Başlangıç / Sosyal Medya Kazanç / Snapchat ile ayda 1000$ kadar para kazanın |Tüm Detaylar

Snapchat ile ayda 1000$ kadar para kazanın |Tüm Detaylar

Snapchat, sosyal ağlarda nispeten yeni. Yeni gelenlerin markası ne olursa olsun, özellikle gençler arasında büyük bir popülerlik kazanıyor.

Snapchat ile para kazanın

Bundan hiç para kazanmayı düşündün mü? Para kazanmak için biraz zamanınız varsa, bu makaleyi mutlaka okuyun. Size Snapchat ile para kazanmanın yollarını göstereceğim.

Snapchat ile nasıl para kazanabilirsiniz?

Doğrudan Snapchat’taki kar alanına atlayabilir misin? Hayır, kimse yapamaz! Bunun için oldukça popüler bir anlık görüntü profili oluşturmanız gerekir. Bunu nasıl yapabilirsin?

  • Snapchat hesapları olan kişileri telefonunuzun adres defterinden takip etmeyi unutmayın.
  • Her zaman bir kitle bulun ve izleyin. Bir araştırmaya göre, insanların% 75’i kendilerine ulaşmak için gereken girişimleri üstlenmiyor.
  • Çıtçıtlarla tutarlı olmak zorundalar.
  • Her zaman kaliteli içerik oluşturun (insanların bilmesi gereken boşluğa bakın).
  • Bir kodun olduğunu biliyorsun değil mi? Aynı resmi mümkün olan her yere gönderin.
  • Bazen canlı git.

Snapchat ünlü

Snapchat ile popüler olmanın birçok (kullanılmayan) yolu var. Bu makalenin amacı aynı olmadığı için, burada önemli olan şeylere geri dönmeliyiz.

Snapchat ile para kazanma yöntemleri

Sana bir şey söyleyeyim! Çevrimiçi para kazanmanın kesin bir şekli yoktur, Snapchat’tan bağımsız. Yaratıcı, uygulanabilir, değer katan ve düzenli olmalılar. Bu kriterleri karşılayabileceğinizi düşünüyorsanız, para kazanmak için bazı Snapchat fikirlerine göz atabilirsiniz.

Tek seçenek bunlar mı? Hayır, iddiaya girmediğin bu! Yaratıcı ve aksiyon odaklı kaldığınız sürece, kendi yöntemlerinizi de geliştirebilirsiniz.

  • Geçici indirim kuponları öner

Snapchat’i neyin popüler yaptığını biliyorlar. Evet, hikayeler. Sonsuza kadar internette kalmazlar. Tahmin et ne oldu Biraz para kazanmak için aynı tekniği kullanabiliriz.

Ürün sahibi iseniz, bu teknolojiden tam olarak yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, yalnızca Snapchat kullanıcılarınız için özel ve kısa ömürlü indirim kuponları oluşturmak. Kuponların, giriş yapıldıktan sonra 10 ila 20 saniye içinde geçmesi için ayarlanmalıdır.

İzleyiciyi bilgilendirmek için gönderinin içindeki kodun karakterini belirleyebilirsiniz. Elbette çok fazla ipucu alıyorsunuz (kıtlık numarası her zaman işe yarıyor, biliyor musunuz?).

Fiziksel bir ürününüz var mı? Daha sonra bunları Snapcash (PayPal ve Snapchat arasındaki işbirliği) kullanarak doğrudan takipçilerinize satabilirsiniz.

para kazanmak için snapcash

Nasıl çalışır? Daha önce de belirtildiği gibi, set deseni yoktur. Ancak, basit prosedür aşağıda verilmiştir.

İlk önce, ürünün bir kopyasını gönderebilirsiniz. Popüler olduğunuzu varsayarak, takipçiler enstantanelerin içeriğini isteyeceklerdir. Böylece ürünü Snapcash ile doğrudan onlara satabilirsiniz. Hepsinden iyisi, ne sizin ne de takipçinizin platformdan ayrılması gerekmiyor.

  • Kendi coğrafi filtrelerinizi satabilirsiniz

Harika tasarım becerileriniz var mı? Kafanı salladığında, tutkunu kullanmanın zamanı geldi.

Filtre tasarımlarınızı gönderebileceğiniz ve hatta özel bir mağazaya sahip olabileceğiniz bir platform buldum. Birisi tasarımınızı satın alırsa, satış fiyatının% 50’sini alırsınız. Tasarımınızı pazarlayacak ve depolayacaksınız.

Bağlı kuruluş pazarlamacı, başkalarının ürünlerini tanıtır ve komisyon olarak satış başına yüzde (veya sabit tutar) alır. Ürün sahibi değilseniz, bağlı kuruluş pazarlamasına katılabilirsiniz.

Bu yöntemle Snapchat’ten önemli bir şey kazanmak için, metin yazma becerilerinizi geliştirmeniz gerekir. Satış, bir takipçinizin fotoğraflarınızla ikna edildiğinde ve ürünü denemeye karar verdiğinde yapılır. Yalnızca kaliteli ürünlerin reklamını yapmanızı öneriyorum. Zengin komisyonu izlerseniz ve kalitenizi kötüleştirmezseniz, güvenilirliğiniz tehlikededir.

Sonuç

Peki ne düşünüyorsun?

Snapchat ile kazanmak için size dört farklı yol verdim. Şimdi başlayabilir misin Çok sayıda takipçiniz varsa, yapabilirsiniz. Değilse, bir kitle tabanı oluşturmanızı tavsiye ederim.

Snapchat’te aktif olun, herkese bağlanın, insanları takip edin (sizi bulmalarını beklemeyin). Yeterli sayıda takipçiniz olduğuna inandığınızda, parasal faydaları fark etmek günah değildir.

Kontrol Ediliyor

Yeni Facebook grubunuzu tanıtmanın 18 yolu

Yeni Facebook grubunuzu tanıtmanın 18 yolu

Olanlar için heyecanlı mısın? Yaşa! Yepyeni bir Facebook grubu kurdunuz! Zorluklar, günlük bilgi istemleri, resimler …

Pinterest nedir ve blogcu olarak nasıl kullanıyorsunuz?

Pinterest nedir ve blogcu olarak nasıl kullanıyorsunuz?

Ah, Pinterest. Çeşitli nişlerdeki blogcular, Pinterest'in gücünden bahseder. Trafiklerini artırmalarına veya e-posta listelerini patlatmalarına yardımcı …

Pinterest kullanarak e-posta listenizi genişletmenin 3 kolay yolu

Pinterest kullanarak e-posta listenizi genişletmenin 3 kolay yolu

Hey anne! Yine zamanı geldi! Bu yıl 12 günlük serilerimi tekrar yapıyorum. Geçen yıl 12 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir