Başlangıç / Online işler / Şimdi paraya ihtiyacım var! 21 Bugün Para Kazanmanın Meşru Yolları (Güncelleme 2019)

Şimdi paraya ihtiyacım var! 21 Bugün Para Kazanmanın Meşru Yolları (Güncelleme 2019)

Bu gönderideki bağlantıların bazıları sponsorlarımızdandır. Bilgilendirme politikamızı okuyun.Bazen sadece paraya hızlıca ihtiyaç duyarsınız – BUGÜN gibi.

Belki beklenmedik bir otomobil tamiriniz vardır çünkü vites kutunuz arızalıdır veya evinizdeki şofben tamir edilmek zorundadır.

Neyse ki, para almak ve hızlı almak için birçok meşru yol var. Hızlı para kazanmak için aşağıdaki fikirler, finansal sorunlarınızı bugün veya bir veya iki hafta içinde en kısa sürede çözmenize yardımcı olabilir.

Listeye bir göz atın, para kazanmak için hangi fikirlerin yaşam tarzınıza uygun olduğunu bulun ve işe başlayın.

Şimdi para kazanmanın kolay yolları

Hızlı para kazanmanın birçok yolu olsa da, çoğu insan için uygun olan yöntemleri seçtim. Yani bu listede vücut sıvıları satmak ya da işlerle uğraşmak gibi garip şeyler bulamazsınız.

Bunlar, insanların her gün para kazanmalarının gerçek, yasal yoludur.

1. Telefonunuzda anket yapın

"Class =" wp-image-49118 "srcset =" cep telefonunda bir uygulamayı açmak için el https://kazandiranisler.net/wp-content/uploads/2019/08/Simdi-paraya-ihtiyacim-var-21-Bugun-Para-Kazanmanin-Mesru-Yollari.png 128w, https: //cdn.wellkeptwallet. com / wp-content / uploads / app-65x65.png 65w "boyut =" (maksimum genişlik: 128px) 100vw, 128px

Telefonunuzda gezinmek için zamanınız varsa, Anket Junkie anketlerini tamamlayarak hızlıca para kazanabilirsiniz.

8.6 / 10 Trustpilot'unuz var ve Paypal ile peşin olarak ödeyebilirsiniz.

Anket Junkie, fikirlerini paylaşmaları için insanlara para ödüyor ve şirket hakkındaki en güzel şey, istediğiniz zaman anket doldurmanıza izin vermesi.

Web sitenizdeki anketleri tamamladığınızda puanlarınız Survey Junkie tarafından ödüllendirilecektir. Bunlar daha sonra tercih ettiğiniz mağazalarda veya PayPal hesabınıza aktarılacak nakit olarak hediye kartlarına dönüştürülebilir.

Anketleri tamamlayarak zengin olmazlar, ancak hemen puan kazanıp hızlı para kazanabilirler.

Eğer sen onsekiz yaş ve üstü Telefonunuzdaki soruları cevaplayarak para kazanmak istiyorsanız, Anket Junkie'ye bakın.

Anket Junkie ile, dişçi randevunuz için TV'nin önünde otururken veya bekleme odasında otururken bile para kazanabilirsiniz.

2. Telefonunuzda swagbucks ile oynayın

Swagbuck'ın App simgesi "class =" wp-image-49158 "srcset =" https://kazandiranisler.net/wp-content/uploads/2019/08/1564851521_323_Simdi-paraya-ihtiyacim-var-21-Bugun-Para-Kazanmanin-Mesru-Yollari.png 128w, https://cdn.wellkeptwallet.com/wp içerik / yükleme / swagbucks-icon-65x65.png 65w "boyut =" (maksimum genişlik: 128px) 100vw, 128px

Swagbucks gibi web siteleri, muhtemelen zaten yaptığınız işleri yapmak için size para ödüyor. Swagbucks ile aşağıdakileri yaparak puan kazanabilirsiniz:

Swagbucks ile aşağıdakileri yaparak puan kazanabilirsiniz:

 • Oyun oynamak
 • Video izle
 • alışveriş
 • arama
 • Anketlere katılmak

Yeterli puan kazandıktan sonra, bu puanları tercih ettiğiniz bayilerden hediye kartlarına veya PayPal hesabınıza yatırılacak paraya çevirebilirsiniz.

Swagbucks ile fazla para kazanamayacaksınız, ancak burada ve orada birkaç dolar kazanmanıza yardımcı olacak ve muhtemelen zaten ödenmeden yaptığınız şeyler için size ödeme yapacak.

Şu anda bir tane var Sadece kayıt olduğunuz için 10 $ bonus!

3. DVD ve CD Sat

DVD veya CD simgesi "class =" wp-image-49124 "srcset =" https://kazandiranisler.net/wp-content/uploads/2019/08/1564851521_358_Simdi-paraya-ihtiyacim-var-21-Bugun-Para-Kazanmanin-Mesru-Yollari.png 128w, https: //cdn.wellkeptwallet. com / wp içeriği / yüklenenler / kompakt disk-65x65.png 65w "boyut =" (maksimum genişlik: 128px) 100vw, 128px

Evinizde hiç görmediğiniz veya duymadığınız tonlarca DVD ve CD var mı?

Neden hızlı para kazanmak için satmıyorsunuz?

Decluttr, DVD'lerinizi ve CD'lerinizi çok hızlı bir şekilde paraya satabileceğiniz, kullanımı kolay bir web sitesidir.

Nasıl çalışır:

İlk önce Decluttr sitesine gidin ve satmak istediğiniz şeylerin barkodlarını girin.

Decluttr temel olarak şunları satın aldı:

 • CD'ler ve DVD'ler
 • kitaplar
 • oyunlar
 • telefonlar
 • LEGO en

Evet, görünüşe göre LEGO setlerinin satışı için büyük bir pazar var. Ancak, satmak istediğiniz ürünlerin barkodlarını girerseniz, Decluttr size her bir ürün için ne kadar ödeme yaptığınızı otomatik olarak söyleyecektir.

Ürün ne kadar popülerse (yani satışta o kadar iyidir), Decluttr’a satış için daha fazla para kazanırsınız.

Satış listenizi onayladıktan ve teklif edilen fiyatları kabul ettikten sonra, ÜCRETSİZ bir nakliye etiketi alacaksınız. Evet, tamamen ücretsiz.

Etiket geldiğinde, eşyalarını topla, etiketi kutuya koy ve UPS gibi en yakın yetkili posta siparişi işine götür.

Decluttr, siparişinizi aldıktan sonraki gün size ödeme yapmayı vaat ediyor ve herhangi bir ek açık artırma veya satıcı ücreti almıyor.

Her ne kadar Decluttr ile doğrudan eşyalarınızı satabileceğiniz kadar satış yapmasanız da, satış için yapacak çok az işiniz var ya da hiç yok, bu da potansiyel olarak düşük teklif fiyatlarını dengeliyor.

Craigslist veya eBay'de liste yok, bit pazarı yok ve satıcı ücreti yok.

Decluttr kullanmak, ürünlerinizi hızlı bir şekilde satmak için kolay bir yoldur.

Bugün Decluttr'daki eşyaların için ne kadar alabileceğini gör.

4. Airbnb'de oda kiralayın

Evinizde ekstra bir yatak odanız – hatta ekstra bir kanepeniz var mı? Öyleyse, Airbnb'de gezginlere kiralayabilirsiniz.

Pembe Airbnb Logosu "sınıf =" wp-image-49125 "srcset =" https://kazandiranisler.net/wp-content/uploads/2019/08/1564851521_105_Simdi-paraya-ihtiyacim-var-21-Bugun-Para-Kazanmanin-Mesru-Yollari.png 128w, https://cdn.wellkeptwallet.com/wp- content /uploads/airbnb-65x65.png 65w "boyut =" (maksimum genişlik: 128px) 100vw, 128px

Airbnb, geleneksel otel kiralamalarında sık karşılaşılan kişisel hislerin eksikliğini ve masraflarını önlemek için gezginlerin odaları, koltukları veya kiralık tüm evleri sunan bir web sitesidir.

Bazı Airbnb gezginleri işle ilgili nedenlerden dolayı şehre seyahat ederken, diğerleri şehirde konser gibi özel bir olayda bulunmakta, diğerleri ise başka bir varış noktasına seyahat ederken kısa süreli konaklama aramaktadır.

Airbnb'de müsait odalarınızı listelediğinizde, hedeflerini bulmak için Airbnb'yi kullanarak yüz milyonlarca gezgini teşvik ediyorsunuz.

Birisi odanızı Airbnb aracılığıyla kiralarsa ne kadar para kazanabilirsiniz? Nerede yaşadığına bağlı. Her şehrin farklı bir ortalama fiyatı vardır ve sunduğunuz imkanlara bağlı olarak değişebilir.

Airbnb Evi temizlendi simgesi "class =" wp-image-49126 "srcset =" https://kazandiranisler.net/wp-content/uploads/2019/08/1564851521_791_Simdi-paraya-ihtiyacim-var-21-Bugun-Para-Kazanmanin-Mesru-Yollari.png 128w, https: //cdn.wellkeptwallet. com.tr / wp-content / uploads / cleaning-service-65x65.png 65w "boyut =" (maksimum genişlik: 128px) 100vw, 128px

Yaşadığım metropol alanda, Tek kişilik oda için ortalama haftalık kiralama fiyatı 297 $, Birini sadece birkaç günlüğüne çökertirsen çok para olur.

Evinizde veya dairenizde bir oda kiralamanın hızlı para kazanmak için harika bir yol olduğunu düşünüyorsanız, nasıl ev sahibi olacağınız hakkında daha fazla bilgi için bugün Airbnb'ye bakın.

5. İnsanları dolaştırın

Gri Direksiyon Logosu "sınıfı =" wp-image-49127 "srcset =" https://kazandiranisler.net/wp-content/uploads/2019/08/1564851521_564_Simdi-paraya-ihtiyacim-var-21-Bugun-Para-Kazanmanin-Mesru-Yollari.png 128w, https: //cdn.wellkeptwallet. com / wp içeriği / yüklenenler / direksiyon simidi-1-65x65.png 65w "boyut =" (maksimum genişlik: 128px) 100vw, 128px

İnsanları Lyft gibi şirketlere dahil etmek harika çünkü kendi saatlerinizi haber vermeksizin seçebilirsiniz. Bu uygulamalar, yer edinmesi gereken insanlar için yolculuklar sunar.

İnsanlar, geleneksel taksi hizmeti yerine Lyft gibi bir hizmeti seçmeyi tercih ediyorlar, çünkü bu tür kartoplarla aldıkları hizmetler daha kişisel ve daha ucuz.

Lyft ile araç kullanmak için izin aldıktan sonra, istediğiniz zaman giriş yapmanıza veya çıkış yapmanıza izin veren bir uygulama indirin. Başka bir deyişle, işte çalışabilirsiniz.

Sürücüleri toplayıp hedeflerine götürdüğünüzde, Lyft yolculuk için para toplar ve sürücüler genellikle mükemmel hizmet sunan sürücülere ipuçları verir.

Sürücü size anında nakit para verirse, derhal bir miktar para alırsınız ve yolculuğu sağlamak için alacağınız para haftalık olarak carpool tarafından ödenir.

Lyft Uygulama Logosu "sınıf =" wp-image-49128 "srcset =" https://kazandiranisler.net/wp-content/uploads/2019/08/1564851521_77_Simdi-paraya-ihtiyacim-var-21-Bugun-Para-Kazanmanin-Mesru-Yollari.png 128w, https://cdn.wellkeptwallet.com /wp-content/uploads/Lyft-App-Logo-65x65.png 65w "boyutlar =" (maksimum genişlik: 128px) 100vw, 128px

Ve Lyft sürücüsü olarak güvenliğiniz için endişelenmenize gerek yok. Her iki şirket de güvenliği ciddiye alır ve hem müşteri hem de sürücü listelerini istenmeyen insanlardan uzak tutmak için çok çalışır.

Lyft sürücüsü olarak para kazanmak istiyorsanız, gelirinizi en üst düzeye çıkarabilir ve ipuçlarını artırabilirsiniz.

Bir sürüş merkezi şirketinde sürüş hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız.

6. Yiyecekleri kişilere verin

Instacart'ı duydun mu? Evinize yiyecek veriyorlar ve müşterilere yiyecek götürmek için insanlara hızlı bir şekilde para ödüyorlar.

Bir diğer popüler dağıtım şirketi de Postmates. Postmate olarak bir restoran yemeği, bakkal siparişi veya likör siparişi verebilirsiniz. Bu şirket, büyük bir tavırla teslimat ortakları arayan isteğe bağlı bir teslimat hizmetidir. Web sitenizin sürücülerinin yapabildiğini söylüyor Saatte 25 $ 'a kadar kazanın!

Yiyecek çantası simgesi "class =" wp-image-49130 "srcset =" https://kazandiranisler.net/wp-content/uploads/2019/08/1564851521_513_Simdi-paraya-ihtiyacim-var-21-Bugun-Para-Kazanmanin-Mesru-Yollari.png 128w, https://cdn.wellkeptwallet.com/ wp-content / uploads / yiyecek-1-65x65.png 65w "boyut =" (maksimum genişlik: 128px) 100vw, 128px

Diğer dağıtım uygulaması işlerinde olduğu gibi, teslim katmanlarını mümkün olduğu kadar kabul etmeyi seçebilirsiniz.

Bir teslimat seçeneğinin ne zaman uygun olduğunu size söylerler ve siparişi kabul edip etmemek konusunda karar verebilirsiniz.

Bir bakkal alıcısı olarak ücretlendirmeniz, aşağıdaki gibi birçok faktöre bağlıdır: Örneğin, yemek siparişinin büyüklüğü ve teslimat için kullanılan miller.

Tipik bir rapor Yiyecek teslimatı için ortalama ödeme saat başına 15 $, Unutmayın, diğer teslimat servislerinde olduğu gibi, doğrudan teslimat şirketinden alacağınız ipuçlarını alacaksınız.

Hangi şirkete kaydolduğunuza bağlı olarak, müşteriler tarafından sipariş edilen yiyecekleri satın alabilir ve teslim edebilirsiniz veya yalnızca teslim edebilirsiniz.

Instacart ile daha fazlası için ipuçları

Örnek Uygulama Simgesi "http://cdn.wellkeptwallet.com/wp-content/uploads/Instacart-App-Icon.png 128w, https://cdn.wellkeptwallet.com /wp-content/uploads/Instacart-App-Icon-65x65.png 65w "boyutlar =" (maksimum genişlik: 128px) 100vw, 128px

Çoğu servis işinde olduğu gibi, kişisel bir bakkal alıcısı olarak ipuçlarını kazanma olanağını artırabilirsiniz. İşte birkaç öneri.

 • Her şeyin müşteri listesinde olduğundan ve kaliteli ürünler seçtiğinizden emin olarak dikkatlice ve iyice satın alın
 • Hızlı ve gülümsemeyle teslim edin
 • Maddeleri arabaya dikkatlice yerleştirin, böylece araç sürerken etrafta dönemezler
 • Aracınızı temiz ve çöp veya nahoş kokulardan koruyun

Araba kullanmaktan ve bir markete yakın yaşamaktan hoşlanıyorsanız, Instacart'a teslim etmek hızlı para kazanmak için harika bir yoldur.

7. İstenmeyen giysilerini sat

Yığın ve Askılı Giysiler simgesi "http://www.wp-content.com/uploads/laundry.png 128w, https://cdn.wellkeptwallet.com/wp içerik / yükleme / çamaşırhane-65x65.png 65w "boyutlar =" (maksimum genişlik: 128px) 100vw, 128px

Dolabında en azından bazı istenmeyen kıyafetlerin bulunması ihtimali var. Hızlı paraya ihtiyacınız varsa, bu kıyafetleri satabilir ve hızlı para kazanabilirsiniz.

Neyse ki, eski kıyafetlerinizi satmanın birkaç yolu var. Çok fazla elbiseniz varsa, bir bit pazarına sahip olabilirsiniz, ancak insanların bunu yapmak için genellikle yeterli kıyafetleri yoktur.

İşte insanların kıyafetlerini satarak hızlıca para kazanmalarının başka yolları.

ebay

Ebay Logo simgesi "sınıf =" wp-image-49131 "srcset =" https://kazandiranisler.net/wp-content/uploads/2019/08/1564851521_861_Simdi-paraya-ihtiyacim-var-21-Bugun-Para-Kazanmanin-Mesru-Yollari.png 128w, https://cdn.wellkeptwallet.com/wp-content /uploads/ebay-65x65.png 65w "boyut =" (maksimum genişlik: 128px) 100vw, 128px

EBay'de kıyafet satmak, özellikle çok fazla marka kıyafetiniz varsa. En iyi fiyatı bulmak için, hangi benzer öğelerin teklif edildiğini kontrol edin ve eşyalarınızın fiyatlarını düşürün.

Fiyatı ve satıcı için nakliye ücretlerini dikkate almayı unutmayın. Bazı insanlar, nakliye masrafları ve ücretsiz gönderim ekleme konusunda daha başarılı.

Konsignationsgeschäfte

Size yakın konsinye anlaşmalarınız varsa, kıyafetlerinizi satışa sunabilirsiniz. Bununla birlikte, giysilerinizi bu şekilde satarsanız, çok daha küçük bir kitleye sahip olacağınızı, bu yüzden giysiler eBay kadar hızlı satılmayabileceğini unutmayın.

ThredUp

ThreadUp siyah logosu "sınıf =" wp-image-49132 "srcset =" https://kazandiranisler.net/wp-content/uploads/2019/08/1564851521_475_Simdi-paraya-ihtiyacim-var-21-Bugun-Para-Kazanmanin-Mesru-Yollari.png 128w, https://cdn.wellkeptwallet.com/wp içerik / yükleme / ThreadUp-logo-65x65.png 65w "boyut =" (maksimum genişlik: 128px) 100vw, 128px

Bazı giyim markalarını insanlardan alan ve onları yeniden satan ThredUp gibi çevrimiçi şirketler var.

Kıyafetlerinizi çok hızlı bir şekilde satmak için harika bir yol olsa da, ThredUp gibi sitelerin kıyafetler için fazla para ödemeyeceğini ve sınırlı sayıda markanın olduğunu kabul etmelisiniz.

Giysilerinizi satarak, evinizi temizlerken hızlı para kazanabilirsiniz.

8. TaskRabbit'te bir Tasker olun

Görev Tavşan Tavşan Logosu yeşil "sınıf =" wp-image-49134

TaskRabbit'i duydun mu? TaskRabbit, küçük (veya büyük) bir iş yapması gereken kişiler tarafından ziyaret edilen bir sitedir.

TaskRabbit ile çalışmak için kayıt olduğunuzda, mobilya montajı yapıyor, bakım yapıyor ya da aşağıdaki gibi küçük bir ev onarımı olan birine yardım ediyor olabilirsiniz: B. Sızdıran musluğu tamir ederken.

TaskRabbit istemcileri ayrıca, örneğin Sanal asistan olarak iş, teslimat veya temizlik. Örneğin, bir tatil partisine ev sahipliği yapmadan önce evlerinin iyice temizlenmesini talep edebilirler.

Nasıl çalışır: Önce Task Rabbit sitesine Tasker olarak giriş yapın. Onaylandıktan sonra, firmanızın ücretsiz uygulamasıyla bölgenizdeki mevcut işler hakkında bilgilendirilirsiniz.

Yapmak istediğiniz görevleri seçebilir ve işi tamamladıktan sonra faturanızı doğrudan TaskRabbit'e gönderir ve ödeme müşteri tarafından tahsil edilir.

Lyft'te olduğu gibi, Tasker sık ​​sık TaskRabbit müşterilerinden bahşiş alır ve bu da cebinizde daha fazla para harcamanızı sağlar.

TaskRabbit için yaptığınız iş için düzenli maaşınız haftalık olarak size geliyor. Hangi görevleri yapmak istediğinizi seçebildiğinizden, TaskRabbit ile ne zaman çalışmaya hazır olacağınıza karar verebilirsiniz.

9. Serbest performans

Serbest çalışan simgesi olarak serbest çalışan olarak çalışan "free = icon" class = "wp-image-49135" srcset = "https://kazandiranisler.net/wp-content/uploads/2019/08/1564851521_832_Simdi-paraya-ihtiyacim-var-21-Bugun-Para-Kazanmanin-Mesru-Yollari.png 128w, https: // cdn. wellkeptwallet.com/wp-content/uploads/freelance-65x65.png 65w "boyutlar =" (maksimum genişlik: 128px) 100vw, 128px

Kısa yazılar yazmak, özgeçmiş oluşturmak, web geliştirme, sanal asistan ödevleri veya grafik tasarım gibi belirli becerilerde ustalaşabiliyor musunuz?

Öyleyse, Upwork gibi sitelerde serbest çalışan birkaç görüntü bularak hızlıca para kazanabilirsiniz. Bireyler ve şirketler, Upwork için bir iş yapmaları gerektiğinde serbest görevliler arıyorlar, ancak bir memur bulmak için yeterli çalışmaya sahip değiller.

Upwork'teki serbest meslekler genellikle bir veya iki günde tamamlanır ve genellikle zamanlamanıza uyan günün herhangi bir saatinde çalışabilirsiniz.

Fiyatlar yapmak istediğiniz iş türüne bağlı olarak değişir.

10. Bebek bakıcılığı / evcil hayvan bakıcılığı hizmeti sunun

Genç kadın ve köpeğin sembolü "class =" wp-image-49136 "srcset =" https://kazandiranisler.net/wp-content/uploads/2019/08/1564851521_779_Simdi-paraya-ihtiyacim-var-21-Bugun-Para-Kazanmanin-Mesru-Yollari.png 128w, https://cdn.wellkeptwallet.com/ wp - içerik / yükleme / pet-65x65.png 65w "boyut =" (maksimum genişlik: 128px) 100vw, 128px

Bugün para kazanmanın popüler bir yolu çocuğunuzla birlikte oturmak veya bakım yapmaktır. Bu tür işler ile ilgili en güzel şey, genellikle işi yaptığınız veya işi bitirdiğiniz günde ödendikleridir.

Yerel arkadaşlarınıza ve ailenize bir bebek bakıcısına veya bakıcıya ihtiyaçları olup olmadığını veya bir akşam geçirmek istediklerini sorun. Bebek bakıcılığı hizmetleri için makul bir ortalama ücret saatte 10 dolar – daha fazla çocuk izlerseniz daha fazla.

Küçükleri ile ilgilenmek için yardıma ihtiyacı olan arkadaşlar, aile veya komşular bulamazsanız, yakınınızdaki bebek konserlerini bulmak için her zaman Care.com gibi bir web sitesine kaydolabilirsiniz.

11. Eski elektronik parçalarını ve tenekeleri paraya çevirin

Eski kırık televizyon simgesi "class =" wp-image-49137 "srcset =" https://kazandiranisler.net/wp-content/uploads/2019/08/1564851521_416_Simdi-paraya-ihtiyacim-var-21-Bugun-Para-Kazanmanin-Mesru-Yollari.png 128w, https://cdn.wellkeptwallet.com/wp-content / yükleyenler / televizyon-65x65.png 65w "boyutlar =" (maksimum genişlik: 128px) 100vw, 128px

Hızlı para kazanmanın bir başka yolu da işleri geri dönüştürmektir. Alüminyum kutulardan metal hurdalarına kadar hemen hemen her şey bölgenizde geri dönüştürülebilir.

Yerel Sarı Sayfalarınızı kontrol edin veya bölgenizdeki geri dönüştürülmüş ürünler için ödeme yapan şirketleri çevrimiçi olarak arayın.

Alüminyum kutular muhtemelen geri dönüşümü en kolay üründür. Öyleyse kendi kutularınızı toplayın ve ailenize, arkadaşlarınıza ve komşularınıza sahip olup olmadıklarını sorun ve yerel parkları geri dönüşüme tabi tutabileceğiniz kutular için arayın.

12. Aile ve arkadaşlar için eksiksiz görevler

Aileniz ve arkadaşlarınız herkes gibi olursa, muhtemelen yapmak istedikleri bir takım görevler vardır, ama sadece zamanları yoktur.

Hızlı para kazanmak istiyorsanız, Facebook'ta bir e-posta, metin ya da not gönderin ve sevdiklerinize hızlı para kazanmak istediğinizi ve işe almayı istedikleri işleri olup olmadığını bildirmelerini sağlayın.

Hızlı görevler için bazı fikirler şunlar olabilir:

 • Evi temizlemek
 • Bir alanı, odayı veya evi düzenleme
 • Arabanı yıka
 • Doggy doo bahçesinden derli toplu
 • Çimlerini biçmek
 • Pencere yıkamak
 • Komisyon bırakır

Veya benzer görev türleri. Uygun bir fiyat bulmak ve çalışmak için ev sahibi ile birlikte çalışın. Yakından bakarsanız, bir hafta sonu birkaç yüz dolar kazanmak için yeterli iş bulabilirsiniz.

13. Craigslist'te konserler bulun

Barış Işareti ile Craigslist App Icon Mor "class =" wp-image-49165 "srcset =" https://kazandiranisler.net/wp-content/uploads/2019/08/1564851521_727_Simdi-paraya-ihtiyacim-var-21-Bugun-Para-Kazanmanin-Mesru-Yollari.png 128w, https: // cdn. wellkeptwallet.com / wp içeriği / yüklenenler / Craigslist-App-Icon-65x65.png 65w "boyutlar =" (maksimum genişlik: 128px) 100vw, 128px

Craigslist, insanların çabuk işlere neden olan yardım aradığı bir "konser" alanına sahiptir.

"Performanslar" bölümünde, yer değiştirme, ev temizliği veya araba tamiri konusunda yardım isteyen birini bulabilirsiniz.

Bölümler bölümünde ayrıca, işten, işten yazmaya, bilgisayarla ilgili işlere kadar çeşitli iş türleri bulunmaktadır. Orada bulabileceğiniz bazı garip şeyler de olduğunu unutmayın; bu nedenle listelere dikkatlice göz atın.

14. Garson veya Pizza Teslim Görevlisi olarak iş bulma

Pizza kutuları simgesi "sınıf =" wp-image-49139 "srcset =" https://kazandiranisler.net/wp-content/uploads/2019/08/1564851521_368_Simdi-paraya-ihtiyacim-var-21-Bugun-Para-Kazanmanin-Mesru-Yollari.png 128w, https://cdn.wellkeptwallet.com/ wp-content / uploads / kutu-2-65x65.png 65w "boyut =" (maksimum genişlik: 128px) 100vw, 128px

Garsonlar veya pizza teslimatı yapan insanlar için işlerle ilgili en iyi şey, genellikle hızlı bir şekilde işe alınmanız ve hemen çalışmaya başlamanızdır.

Muhtemelen birkaç hafta boyunca bir maaş çekini alamayacak olsanız da, işi doğru yaparsanız derhal ipucu alırsınız.

Garson veya teslimatçı olarak hızlı bir iş bulmak için yerel zincir restoranlara ve pizza dağıtım ekibine başvurun.

15. Bir veya iki gün veya daha fazla bir süre boyunca bir mobil araç yıkaması yapın.

Mavi araba simgesinin ellerini yıkayan kişi "class =" wp-image-49140 "srcset =" https://kazandiranisler.net/wp-content/uploads/2019/08/1564851521_25_Simdi-paraya-ihtiyacim-var-21-Bugun-Para-Kazanmanin-Mesru-Yollari.png 128w, https: //cdn.wellkeptwallet .com / wp içeriği / yüklenenler / araba yıkama-65x65.png 65w "boyutlar =" (maksimum genişlik: 128px) 100vw, 128px

Bir mobil araç yıkama servisi hızlı para kazanmak için harika bir yoldur. Birkaç basit aleti bir araya getirin: bir kova, birkaç paçavra, birkaç kuruma havlu, biraz bulaşık sabunu, pencere temizleyici, biraz kağıt havlu ve taşınabilir, şarj edilebilir bir elektrikli süpürge.

Mahalleye gidin (hafta sonları en iyi – akşamları bile) ve kapıdan kapıya mobil araç yıkama hizmetinizi sunun.

Bu, insanların yapılması gerektiğini bildikleri bir görevdir, ancak çoğu zaman vakti yoktur. Onlardan tek ihtiyacınız olan onların arabası ve dışarıdaki su ve su hortumlarına erişim.

Hızınızı ne kadar sürdüğünü ve aracın ne kadar dağınık olduğunu düşünün. Harika bir iş çıkardın, belki de bazı ipuçlarını hak ediyorsun.

16. Craigslist'ten Freebies'i çevirin

Hızlı para kazanmanın bir diğer popüler yolu, Craigslist'teki serbest alandan değerli materyaller elde etmek ve sonra aynı siteye yeniden satmaktır.

İnsanlar Craigslist'te düzenli olarak değerli ürünler veriyorlar çünkü satış sürecine dahil olmak istemiyorlar.

Bu makaleyi araştırdığımda, "Ücretsiz" bölümünde güzel bir bebek yatağı buldum. Kolayca 50 dolara veya 100 dolara satabilir.

17. Fiverr'da konserler bulun

Fiverr logolu yeşil daire "class =" wp-image-49141 "srcset =" https://kazandiranisler.net/wp-content/uploads/2019/08/1564851521_794_Simdi-paraya-ihtiyacim-var-21-Bugun-Para-Kazanmanin-Mesru-Yollari.png 128w, https: //cdn.wellkeptwallet. com.tr /wp-content/uploads/Fiverr-Logo-65x65.png 65w "boyutlar =" (maksimum genişlik: 128px) 100vw, 128px

Fiverr, kısa süreli bir iş veya ödev için size ödenen Upwork gibi çalışır. Fark, Fiverr'deki birçok işin hızlı olması ve sadece 5 $ 'a mal olması.

Örneğin, birileri sevdiğiniz biri için bir şiir yazmanızı veya evcil hayvanının kısa bir resmini çizmenizi ister.

Sadece Fiverr'deki işleri arayın ve hızlı bir şekilde yapabileceğiniz işler için başvuru yapın veya profilinizi oluşturun ve hizmetlerinizi sunun.

18. Satın aldığınız her şeyi geri alın

Kıyafetler ve diğer şeyler için alışveriş yapmaktan ve çok para harcamaktan hoşlanıyorsanız, satın almış olduğunuz ancak henüz kullanmadığınız ürünleri iade ederek hızlı para kazanabilirsiniz.

Evinizde ve gardırobunuzda henüz sahip olmanız gereken DVD filmi veya henüz giymediğiniz kazaklar için arama yapın.

Eşya ve makbuz yığınınızı alın ve hızlı para için mağazaya iade edin. Muhtemelen buna gerçekten ihtiyacın yok, değil mi?

19. Komşularınız için çim

Kırmızı Çim Biçme Makinesi Simgesi "class =" wp-image-49144 "srcset =" https://kazandiranisler.net/wp-content/uploads/2019/08/1564851521_397_Simdi-paraya-ihtiyacim-var-21-Bugun-Para-Kazanmanin-Mesru-Yollari.png 128w, https: //cdn.wellkeptwallet. com / wp içeriği / yüklenenler / çim biçme makinesi-2-65x65.png 65w "boyutlar =" (maksimum genişlik: 128px) 100vw, 128px

Çim işleri, birçok insanın eline geçmesi durumunda parasını ödemek istediği görevlerden biridir. Hızlı paraya sahip olmak istiyorsanız, çeşitli çim bakımı hizmetleri sunabilirsiniz.

Kışın çimler biçebilir, yapraklar tırmıklabilir, kar küreyebilir veya basit işler yapabilirsiniz. Diğer fikirler, kış için sebze veya çiçek bahçelerinin temizlenmesi veya temizlenmesidir.

Fiyatlar genellikle sipariş başına müzakere edilir ve sözleşmenin tamamlanmasından sonra ödenir. Kartlarınızı doğru oynarsanız, bazı müşteriler sizi düzenli bir müşteri olarak işe alabilir ve her hafta hızlı para alabilir.

20. Bit pazarı tutun

Bit Pazarı Simgesi "class =" wp-image-49142 "srcset =" https://kazandiranisler.net/wp-content/uploads/2019/08/1564851521_839_Simdi-paraya-ihtiyacim-var-21-Bugun-Para-Kazanmanin-Mesru-Yollari.png 128w, https://cdn.wellkeptwallet.com/wp- içerik / yüklenenler / garaj satışı-65x65.png 65w "boyut =" (maksimum genişlik: 128px) 100vw, 128px

Evinizde istemediğiniz veya ihtiyaç duymadığınız birçok şey varsa, bit pazarı hızlı para kazanmak için harika bir yoldur.

Perşembe, cuma ve hafta sonları genellikle eşyalarından kurtulmak için en iyi günlerdir. Evine git, eşyalarını topla ve rekabetçi bir fiyatla onlara para ödeSatış fiyatının% 10 makul).

Makalelerinizi çekici bir şekilde sunun ve insanların rahatça alışveriş yapabilmeleri için iyi düzenleyin. Bit pazarınızı Craigslist'te ilan ederek ve semtte işaretler vererek daha fazla trafik alın.

Sen de harekete geçmeye hazır ol. Bir öğe için bir şeyler almak hiç yoktan iyidir.

Satışınızı özellikle cazip kılmak mı istiyorsunuz? Atıştırmalıklar veya limonata ücretsiz ya da ucuza teklif edin.

21. Gigwalk'daki konserler

Gig Yürüyüşü Uygulama Logosu "class =" wp-image-49167 "srcset =" https://kazandiranisler.net/wp-content/uploads/2019/08/1564851521_503_Simdi-paraya-ihtiyacim-var-21-Bugun-Para-Kazanmanin-Mesru-Yollari.png 128w, https: // cdn .wellkeptwallet.com / wp içeriği / yüklenenler / Gig-Walk-App-logo-65x65.png 65w "boyutlar =" (maksimum genişlik: 128px) 100vw, 128px

Gigwalk farklı bir görev sitesidir. Gigwalk, tüketici markalarının potansiyel pazarlama sorunlarını tanımlamasına ve gidermesine yardımcı olan bir şirkettir.

Bir gigwalker olarak oturum açmak size, işletmelerin perakende müşterileri için geri bildirim almalarına yardımcı olacak çeşitli görevleri gerçekleştirme imkanı sunar.

Gigwalker görevleri beş dakika ile birkaç saat arasında sürebilir ve kabul edip etmemeye karar vermeden önce görevi ve ödemeyi görebilirsiniz.

Uygulamalarını telefonunuza indirerek Gigwalk'ta hangi işlerin mevcut olduğunu bulun. Bir koşu parkuru görevi, göreve bağlı olarak 3 ile 100 ABD doları arasında değişebilir.

Bir dolandırıcıdan bir restoranda bir menünün resmini çekmesi veya bir mağazada sergilenen bir ürün hakkında geri bildirim vermesi istenebilir.

Ödemeler doğrudan PayPal ile yapılır.

özet

Gördüğünüz gibi, çok hızlı para kazanmanın birçok yolu var. Gelirinizi en üst seviyeye çıkarmak için – özellikle hizmet işlerinde – kesinlikle en iyi işinizi yapmalısınız.

Bulduğunuz çeşitli işlerde iyi bir üne sahipseniz, gelecekte yardıma ihtiyacınız olursa, daha fazla aranmanız olasıdır.

Hızlı para kazanmak için bu görevlerden herhangi birini yaptınız mı? Hızlı para kazanmak için en sevdiğiniz yollar hangileri?

Kontrol Ediliyor

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

Yeni bir blogcu olarak duyacağınız ilk şeylerden biri SEO ile ilgili her şey – Arama …

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blogging’de yeni misiniz? Yakın zamanda bir blog başlattıysanız, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak birkaç …

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Hiçbir şey elde edemediğinizi hissediyorsunuz ve saat 6:00 oldu mu? Zaten tam bir görev listesine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir