Başlangıç / Online işler / Seyahat Hacks – Seyahat ederken bu numaralardan kaçınmalısınız.

Seyahat Hacks – Seyahat ederken bu numaralardan kaçınmalısınız.

Seyahat masraflarından tasarruf etmek de çantalarımız için lanetli ve bereketli olabilir. Çünkü bu "indirimler" den bazılarının karanlık tarafları da var. Burada 9 seyahat kesimi olduğu düşünülürse, dikkatli değilseniz, beklediğinizden daha fazla maliyetle sonuçlanabilirsiniz:

Seyahat Hacks – Tuzak 1: Ucuz havayollarına dikkat edin

Uçak yolculuğu arayışınız kuşkusuz ucuz, rakipsiz ucuz havayolları üretecektir, ancak ön planda tasarruf ettiniz, daha da fazla maliyete neden olabilirsiniz. Daha pahalı olan geleneksel havayollarının aksine, günümüzdeki "bütçe" uçakları el bagajından yiyeceklere ve suya kadar her şeyi şarj ediyor (evet, kendi suyunuzun bir kısmını satın almanız gerekiyor).

Seyahat Hacks – Tuzak 2: Düşen Fiyatların Beklenmesi

Biri fiyatların düşmesini beklerse, bir terminalde sıkışıp kalıyor. Ancak olabildiğince hızlı rezervasyon yaparsanız ve fiyat daha sonra düşerse, yeni teklifle fiyat karşılaştırması almak için genellikle şirketle iletişim kurabilirsiniz.

Seyahat Hacks – Tuzak 3: Seyahat fiyatları karşılaştırırken düşen fiyatlar

Expedia, Kayak, Skyscanner ve Momondo gibi Havayolu karşılaştırma siteleri, ucuz uçuşlar bulmak için önemli araçlardır. Bununla birlikte, artan bir şekilde, bu portalların çoğu, havayollarından daha iyi komisyonlar sunabilecek daha az bilinen seyahat acentelerini teşvik ediyor.

Uçuşlar genellikle büyük havayollarından çok daha ucuzdur – ancak bir sorun var: “Genellikle havayolu şirketlerinin teklifleri kadar iyi olmayan gizli koşullar vardır. Örneğin, ad veya tarih değişikliklerinin idari maliyetleri yüzlerce Euro'ya mal olabilir.

Birçok ajans bilinmeyen sebeplerden dolayı son dakikada biletleri iptal etme eğilimindedir. Bu, doğrudan havayolundan satın aldıysanız, bilet almak için yirminci zamandır. "

Seyahat Hacks – Tuzak 4: Bir otobüs ya da tren rezervasyonu yaparak tasarruf edin

A noktasından B noktasına bazen uçak veya uçaktan daha ucuza gidebilirsiniz. Fakat zaman aynı zamanda paradır ve zor kazanılan tatillerinizi seyahat gününe dönüştürür müsünüz?

Seyahat Hacks – Vaka 5: Uçuş Verilerinde Esneklik

Çoğu insan en kolaylardan birinin farkındadır. Tatil paralarından tasarruf etmenin yollarıKalkış veya değişme talebinin değiştirilmesinden ibarettir. Ama herhangi bir veriyi ayarlamadan önce, um Uçuşunuz için tasarruf etmek için 100 €, güncellenmiş verileriniz için otelinizin fiyatlarını kontrol edin. Bu, günden güne büyük ölçüde değişebilir.

Seyahat Hacks – Tuzak 6: Tarayıcı çerezlerini sil

Ücretleri değerlendirmeden önce tarayıcı geçmişinizi temizlemeniz gerektiği bir yanılgıdır. Aynı hedefe uçuş aramaya devam ederseniz, Havayollarının ücretleri otomatik olarak yükselten algoritmaları vardır. Bununla birlikte, bazı havayolları da rezervasyonunuzu alma ümidiyle ücretleri düşürmektedir.

Seyahat Hacks – Tuzak 7: paket tatil için önceden rezervasyon

Tatil paketlerindeki sorun, odaların ve uygun olmayan kavgaların daha elverişsiz seyahat süreleri için değil, aynı zamanda sizin için çok fazla para vermesidir. Bu, genellikle iyi bir fiyat önerdiği için, doğrudan rezervasyonunuzu her sağlayıcı ile yapmanız daha iyidir.

Seyahat Hacks – Tuzak 8: Otel şehir dışına rezervasyon

Şehir merkezinden daha ilerideki otellerin, eyleme yakın otellerden daha ucuz olduğu doğru. Ancak bu otellerden birini makul bir fiyata ayırmadan önce otelinizi öğrenebilirsiniz. Bazen toplu taşıma araçlarına ulaşmak kolay veya ucuz değildir ve sonuçta daha iyi seçilmiş bir otelde kalmaya karar verdiğinizden daha fazla ödersiniz.

Seyahat Hacks – Tuzak 9: Kıyafetlerin ruloları

Bazı seyahat blogcuları, valizinizde daha fazla yer açmak için sizi toplayan süper seyahat kesimi hakkında yazıyor. Bavulunuzun ağırlığında ve aşırı yüklenmesinde sorun bulunmadığından, bu seyahat saldırısında yanlış bir şey yoktur. Daha fazla giysiye ihtiyacınız olursa, fazla kilolu bagajlar için hızlı bir şekilde ekstra ücret ödeyebilirsiniz.
Source link

Kontrol Ediliyor

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

Yeni bir blogcu olarak duyacağınız ilk şeylerden biri SEO ile ilgili her şey – Arama …

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blogging’de yeni misiniz? Yakın zamanda bir blog başlattıysanız, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak birkaç …

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Hiçbir şey elde edemediğinizi hissediyorsunuz ve saat 6:00 oldu mu? Zaten tam bir görev listesine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir