere doğrudan tanıtımı bulunmaktadır. Serbest çalışanlar, ilgilendikleri bir proje için teklifte bulunmadan önce proje veritabanını da arayabilirler.

iFreelance Gibi birçok özellik sağlar Bunlar arasında kişiselleştirilmiş pazarlama araçları ve serbest çalışanların fırsatlarından en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olan performans araçları bulunmaktadır.

9. Guru

Guru, serbest çalışan profesyonellerin işletmelerle güvenli ve verimli bir şekilde bağlantı kurmalarını sağlar. Objektif performans verileri için serbest çalışanlara puan verir ve şirketlerin projeler için yüksek kalitede çalışanlar bulmalarına yardımcı olur. Güvenli ödeme yöntemleri, işletmeler için ödeme korumasını garanti eder.

Serbest çalışanlar, yeteneklerini ve yeteneklerini dünya çapında bir kitleye pazarlamak için guru kullanabilir ve iş için uygun maliyette rekabet edebilirler. Guru profilleri kişiselleştirme için platformlar sunar ve serbest çalışanlar ödeme aldıklarından emin olabilirler.

10. freelancer

Toplam yayınlanan proje ve kullanıcı sayısına göre en büyük kitle kaynaklı ve freelancer pazarı, Freelancer'dır.

Milyonlarca kayıtlı kullanıcı, imalat, havacılık, astrofizik, metin yazarlığı, pazarlama, logo tasarımı ve web sitesi geliştirme gibi çeşitli alanlarda işleri yayınlamaktadır.

11. Serbest yazma

Serbest çalışan bir topluluk, günlük iş olanakları, sayısız makale ve bilgilendirici ipucu sunar.

Serbest yazarlık iş sitesi, bölgedeki Craigslist sitelerini ve insanların çevrimiçi yazmak için daha fazla yol bulmasına yardımcı olacak birkaç siteyi bir araya getirir.

12. FlexJobs

Bu, profesyonel iş ilanlarına ve serbest sözleşmeler ve alternatif ya da yarı zamanlı programlar gibi esnek işlere odaklanan yaratıcı bir iş hizmetidir.

Tam zamanlıdan yarı zamanlıya ve üst düzey yöneticilerden yeni gelenlere kadar çok sayıda kategori ve meslek vardır.

13. Üniversite İşverenleri

College Recruiter genç mezunlar ve büyük kariyere erişimi olan tüm öğrenciler konusunda tutkulu.

İşveren ve başvuru sahibi olarak harika bir deneyim sunmak için yardımcı olur.

14. Fiverr

Fiverr internette iyi bilinen bir freelancer sitesidir. Uygun fiyatlı ve yaratıcı bir çalışma kaynağı olarak orijinal başlangıçlarından itibaren, birçok serbest fırsat sunan büyük bir serbest web sitesi haline geldi.

Düşük fiyatlarla kolay ve hızlı çalışmak için mükemmel bir kaynaktır.

15. Behance

Behance çeşitli endüstrilerdeki çeşitli yaratıcı profesyoneller için lider bir platformdur ve serbest çalışanlar için en önemli kaynaklardan biridir.

Multimedya portföyleri, üyelerini çalışmalarını sunmak için yaratır. Ağı, yetenek bulmak ve yapılan işleri görmek isteyen milyonlarca ziyaretçi ziyaret ediyor.

16. Aquent

Aquent, serbest çalışanlarla ve geçici çalışanlarla görüşmek ve incelemekten sorumlu olduğu için geçici bir iş ajansına benzer. Şirketler kısa ve uzun vadeli boş yerler sağlarlar.

17. Tutor.com

Personel, personelinin belirli bir alanda eğitilmesini veya belirli bir alanda bilgi edinmesini istiyorsa tutor.com'a erişebilir.

Paylaşmak istedikleri bilgiye sahip serbest çalışanlar da başvuruda bulunabilir ve özel ders verebilirler.

18. Seyahat hizmetleri

Uber gibi sürüş hizmetleri geleneksel serbest pazarlar olmasa da, serbest çalışanlara araçlarını kullanma ve ekstra gelir elde etme imkanı sunuyor.

19. Kalabalık

Bağımsız olmayı isteyen çalışanlar, serbest çalışanlar için Crowded işlerini buluyor. Bu, serbest çalışanların iş fırsatlarını bir yerde bulmalarını kolaylaştırırken, müşterilerin iş ilanlarını daha hızlı doldurmalarını sağlar.

20. Akran Koşusu

İşler coğrafi bölgelere göre serbest çalışanlara gösterilir ve kişiler, içinde ya da yakınında serbest çalışanlarla rekabet edebilir.

Sonuç

Serbest çalışanlar, bir sonraki işlerinin çeşitli kaynaklardan sağlanabileceğinin farkındalar. Tavsiyelerden ve önceki müşterilerden çok fazla çalışma beklense de, gerçekte bu her zaman böyle değildir.

Serbest çalışanlar için, kariyerlerinde önde olmaları için en iyi web siteleri hakkında sürekli olarak bilgilendirilerek proaktif olmak çok önemlidir.


Source link

Kontrol Ediliyor

İlk ortak satışını yeni anneler için bir blogcu olarak yap

İlk ortak satışını yeni anneler için bir blogcu olarak yap

Geçenlerde bir anne bloguna başladın mı? Ne kadar heyecan verici anne! İkizler Annesini ilk kurduğumda, …

Acemi Bağlı Ortaklık Pazarlama: Bu Gelir Nasıl Yaratılır?

Acemiler için satış ortaklığından para kazanma

Bağlı kuruluş pazarlamasında yeni misiniz? Ana blog yazarı olmak, blogunuz için gelir elde etmenin en …

Yorumlara blogumda net ve SEO dostu bir şekilde nasıl yanıt verebilirim?

Yorumlara blogumda net ve SEO dostu bir şekilde nasıl yanıt verebilirim?

Yani liseden beri blogunuzu yaratmayı hayal ediyordunuz ve üniversitedeyken bir blog üzerinde çalışmaya bile başladınız. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir