Başlangıç / Satış Ortaklığı / Superoptions.com Ortaklık Programı ile 250 ABD doları EBM kazanın

Superoptions.com Ortaklık Programı ile 250 ABD doları EBM kazanın

Superoptions.com'dan Ortaklık programıBağlı kuruluş pazarlaması şu anda İnternet'teki en kârlı gelir kaynağıdır. Milyonlarca insan (benim gibi) çeşitli çevrimiçi ortaklık programlarıyla binlerce dolar kazandı. İster spor, ister seyahat, online alışveriş, barındırma veya iş web sitesi olsun, hepsi bağlı bir pazarlama kampanyası yürütüyor. Ve eğer ikili opsiyonların nişleri hesaba katılırsa, kâr ikiye katlanır hatta dört katına çıkar. Peki neden? Göründüğü kadar basit !!!! Her biri, satıcıdan komisyoncuya kadar çok şey kazanır ve bu nedenle iştirakçi de kazanır.

Bu yazıda, özellikle kullandığım ve sonuçları diğerlerine göre aldığım en büyük ve en eski olan belirli bir ortaklık programı (Superoptions.com) hakkında konuşuyorum. Devam etmek için bağlı kuruluş pazarlamanıza başladığınız platformun temellerini anlayalım.

İkili opsiyonlar bir tür ticari yatırım fırsatıdır. sadece 2 olası sonuç, Ya büyük kazanacaksın ya da her şeyini kaybedeceksin. Tam bir anlayış için, lütfen web sitemizde yayınlanan ikili opsiyonlardaki Yeni Başlayanlar Kılavuzunu okuyun.

Superoptions ikili opsiyonlar için bir aracıdır Bu işlem, yatırımcılara stoklarını, mallarını ve para birimlerini de içeren çeşitli varlıklar için arama yapma veya seçenek kullanma platformunu sunar. Bu site hakkında daha fazla bilgi edinmek için Superoptions.com’un ayrıntılı incelemesini okuyun.

Süper Seçenek Ortaklık Programının ayrıntılarını tamamlayın

Superoptions.com bağlı kuruluş programında para kazanmak için 2 modül sunar

1) Gelir payı:

Affiliate pazarlama, web sitesi sahipleri için en iyi sonucu verir ve para kazanma için mükemmeldir. Bir ziyaretçi izleme bağlantısıyla sitenize gelirse ve aracı olarak süper seçeneklerle ikili seçeneklere yatırım yapmaya başlarsa, süper seçeneklerle elde edilen gelirin% 40'ını komisyon olarak alırsınız. Baz tutar% 25 ile başlar ve terfi ettiğiniz yatırımcının yatırdığı miktara bağlı olarak önemli ölçüde artar.

2) Edinme başına maliyet (EBM):

Bağlı bir pazarlamacı iseniz, bu en basit ve en iyi bilinen konsepttir. Birisi web sitesinde izleme bağlantısını veya afiş resmini kaydeder ve bir satıcı haline gelirse, sizi doğrudan ödüllendirir 250 $ nakit,

Nasıl başlamalı?

Emeklilik ortaklık programı ile para kazanmak için önce kayıt olmanız gerekir. Doğrudan http://partners.superoptions.com adresine gidin ve temel bilgileriniz ve web sitenizin URL’sini (varsa) içeren bir form doldurun. İnceleme işlemini tamamladıktan sonra, aşağıdaki resimde gösterildiği gibi ortaklık ana sayfasına yönlendirileceksiniz.

Superoptions Ortaklık programı
Bu, siteye gelen, tanıtımını yaptığınız ziyaretçiler hakkındaki tüm ayrıntıları izleyen tam gösterge panosudur. Sol alanda görüyorsunuz Teklifler sekmesi Farklı boyutlarda tüm izleme linkleri ve banner görüntüleri bulunmaktadır. Onlardan birini seçmeli ve çevrimiçi olarak her yerde tanıtmalısın. Sahip olduğunuz bir web sitesi, sosyal medya profilleriniz, forumlarınız, her yerinizdeki gruplar olun.

Başladıktan sonra, her şeyi kolayca anlayacaksınız. Ancak hala sorunla karşılaşıyorsanız endişelenmenize gerek yok. Kayıt işleminizi tamamladığınızda, tüm sorularınıza cevap verecek bire bir iş ortağı yöneticisi görevlendirileceksiniz.

Yani çalışıp çalışmayacağını düşünmek yerine şimdi başlasan iyi edersin. Ücretsizdir ve sadece 5 dakikanızı alır. (Button = "orange" size = "medium" link = "http://partners.superoptions.com?id=1506" target = "blank") Superoptions.com adresinde (/ düğmesine) hemen kaydolun. Kazanma şansınızı en üst düzeye çıkarmak için, oyunun önünde kalmanıza ve bağlı kuruluş pazarlaması ile daha güvende hissetmenize yardımcı olacak iki değerli kaynağımız var. Birincisi: bağlı kuruluş pazarlamanın daha fazla satması için 7 ipucu ve strateji, ikincisi: yeni bağlı pazarlamacıların kaçınması gereken 6 aptal hata.

Süper Seçenek ortakları için reklam fırsatlarıyla ilgili tüm gerekli bilgileri size sağladım (umarım). Başka bir şüpheniz varsa veya bunun gibi başka inanılmaz bir fırsatınız varsa, lütfen aşağıdaki yorum bölümünde bize bildirin.

Affiliate Marketing'e iyi yolculuklar !!!!!

Kontrol Ediliyor

İlk ortak satışını yeni anneler için bir blogcu olarak yap

İlk ortak satışını yeni anneler için bir blogcu olarak yap

Geçenlerde bir anne bloguna başladın mı? Ne kadar heyecan verici anne! İkizler Annesini ilk kurduğumda, …

Yorumlara blogumda net ve SEO dostu bir şekilde nasıl yanıt verebilirim?

Yorumlara blogumda net ve SEO dostu bir şekilde nasıl yanıt verebilirim?

Yani liseden beri blogunuzu yaratmayı hayal ediyordunuz ve üniversitedeyken bir blog üzerinde çalışmaya bile başladınız. …

Komisyon Hunileri Pro - Otomatik süper ortaklık hunilerinin gözden geçirilmesi

Komisyon Hunileri Pro – Otomatik süper ortaklık hunilerinin gözden geçirilmesi

Komisyon Hunileri Pro – otomatik Süper İş Ortağı Hunilerinin İncelenmesi ürün: Komisyon Huni Pro Oluşturan: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir