Başlangıç / Sosyal Medya Kazanç / Twitterda para kazanmak -Nasıl Para Kazanılır

Twitterda para kazanmak -Nasıl Para Kazanılır

Twitter sadece eğlence veya eğlence için kullanılmaz, aynı zamanda iş perspektifinden de fayda sağlar. Artık insanların tweetleme yoluyla görüşlerini geliştirmek istedikleri günler geride kaldı. Artık Twitter, iş bulmak, konuyla ilgili makaleler veya iş ilanları gibi çeşitli amaçlar için kullanılıyor. Belirli iş birimleri ve diğer faydalı öğelerle ilgili çeşitli konularda sağlıklı bilgi toplamak için kullanılabilir.

Sponsorlu tweetlerTwitter’ın bir parçası, şirketlerin tweeter’lerle bağlantısını destekleyen bir reklam platformudur. Burada, şirket daha büyük bir kitle çekmek için kullanıcı izleyicisinin Twitter hesabına erişim kazanıyor. Buna karşılık, tweetçilere kabul ettikleri tüm reklamlar için ödeme yapılır.

Sponsorlu tweet'lerle para kazan

Tweeter’in rolü nedir?

Arkanıza yaslanın ve rahatlayın! Bu sponsorlu tweets görevi çok fazla çaba gerektirmiyor, ancak sizin rahatınız için iş yapıyor. Şaşırtıcı değil mi? Tweeterlerin yapması gereken tek şey şirketin politikalarına bağlı bir Tweet oluşturmaktır. Sizce ne kadar zor olabilir? Görevin geri kalanı sponsorlu tweet’ler tarafından yapılır. Unutmayın, bu çevrimiçi para kazanma platformuna erişmek için çok sayıda takipçiye ve iyi bir trafiğe ihtiyacınız var. Bu faktörler şirketler üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Sonuçta, aynı zamanda iş yapıyorlar ve kazanma şanslarını artırabilecek tweeter’leri seçecekler.

Birine sahip olmalısın Twitter hesabı Bu işlem en az iki ay önce yapıldı ve elli takipçi ve yüz tweet ile donatıldı. Hesap ne kadar eski olursa, başvuru onayı için şans o kadar yüksektir.

Bunun için size ödeme yapılacaktır. Bununla birlikte, iyi haber, markayı tanıtırken kendi şart ve koşullarınıza bağlı kalabileceğinizdir. Büyük hayran kitlenize ve bunlar üzerindeki yüksek etkinize bağlı olarak, şirketler sponsorlu bir tweet hesabı önermek için sizinle iletişime geçebilirler. Teklifi kabul edebilir veya etmeyebilirsiniz. Hangi firmaların kabul ettiği ve hangi firmaların reddedildiği tamamen size bağlıdır.

Sponsorlu bir tweet hesabı oluşturuyorsanız, tutarı çekmek için 50 ABD Dolarına ihtiyacınız olacak. Profesyonel bir hesabınız varsa, alım için sadece 25 $ ödemeniz gerekir. Bir profesyonel hesap açmak sizi listenin en üstüne yerleştirir ve bu da reklamverenlerin sizi fark etme olasılığını artırır.

Sponsorlu tweet’lerle daha fazla para kazanmanın ipuçları

  • Kapsamlı Twitter profili

Tam bir Twitter profiline sahip olmak, şirketlerden defalarca promosyon teklifi alma şansını artırır. İşletmeler, gerekli tüm ayrıntıları içeren tam bir hesaba sahip tweetleyenler tarafından etkilenir. Bir fotoğrafın yüklenmesi de siparişlerin alınmasında yardımcı olur.

  • İlan Sayfasında Sponsorlu Tweetler

Reklamverenlerinizi, kabul ettiğiniz sponsorluk tweetler hakkında bilgilendirmeniz gerekir. Bir reklamverenin mesajının görünürlüğünü artırmak için Twitter hesabınızı kullanmanın yararlarını muhtemelen yazabilirsiniz. Siparişleri almak için sponsorlu tweets sitelerine bir köprü seçin.

Sponsorlu Tweetler platformunda tweeter’lerle ilişkili reklamverenler için yalnızca bir kalkan olarak tasarlanmış bir program. Tweeter bu programda sponsorlu bir tweet oluşturduğunda, ClickWatch tweetin tıklama özelliğini 48 saat sonra kontrol eder. Tweet’lerin TBM’si 1,5 YTL veya daha fazla olduğunda, Clickwatch programı başka bir tweetin yerini alır. Sonuç olarak, program 48 saat sonra gücü tekrar kontrol edecek ve gerekli değişiklikleri yapacaktır. Süreç devam ediyor. Reklamverenlerin ClickWatch ile tweeter’lerle bağlantı kurma olasılıkları daha yüksektir.

  • Rakiplerinizden haberdar olun

Tweet’lere sponsor olan tek kişi sen değilsin, senin gibi bunu yapabilen yeteneklerin var. Rakiplerinizi takip edin ve tweet’lerini sattıkları fiyatları analiz edin. Sponsorlu tweet’lere kaydolursanız, muhtemelen size övgüye değer bir fiyat sunarlar. Kabul edebilir veya etmeyebilirsiniz. Rakiplerinizin fiyatlarına bakmayı ve oyunu anlamayı tercih edebilirsiniz.

Çevrimiçi para kazanma tekniklerine aşina olan insanlar, doğru becerileri doğru yerde kullanarak çok fazla para kazanabilirler. Sosyal ağ platformları gibi Facebook. heyecan veya Youtube sadece eğlence amaçlı değil, aynı zamanda kazanma fırsatları da sunar. Peki ne bekliyorsun? Moneymaker Platformunu edinin ve şimdi başlayın!

Kontrol Ediliyor

Pinterest bana para kazanmama nasıl yardımcı oluyor?

Pinterest bana para kazanmama nasıl yardımcı oluyor?

Yeni bir blogunuz var mı? Ben yapıyorum Ama bir şey biliyor musun? Blog'umu ve trafiğimi …

Blog trafiğinizi patlatmak için Pinterest nasıl kullanılır?

Blog trafiğinizi patlatmak için Pinterest nasıl kullanılır?

Pinterest L-O-V-E kullanırken elinizi kaldırın. Pinterest gözlerim için ziyafet ve Twins Annenin büyümesine yardımcı oldu. …

En iyi 4 blogcudan e-posta pazarlama ipuçlarını öğrenin

En iyi 4 blogcudan e-posta pazarlama ipuçlarını öğrenin

Email Pazarlama Facebook'ta bu terimi duyuyorsunuz ve bunun ne olduğu veya yeni blogunuzda nasıl kullanılacağı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir