Başlangıç / Online işler / Teen Olarak Online Para Nasıl Kazanılır: Komple Kılavuz

Teen Olarak Online Para Nasıl Kazanılır: Komple Kılavuz

Bir genç olarak para kazanmak oldukça zor olabilir. Sonuçta, çoğu iş uzmanlık veya tecrübe gerektirir ve fast food gibi var olan çoğu genç iş hiçbir şeye değmez ve çok az para öder.

Fakat bugünün dünyasında bir gençseniz, ailenizin muhtemelen sahip olmadığı büyük bir avantaja sahip olacaksınız. İnternet, herkesin para kazanabileceği geniş bir pazar yeri var – genç olsanız bile.

Bu yazıda, çevrimiçi para kazanmanın bazı yollarını keşfedeceğiz.

Çevrimiçi ortamda para kazanmanın en uzun yollarından biri de kamuoyu araştırması. Temel olarak, bir hesap oluşturup, bir formu doldurarak veya belirli kutuları işaretleyerek fikrinizi verirsiniz.

Ancak sorun, bu çevrimiçi anket sitelerinin çoğunun sahtekarlık olması. Yani önce doğru olanı bulmalısın. Meşru bir tane bulsanız bile, ücret genellikle çok düşüktür – 45 dakikalık bir anket için üç dolar gibi.

Ek olarak, sonunda size hiçbir maliyeti olmayan anketle diskalifiye edileceğinizi göreceksiniz. Ancak, doğru hizmeti bularak para kazanmanın yollarından biri budur.

Bulduğumuz en iyi seçenek Anket Junkie.

Anket Junkie, anketlere katılmanızı sağlayan en popüler platformdur. 14 yıldan uzun süredir bu alanda liderler. Anketlere katılabilir ve daha sonra PayPal üzerinden gerçek parayla kullanabileceğiniz puanlar kazanmak için başka işler yapabilirsiniz.

Anket Junkie İnceleme

Anket Junkie'yi ziyaret edin veya burada tüm raporumuzu okuyun.

Kurgu yazmak istiyorsan, kurgularını Amazon'da yayınlayabilirsin. Amazon'da yayınlamak çok kolaydır ve birçok insan bu şekilde para kazanmaktadır.

Kendi kendini yayınlayan yazarların çoğu geçim kazanacak kadar kazanmamaktadır, ancak bazı altı rakamlı kazananlar ve hatta birkaç milyoner bulunmaktadır.

Romanlar ve kısa öyküler yazarsanız, onlarla biraz para kazanmak için Amazon'da yayınlamak zarar verebilir.

Sadece şanslı olabilirler ve birkaç kopya satabilir ve New York'un büyük yayıncılarından birine koyabilirler.

Serbest yazma işleri

Kendi sınıf kitaplarınızı satın aldıysanız, onları çevrimiçi olarak bir yere satabilirsiniz.

Kullanılmış kitapçılar sınıf kitaplarını az miktarda satın alır ve daha sonra yeni bir ders kitabı satın almaya gücü yetmeyen öğrencilere satar.

Hatta bir iş haline getirmek mümkün olabilir. Bölgenizdeki lise veya kolejinizdeki çiftlik satışlarındaki ders kitapları için çok küçük bir miktar bulabilir ve ödeyebilirseniz, çevrimiçi olarak yeniden satarak bir kar elde edebilirsiniz.

Belki onları okuldaki arkadaşlardan satın alabilir ve kar için onları satabilirsiniz.

Kendi resminizi veya tasarımlarınızı çevrimiçi satabileceğiniz birçok yol vardır. Bir parça mal alabileceğiniz ve ardından kendi logo veya tasarımınızı ekleyebileceğiniz birçok mağaza var.

Teespring, bir şeyler yüklemenizi, tişört, fincan, kapüşon veya diğer ürünlerinizi takmanızı ve ardından Facebook'ta tanıtıp satmanızı kolaylaştıran şirketlerden sadece bir tanesidir.

Bu makalelerden her birinin siparişiyle bir komisyon alırsınız. Tasarımlarınızı onlarca farklı kıyafet ve aksesuar ürününe yerleştirebilirsiniz.

Sanatınızı çevrimiçi satmak ve para kazanmak için eksiksiz bir rehber yazdık. Daha fazla bilgi için bu kılavuza bakın.

Sanatınızı çevrimiçi satmak

İngilizcede daima iyi dereceleriniz varsa ve besteleriniz her zaman övgü kazandıysa, insanlar için çevrimiçi makaleler yazmayı düşünmelisiniz.

Makale yazmak için ödediğiniz birçok şirket var. Bazıları diğerlerinden daha az para ödüyor, özellikle de yeni başlıyorsanız, ancak Web için serbest yazar olarak geçimini sağlayan birçok insan var.

Ayrıca, bazı yerel forumlar aracılığıyla hizmetlerinizin reklamını yapabilir ve ne istersen ücret talep edebilirsiniz. Çevrimiçi araştırma yapabileceğiniz kurgusal olmayan kitaplar hakkında yazabilir ya da kurgusal bir hayalet yazar olabilirsiniz.

Online Özel Ders İşleri

Bebek bakıcılığı bugün hala geçerli bir para kazanma yöntemidir, ancak bunu tanıtmak için kullandığınız yöntem değişmiştir. İnsanlar bugün bilgisayarlarında veya akıllı telefonlarındaki bir uygulama aracılığıyla erişebilseler de, her şeyi bulmak için çevrimiçi olurlar.

Her durumda, bebek bakıcılığı hizmetlerinizi çevrimiçi olarak tanıtmanız gerekir. Care.com, bebek bakımı sunan ve potansiyel müşterilere hitap eden sitelerden bir örneğidir.

Mümkün olduğunca çok iş bulmak için sayısız web sitesine ve uygulamasına kaydolun.

Fiverr ile kutunun ötesine geçen para kazanmanın bazı yolları var. Örneğin, insanlar işlerini geliştirmek için alışılmadık yollar arıyor, örneğin: Örneğin, logolarını plajdaki kumlara boyamak veya memleketinize yakın işaretler tutmak, böylece geçen insanlar reklamverenin web sitesini ziyaret eder.

Eğer eğlenceli bir şeyler arıyorsanız ve bunu yapmalıyız, kesinlikle bu kategoriye bir göz atmalısınız. Elbette, Fiverr ile çok para kazanmak için çok garip şeyler yapmak zorundasınız.

Evde müşteri hizmetleri yapmak oldukça günlük bir şey haline geldi. Ancak, hemen hemen tüm şirketler sizi işe almadan önce en az 18 yaşında olmanızı gerektirir.

Ancak, hareketli şirket U-Haul, hem gençleri hem de yetişkinleri evden müşteri hizmetleri için kiralamayı bir kural haline getirdi.

Elbette, kendinize ait bir telefona, İnternet erişimine ve bir bilgisayara erişiminiz olmalıdır. Ancak, bunlara sahipseniz, U-Haul müşterilerine müşteri hizmetleri sunabilir ve para kazanabilirsiniz.

Mücevher, tahta oymacılığı veya diğer sanatsal eserler üretiyorsanız, onları çevrimiçi satmayı düşünmelisiniz. Her zaman eBay ile gidebilirsiniz, ancak bu tür şeyler için, Etsy, diğer tüm web sitelerinden daha uygundur.

Etsy sitelerini gezen müşteriler, sağladığınız kadar el yapımı olan eklektik ürünler arıyor. Takip etmek biraz zaman alabilir, ancak bu arada bazı eşyaları satabilir ve daha fazla para kazanabilirsiniz. Satabileceğiniz eşyalar sadece kendi hayal gücünüz kadar sınırlı.

Photoshop gibi programlarla iyi çizim yapabilir veya bilgisayarda tasarımlar oluşturabiliyorsanız, serbest grafik tasarım veya logo tasarımı ile ilgilenmelisiniz. Her zaman iyi grafik tasarım için para ödemek isteyen insanlar vardır.

Bu, küçük işletmeler veya şirket logoları, infographics, reklamlar, kitap kapakları ve daha fazlasını içerebilir. Hizmetlerinizi tanıtabileceğiniz web siteleri ve iyi bir grafik tasarımcı arayan insanları listeleyen pek çok web sitesi var.

Küçük bir çalışmayla, bir görünüm oluşturmayı kolay bulmalısınız.

Grafik Tasarımcı İşleri

Bu tür yeteneklere sahipseniz işinizi bir web sitesi tasarımcısı veya programcısı olarak bulabilirsiniz. Android ve iOS kodlama uygulamaları şu anda iş için en büyük pazarlardan ikisi.

Bazı insanlar sadece iyi para ödeyebilen ve isteyen basit bir uygulama ararlar.

Diğerleri harika bir web sitesi oluşturmak veya kendi WordPress yapılarını özelleştirmek istiyor. Bunları nasıl yapacağınızı biliyorsanız, çevrimiçi bir iş bulma konusunda kesinlikle bir avantaja sahip olursunuz.

Bazı çevrimiçi ders şirketleri gençleri işe alacak. Örneğin, SameSpeak, 16 yaş ve üstü kişileri işe almak isteyen bir şirkettir.

Çevrimiçi ders, Skype veya başka bir anlık mesajlaşma uygulamasıyla, ayrıca Facetime veya telefonla yapılabilir. Pek çok kuruluşta, altyapı hazırlanmıştır, böylece çizebileceğiniz bir beyaz tahta, video ve ses multimedya içeriği için bir yer ve etkileşime girebileceğiniz bir video sohbet arayüzü de dahil olmak üzere birine öğretebilirsiniz. ,

Ödeme konuya ve şirkete göre değişir, ancak kesinlikle gençleri işe almak isteyen biri ile başlamalısınız.

Online Özel Ders İşleri

Elbette, YouTube’un para kazanmak için harika bir yer olduğunu zaten biliyorsunuzdur. Çekici videolar oluşturabilir ve bir abone listesi oluşturabilirseniz, videolarınızdan para kazanmaya ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Önemli bir şey yapmaya başlamanız birkaç yıl sürebilir, ancak haftada biraz daha fazla video yayınlasanız bile, diğer birçok genç için büyük bir avantaj elde edersiniz, çünkü YouTube kanalınız gelecekte ele geçirebilir.

Elbette, dışarıda çok fazla rekabet var, bu yüzden yaptığınız gibi aynı şeyi yapan diğer videolardan sıyrılmak için gerçekten benzersiz ve çekici olmalısınız.

Humanatic, kayıtlı telefon görüşmelerini dinlemek ve kalitelerini doğrulamak için sizi 17 yaşın üzerinde işe alan bir şirkettir.

Bazı telefon görüşmelerinizde, telefon görüşmenizin kalite güvencesi amacıyla kaydedildiğini bildiren bir otomatik mesaj duymuş olabilirsiniz. Bu kalite güvencesi çağrısını dinleyenlerden biri olabilirsiniz.

Bu şirket, bu telefon görüşmelerini dinlemek ve değerlendirmek için 17 yaşında gençler kullanmaktadır. Aramayı duyduğunuzda, şirkete ve çalışanlara aramanın nasıl gittiğini bildirmek için bir inceleme yapın.

Ancak, onlardan ödeme alabilmek için bir PayPal hesabınız olmalıdır.

Dilim Pasta, size müzik dinlemek ve oranı azaltmak için küçük miktarlarda ödeme yapan bir şirkettir. Bu yöntem, belirli amaçlar için müzik seçmek ya da bir albümdeki hangi kesintilerin bekar olabileceğine karar vermek için kullanılır.

Müziğin bir kısmı tanınmış sanatçılardan gelirken, diğer müzikler daha bağımsızdır. Dinlediğiniz her müzik parçası için, bir ölçekte derecelendirme de dahil olmak üzere birkaç soru sorulacaktır.

Bu şirkete kaydolmak çok kolay, ama her zaman müzik var ve kazandığın para bir şarkıya sadece birkaç kuruş.

Sonuç olarak, fast food restoranları ve bebek bakıcılığı da dahil olmak üzere bir genç olarak çevrimiçi para kazanmanın başka yolları da var.

Hatta bir kariyer inşa edebilir veya tam olarak ne yapmak istediğinizi öğrenebilirsiniz. Size bir genç olarak bir şans vermek isteyen şirketleri bulmak zor olabilir, ancak bu makalede listelenenlerden de görebileceğiniz gibi bunu yapan şirketler var.

Umarım şimdi biraz daha fazla para kazanma konusunda bazı fikirleriniz vardır. Bu, genellikle bir kayıt ve işe alım süreci ve işten sonra ödeme almak için birkaç gün olması nedeniyle kısa vadede işe yaramayabilir, ancak kesinlikle mükemmel bir yaz işi olabilir ve sahip olduğunuzdan daha iyi ödüllendirilebilir. Burger, bir fast food restoranında ya da yerel big-box mağazanızdaki bir rafta yuvarlandı.

İnternet sayesinde, gençler para kazanmak için her zamankinden daha fazla fırsatlara sahipler ve birinin çevrimiçi olarak iş bulamamasının bir nedeni olmamalı.

Mesaj Sayısı: 44

Kontrol Ediliyor

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blogging’de yeni misiniz? Yakın zamanda bir blog başlattıysanız, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak birkaç …

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Hiçbir şey elde edemediğinizi hissediyorsunuz ve saat 6:00 oldu mu? Zaten tam bir görev listesine …

sprit-sparen

Saving Yakıt tasarrufu – Kılavuz: Hızlı bir şekilde para ve gaz tasarrufu hakkında 20 ipucu

Araba kullanırken yakıt ve araç kullanırken nasıl tasarruf edebilirsiniz – 20 tavsiye ve püf noktası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir