Başlangıç / Online işler / Swagbucks Review 2019 – Bununla Nasıl Para Kazanılır?

Swagbucks Review 2019 – Bununla Nasıl Para Kazanılır?

Hiç zamanını bir yan işte harcamak zorunda kalmadan, fazladan para kazanmak istedin mi? Hiç boş zamanlarında yaptığınız işin size gelir getirmesini dilediniz mi? İnternette gezinmek, video izlemek, düşüncelerinizi paylaşmak ve hatta alışveriş yapmak gibi şeylerin ödenmesinin ne kadar güzel olacağını düşünün.

Şaşırtıcı bir şekilde, bu olasılıklar aslında var Swagbucks, bir çevrimiçi ödül platformu.

Kanepenizden videolar veya anketler aramanıza rağmen, zengin olmuyorsunuz ve yol boyunca birkaç ekstra para kazanabilirsiniz.

Swagbucks nedir?

Swagbucks aşağıdakiler gibi faaliyetler için bonus aldığınız çevrimiçi bir platformdur:

 • Anketlere katılım
 • Video izliyor
 • Online alışveriş
 • Oyun oynamak
 • İnternette bir şey aramak
 • Teklifleri keşfedin
 • Arkadaşlarına reklam ver

Alabilirim

Ödüller Swagbucks Points veya SB’dir. Bunları Amazon gibi popüler platformlar için kuponlarla takas edebilir veya bakiyenizi nakit para karşılığında takas edebilir ve PayPal ile ödeyebilirsiniz. Dönüşüm formülü basittir: 100 SB = 1 €.

Kayıt olmak bir esinti ve en iyi yanı ücretsiz. Hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. Ya doğrudan bilgisayarınıza ya da mobil uygulamaya.

Evde veya yolda olun, swagbucks ile dakikalar içinde ekstra para kazanabilirsiniz.

Swagbucks aldatmaca mı?

Mümkün değil Swagbucks saygın bir çevrimiçi ödül platformudur.

Her şeyin nasıl çalıştığını merak edebilirsiniz. Neden sorularınızı yanıtlamak, videolarınızı derecelendirmek veya web’de arama yapmak için swagbucks ödemelisiniz?

Cevap pazar araştırmasında yatıyor. Swagbucks birkaç ortakla çalışıyor.

Beklentilerinizi çok yüksek koymayın. Biraz fazladan para kazanmak için swagbucks’ı kullanabilseniz de, zengin olmayacak veya erken emekli olmayacaksınız.

Swagbucks ile Nasıl Para Kazanılır?

Anketlere katılım

Swagbucks en iyi çevrimiçi anket sitelerinden biri ve çevrimiçi anketler yoluyla fikrinizi almanız için size para ödüyorlar. Kazançlarınız ankete ve süresine bağlıdır.

Kısaca, 5 dakikalık bir anket için 25 SB’den, 35 dakikalık bir anket için 135 SB’ye kadar olan aralık gösterilecektir. Bu sayılara bakarsanız, cüzdanınızın 5 dakikalık birden fazla ankete katılmanın kendi sürenizden daha iyi olduğunu fark edeceksiniz.

Güzel ve çevrimiçi soru, istersen koltukta olabileceğin. Daha kısa anketler hızlı bir şekilde tamamlanabilir, böylece kısa eğlence aktivitelerinden yararlanabilirsiniz.

Hız göstergesi: Rekor sürede bitirmek için rastgele cevap vermeyin. Anketlerin birçoğunun, soruları yanıtlarken dikkatli olduğunuzdan emin olunan soruları var.

Günlük anketler günde 1 SB getiren tek bir sorudan oluşuyor. Diğer anketlere katılmasanız bile, uygulamayı bir kez açmalı ve günlük ankette oy kullanmak için kendinize bir saniye vermelisiniz.

Videoları izleyin

Swagbucks, videoları izlemen için sana para ödüyor ve değerlendirmek. Buna ek olarak, SB’lere 15’lü video oynatma listesi oynatılması için verilecek.

Videoları konuya göre seçebilirsiniz, böylece ilginizi çeken içeriği bulmak kolaydır. Eğlence, en iyi hikayeler ve yine de tarifler olasılıklardan sadece birkaçı.

Online alışveriş

Çevrimiçi Swagbucks portalı üzerinden en sevdiğiniz bayilerden alışveriş yaptığınız zaman, harcadığınız her dolar için SB kazanırsınız.

Geri ödemeler Cashback

Bunun için kaç tane SB var? Bayiilerde, bütün bunlar swagbucks ile olan sözleşmelerde olduğu gibi. Herkesin düzenli nakit ödeme kursu vardır. Ancak zaman zaman belirli bonus koşullarını aramalısınız. Bu tekliflerle, genellikle% 1 -% 11 veya daha fazla kazanabilirsiniz!

Çevrimiçi alışverişlerden para kazanmak için tek yapmanız gereken Swagbucks çevrimiçi portalı üzerinden web sitesini ziyaret etmek.

Swagbucks unutma korkuyorsanız, başka bir seçenek var. Tarayıcınız için SwagButton eklentisini indirebilir ve ilgili geri ödeme tekliflerini tıklatarak etkinleştirmeniz gerektiğini size hatırlatabilirsiniz. İnternete uzatma para kazanmak için.

Oyun oyna – Swagbucks sana oyunlar için para ödüyor!

Ödül almak için belirli sayıda tur oynamalısınız.

Ödülünü kazanmak için Swagbucks portalı üzerinden çevrimiçi alışveriş yapma.

İnternette Gezmek

Para kazanmak ister misin, sadece internette sörf yap. Yahoo tabanlı arama motorunu varsayılan arama motorunuz yapın ve web’deki nesnelerden otomatik olarak puan toplayın.

Arama motorunun kullanımı SB kazanmak için basit bir yoldur. Tek yapmanız gereken tarayıcı ayarını bir kez ayarlamak. Daha kolay ne olabilir?

Teklifleri deneyin ve puan toplayın

Swagbucks, üyelerini ürünlerini ve hizmetlerini denedikleri için ödüllendirmek için çeşitli çevrimiçi perakendeciler ve servis sağlayıcılarla çalışır.

Bir ürün satın aldığınızda bazı teklifler SB ile ödüllendirilir, diğerleri ücretsiz deneme için kaydolmanızı ister. Ücretsiz bir hizmeti denemek ve bazı ikramiye almak için harika bir yoldur.

Örneğin, 3 aylık ücretsiz Apple Music deneme sürümü için kaydolurken yüzlerce SB kazanabilirsiniz. Eğer düşünürseniz, bazı SB’ler de kazanabilirsiniz.

Bir arkadaşını tanıt

Swagbucks’tan tavsiye programı aracılığıyla yapabilirsiniz 300 SB kazanın, İlk ayda 300 SB alan bir kişi varsa hemen kaydolun. Ek olarak, hesabına sahipken gelirinin% 10’unu kazanıyorsun.

Yönlendirmeniz SwagButton’u tarayıcısında etkinleştirirse, şu anda 100 bonus SB kazanabilirsiniz.

Tavsiye aldığınız kazancın% 10’una sahip olduğunuzdan, sitede aktif olacağını düşündüğünüz kişileri işe almakta fayda vardı.

Günlük yapılacaklar listeniz ile Bonus SB kazanın

Her gün ve Swagbucks, günlük yapılacaklar listenizdeki yedi şeyden altısını yaptığınız için size bonus SB veriyor. Liste bir liyakat kategorisinin görevini içerir. Bu durumda, ankete katılabilir, teklif için kayıt olabilirsiniz, vb.

Swagbucks tarafından ödenecek

Zamanı gelince, oldukça kolay. “Redeem SB” üzerine tıklayın ve hediye çeklerini seçin. PayPal ve Amazon ayrıca diğer birçok teklif arasından seçim yapabilir.

Unutmayın, 100 SB = 1 €, 2500 SB bile PayPal hesabınıza 25 € getiriyor. Ancak endişelenmeyin, para çekmek için 2500 SB’ye kadar tasarruf etmeniz gerekmez. Ayrıca 300 SB tutarında bir 3 € Amazon Hediye Sertifikası almanız da mümkündür.

Asıl güzel olan, hediye sertifikalarının bazen teklif edildiği. Yani SB’niz devam ediyor. Örneğin, 25 € değerinde bir Amazon hediye kartı normalde 2500 SB ücrete tabidir, ancak ara sıra teklifler vardır ve kupon 1875 SB için satılmaktadır. Bu% 25 tasarruf demektir!

Hediye sertifikanızı seçtikten sonra, itfa payınızı e-postanızdaki bir bağlantıyla veya bir güvenlik sorusunu yanıtlayarak onaylarsınız. Maalesef hediye kuponunuzu derhal alamazsınız. Dijital kod, hesabınıza gösterilen Hediye Kuponları kategorisinde 10 gündür.

Swagbucks’ın Yararları

 • Bir anketin ne kadar sürdüğünü biliyorsun. Anketiniz varsa, anketin ne kadar süreceği ve ne kadar SB kazandığınız açık olacaktır. Bu şeffaflık, bir anketin zaman ayırmaya değer olup olmadığına karar vermenize yardımcı olur.
 • Para kazanmanın birçok yolu – Çoğu insan bir swagbucks’ı anket sitesi olarak düşünür, ancak bundan çok daha fazlası.En çok hoşuna giden sorularınız varsa, hala çevrimiçi alışveriş yaparak, video izleyerek, fırsat arayarak para kazanabilirsiniz. karar verin ve çok daha fazlası. Bu kadar çok kazanma fırsatıyla herkesin kendisine uygun bir şey bulması mümkün.
 • Çeşitli itfa seçenekleri – SB’leri PayPal nakit veya hediye çekleri için Amazon gibi işyerlerinden kullanabilirsiniz. PayPal ve Amazon muhtemelen en popüler seçeneklerdir, ancak farklı bir şey arayan herkes için geniş bir seçenek vardır. Kuponları sadece 3 € ‘dan kullanabilmeniz de harika.
 • Uygulamanın – Bazı çevrimiçi ödül siteleri bir bilgisayarda en iyi şekilde çalışır, ancak Swagbucks’ın mobil bir uygulaması olduğu gerçeğini seviyoruz, böylece swagbucks ile hareket halindeyken para kazanabilirsiniz. Uygulama web sitesi kadar kullanıcı dostu değildir, ancak anket uygulayabilir, video izleyebilir, alışveriş yapabilir ve arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.

Swagbucks Dezavantajları

 • Bir anketin konusunu bilmiyorsunuz – Mevcut anketlerden birini seçerseniz, tahmini tamamlanma süresini ve kazanabileceğiniz SB değerini göreceksiniz. Anketin konusu hakkında bilgi bulunmamaktadır. Bu, her şeyin bizimle temasa geçmesini sağlamak için almadığınız bir ankete katıldınız. bebeğim
 • Kuponlarınızı beklemek zorundasınız – Swagbuck’ın dijital kupon kodlarını hazır bulundurmak harika.
 • Anketler tekrar edilebilir – Bir anket başlattığınızda, hedef grupta olduğunuzdan emin olmak için birçok seçim sorusunu cevaplamanız gerekir. Asıl ankete devam ederseniz, tekrar demografik sorular sorulabilir. Bu, tekrarlayıcıdır ve özellikle tek oturumda birden fazla anket yaparsanız, biraz can sıkıcı olabilir.
 • Diskalifiye edilebilirsiniz – Pazar araştırması yapan şirketler, belirli izleyicilerden gelen belirli cevapları araştırırlar. Anketin başındaki sorular, kalifiye olup olmadığınızı belirler. Bazen emekli olmadan önce birkaç anket yapabilirsiniz.

Swagbucks kimler için en uygun?

Boş zamanlarında biraz fazladan gelir elde etmek isteyen herkes – Swagbucks, basit çevrimiçi aktivitelerle ekstra para kazanmanın kolay bir yoludur. Görevleri, yine de yapacağınız şeyler (çevrimiçi alışveriş) veya koçunuzla seyahat ederken yapabileceğiniz şeylerdir (videolar izlerken veya anket uygular).

Yan çizgisi için fazla boş vakti olmayan kimse – Boş zamanlarınızda fazladan gelir elde etme konusunda ciddiyseniz, swagbucks sayesinde kazanabileceğinizden daha fazla kazanma yolu vardır. Yalnızca birkaç dakikanız varsa, bundan en iyi şekilde faydalanabilir ve Swagbuck’ın hızlı çevrimiçi görevleriyle para kazanabilirsiniz.

Anketi seven insanlar – Bazı insanlar fikirlerini ifade etme fırsatından gerçekten zevk alırlar. Eğer anketlerden hoşlanıyorsanız, Swagbucks daha fazla para kazanmak için mükemmel bir yoldur.

Çevrimiçi ortamda çok fazla zaman geçiren insanlar – Tüm alışverişinizi çevrimiçi olarak yaparsanız, ödediğinizin aynısını yapabilirsiniz!

Swagbucks’tan kim kaçınmalı?

Çabuk zengin olmak için çabalıyor – Swagbucks, fazladan para ya da kupon kazanmak için harika bir yoldur, ancak sizi zengin yapmaz. Bu gerçekçi olmayan beklentileri olan insanlar bile rahatsız etmemelidir. Para kazanmak için daha fazla zaman ve çaba harcamak için hazırsanız, bunlara bakın. Para kazanmak için saygın yolların listesi a.

Anketi rahatsız edici bulan herkes – Fikrinizi paylaşmakla ilgilenmiyorsanız veya birçok soruyu cevapladıysanız, swagbucks’larla hiçbir ilginiz yok. Ancak, swagbucks kazanmak için alışverişe, video izlemeye ve oyun oynamaya ne dersiniz?

Sık sık çevrimiçi olmayanlar – Çevrimiçi olarak çok fazla zaman harcamak istemiyorsanız, swagbucks’ın tekliflerinden faydalanma fırsatınız olmayacak.

Sonuç: Swagbucks saygın mı?

Her durumda! Eğer birkaç tane varsa boş zamanlarında fazladan euro kazan Bunu swagbucks ile yapabilirsiniz. Katılım ücretsizdir ve ödüller gerçektir.

Anketlere cevap vermek, video izlemek ve oyun oynamak istiyorsanız Swagbucks tam size göre. Çevrimiçi alışveriş yaptığınızda, kolayca para kazanabilirsiniz. Bunu okudunuz, bunun anlamı internette gezindiğinizdir. Ayrıca neden parasını alamıyorsun?

Elbette, bazı sorular can sıkıcıdır ve tüm teklifler size ilham vermez. Bununla birlikte, neyi sevip neyi sevmediğinizi yanınıza alabilirsiniz. Bu kadar basit: Denerseniz bir şeyi kaybetmek zorunda değilsiniz.

Beklentilerinizi kontrol altında tutun (1000 € değil, ayda 30 € düşünün), o zaman hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

Kontrol Ediliyor

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

Yeni bir blogcu olarak duyacağınız ilk şeylerden biri SEO ile ilgili her şey – Arama …

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blogging’de yeni misiniz? Yakın zamanda bir blog başlattıysanız, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak birkaç …

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Hiçbir şey elde edemediğinizi hissediyorsunuz ve saat 6:00 oldu mu? Zaten tam bir görev listesine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir