Başlangıç / Online işler / Toluna Anketleriyle Nasıl Para Kazanılır?

Toluna Anketleriyle Nasıl Para Kazanılır?

Toluna en iyi anketleriyle biliniyor, ancak sitede ödül kazanmanın başka yolları da var. İncelememiz onların ne olduğunu ve en büyük kazancının kim olduğunu gösteriyor.

Bilgisayar ekranında Toluna

Kendi evinizin rahatlığından para kazanmanın bir yolunu mu arıyorsunuz? Anket siteleri cevap olabilir ve Toluna oyundaki ana oyunculardan biridir.

Siteye kaydolmak ücretsiz değil, aynı zamanda site anketlerden çok daha fazlasını sunuyor: yarışmalar, ürün incelemeleri ve hatta günlük piyango hakkında konuşuyoruz – tüm bunlar size hediye kartları veya nakit para için kullanabileceğiniz puanlar kazandırabilir.

Başlamadan önce, ücretsiz bir Toluna hesabına ihtiyacınız var.

Toluna'da oturum açın »

Toluna nedir ve nasıl çalışır?

toluna üye ol

Toluna, ödüller karşılığında doldurabileceğiniz popüler anketleri listeleyen çevrimiçi bir topluluk platformudur.

Bu anketleri tamamlayan kullanıcılar "Toluna Etkileyenler" – Doldurduğunuz anketler büyük markalar tarafından doğru yaptıklarını, neyi yanlış yaptıklarını ve ne yaptıklarını öğrenmek için kullanıldı. should do.

Hediye kartları, yarışma girişleri veya eski moda nakit para da dahil olmak üzere çeşitli şeyler için kullanılabilecekleri puan şeklinde ödenir.

Bununla birlikte, anketler Toluna'ya ödül almanın tek yolu değil. Toluna topluluğuyla etkileşime girerek, oyun oynayarak ve şansla sitenin günlük çekilişini kazanarak ekstra ekstra kazanabilirsiniz.

Toluna ile ne kadar para kazanabilirsiniz?

Bebek bakıcılığı yaparken para kazanmak

Toluna'ya ne kadar yatırım yaptığınıza bağlı olarak potansiyel geliriniz için kesin bir rakam vermek zordur.

Yine de, anketlerin Toluna'dan ödüller kazanmanın en büyük ve en güvenilir yolu olduğunu söylemek güvenlidir. Onların resmi çizgisi, herkesin 15 ila 50.000 puan (uzunluğuna bağlı olarak) ödeyebileceği, ancak mevcut anketlerin çoğunun 1.000 ila 1.500 puan ödeyebildiğini bulduk (bir kaçı yarısından az olmasına rağmen) ve diğerleri iki katından fazla idi).

Bir hediye kartının her bir değerini satın almak için gereken puan sayısına göre, durum böyle görünüyor £ 1, yaklaşık 5.500 puan,

PayPal'a yalnızca £ 35 taksitlerle ödeme yapabilirsiniz. Puanları daha düşük bir değer için kullanmak istiyorsanız, bir hediye kartı satın almalısınız.

Kuponların bazıları hemen hemen her şeyi satan mağazalar içindir (Tesco ve Amazon). Yani, eğer istersen, hediye kartın temelde nakit kadar iyidir. Dahası, Hediye Sertifikasının her bir değerini satın almak için gereken puan sayısına göre, Tesco ve Amazon kredileri PayPal'da £ 35 ödemekten daha ucuz!

Toluna puanları ile ne satın alabilirsiniz?

perakendeciler * kupon değeri Maliyetler (Toluna puanları) Pound başına Toluna puanları
Starbucks £ 5 27.000 5400
Argos £ 10 55,000 5500
Costa £ 10 55,000 5500
Waterstones £ 10 55,000 5500
iTunes £ 10 55,000 5500
boşluk £ 10 55,000 5500
Curry'nin PC dünyası £ 10 55,000 5500
Flexecodes £ 15 80,000 5,333
TK Maxx £ 15 80,000 5,333
Amazon £ 20 107000 5350
Spor Doğrudan ** £ 20 110000 5500
Yeni görünüm £ 25 135000 5400
Tesco £ 25 135000 5400
John Lewis £ 25 135000 5400
Marks ve Spencer £ 25 135000 5400
River Island ** £ 25 135000 5400
Otel kuponu dükkanı £ 25 135000 5400
Debenhams £ 30 160000 5,333
PayPal *** £ 35 190000 5429

* ** ile belirtilmediği sürece, tüm krediler elektronik kupon olarak kullanılacaktır.
** Sadece hediye kartı olarak kullanılabilir.
*** PayPal hesabınıza yatırılan para.

Puanlarınızı günlük Toluna piyangouna katılmak için de kullanabilirsiniz, ancak daha sonra tartışacağımız gibi, bunu önermeyiz.

Toluna yorum

Facebook Deals grubumuzdaki öğrencilere Toluna hakkında ne düşündüklerini sorduğumuzda, bir şey ortaya çıkmaya başladı: ödülleri kazanmak için yatırım yapmanız gereken zaman.

– Şahsen, noktaları oluşturmanın çok uzun sürdüğünü fark ettim, fakat zamanı önemsemezseniz, tavsiye ederim. Orada sadece anketleri değil her türlü eylemi yapabilirsiniz. narice

– Yıllarca kullandım ve birkaç kez £ 35 tutarındaki PayPal bakiyesini almayı başardım. Oraya ulaşmak çok uzun sürüyor. Rochelle

– Puan oluşturmak çok uzun sürüyor, ancak her gün çok fazla anket alıyorsunuz. (Puanlarınız) kazandıktan 16 ay sonra sona erer, bu yüzden £ 20 değerinde puan kaybettim. Sophie

– Evet, zaman ve çaba harcamak ve puan kazanmak için çok fazla anket yapmak istemeniz iyi olacaktır. Shannon

Toluna tek başına çok para kazanmanın bir yolu değildir. Çevrimiçi gelirinizi en üst düzeye çıkarmak için bunları düzinelerce diğer ücretli anket siteleriyle birleştirin.

Toluna'da puan kazanmanın 9 yolu

 1. Toluna anketleri

  Dizüstü bilgisayar ile kedi

  Resim kredisi: Violet Giddings – Flickr

  Yukarıda belirttiğimiz gibi, anketler Toluna'nın teklifinin merkezindedir. Toluna puanları kazanmanın en kazançlı ve güvenilir yoludur. Kural olarak, herhangi bir zamanda birkaç anket yapılabilir.

  Anketler markalar tarafından yüklenir ve ardından cevapları işlerini bilgilendirmek için kullanır ve çeşitli konuları kapsar. Kişisel bankacılık, alışveriş alışkanlıkları, filmler, seyahat, spor ve daha pek çok konuda anketler gördük ve her biri sunulan puan sayısı ve tamamlanması gereken süre ile birlikte listeleniyor.

  Toluna anketlerini tamamlamanın iki avantajı vardır: ne kadar çok yaparsanız, o kadar çok ödüllendirileceksiniz. Ama ne kadar çok anket tamamlarsan, Toluna o kadar çok sana gönderir – ve senin için o kadar alakalı olurlar.

  Yeni bir Toluna Etkileyici olarak, birkaç Screener sorusundan sonra (örneğin, "Çocuğunuz var mı?" Gibi), istediğiniz yanıtlayıcı profiline uyup uymadığınızı görmek için sık sık kendinizi araştırmadan çıkarırsınız veya değil. Ancak, bir süre sonra Toluna cevaplarınızı değerlendirecek ve gelecekte alacağınız anket türünü profilinize göre uyarlayacaktır.

  Toluna Anket Merkezi

  Oh, ve sadece kısa bir not: Toluna Araştırma Merkezi'ne gittiğinde, sadece bir tanesinin mevcut olduğunu düşünmüyorsun.

  Büyük bir şarkı yaparlar ve "önerilen" anket üzerinde dans ederler (yukarıdaki resimde "1" olarak işaretlenmiştir) ve sadece bir tanesi gibi görünmesini sağlarlar, ancak aslında anketin altında gizlenmiş çok fazla anket var Daha Fazla Yükle düğmesi (resimde bir # 2 ile işaretlenmiştir).

  Toluna anketleriyle ne kadar para kazanabilirsiniz?

  Toluna anketlerinin çoğunluğu 1.000 ila 2.000 puan ödüyor ve 5 ila 20 dakika sürüyor, ancak bazen çok daha fazla para ödüyorlar (6.000 puana varan 15 dakikalık bir anket bulduk) ve diğerleri bu daha uzun sürüyor.

  5.500 Toluna puanı 1 sterline eşittir; çok Tutar – özellikle ödüllerin ortalama olduğu ve anketin normalden çok daha uzun olduğu durumlarda. Gibi, her zaman yapmanız gerektiğini söylemeye gerek kalmadan Daha büyük ödüller ile daha kısa anketlere öncelik verin,

  Bazen noktalardaki ve gereken zamandaki farklılıklar bu seçimi zorlaştırabilir. Ancak terlemeyin – bunu, Toluna'nın ihtiyaç duyduğu iddia ettiği dakika sayısına göre ayırarak puanları hesaplayarak hızlıca hesaplayabilirsiniz. Dakikada puan (PPM),

  Toluna anketleri

  Bunu göstermek için yukarıdaki resimde iki örneği kullanıyoruz. Yaşam Tarzı Anketi 6.000 puana kadar ödeme yapar ve 15 dakika sürer; bu, 400 PPM'ye kadar kazanabileceğiniz anlamına gelir. Bu arada, şirket anketi 1.200 puan ödüyor ve dokuz dakika sürüyor, böylece 133 ppm'e kadar kazanabilirsiniz. Yaşam tarzı araştırması açıkça zamanınızın en ekonomik kullanımı!

  Bir şeyleri bir üst seviyeye çıkarmak istiyorsanız, PPM'yi bir bile olsa dönüştürebilirsiniz. aynı saatlik maaş, Yapmanız gereken tek şey, saatlik ücreti almak için PPM değerini 60'la çarpmak ve sonra kalan değeri 5.500'le bölmek (Toluna puanlarında yaklaşık £ 1).

  Yazma sırasında mevcut olan tüm anketler için uygun saat oranını hesapladık ve ortalama ücretin saatte 1,51 pound olduğunu bulduk. Yani, bazı aykırıklar vardı (bazıları saatte 3 £ ve daha fazla ücret öder), bu nedenle belki de medyan daha anlamlı olur: sadece saat başına 1,16 £,

  Tahmin edebileceğiniz gibi, bu rakamlar Birleşik Krallık ulusal asgari ücretinin oldukça altındadır. Anketleri özetlemek yerine, saat başı en yüksek orana sahip anketlere katılmanızı öneririz.

  Örneğin, yukarıdaki resimdeki yaşam tarzı araştırması saatte 4.36 £ ödüyor – 18 yaşın üzerindeki insanlar için hala asgari ücretin altında, ancak biraz daha fazla kazanmanın kötü bir yolu değil.

 2. Profil anketlerinizi doldurun

  Toluna profil anketleri

  Ekranın üstündeki Anketler sekmesinin altında, "Profil Anketleri" adlı bir seçenek bulacaksınız. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bu araştırmalar Toluna'ya ne tür bir insan olduğunuz ve neye ilgi duyduğunuz hakkında daha iyi bir fikir vermeye yardımcı olur.

  Toplamda, her biri ödeme yapan 14 profil anketi var 100 puan ve bir kaç dakika. Her anketi sadece bir kez tamamlayabilirsiniz. Bunu yapmanın en iyi yolu Toluna'ya ilk kez kaydolmaktır. Bu, yalnızca sizinle ilgili olan anketlerin gösterileceği anlamına gelir.

  Çaba ve sunulan puanlara göre, profil anketleri kesinlikle Toluna'da para kazanmanın en iyi yollarından biri!

 3. Sponsorlu anketlere oy ver

  Toluna sponsorlu anketler

  Ekranın üstündeki Anketler sekmesine geri dönün ve Sponsorlu İçerik seçeneğini bulun.

  Bu sizi puan topladığınız topluluktaki anketlere yönlendirir (genellikle kişi başına 15 puan). Her anket sadece birkaç saniye sürüyor.

  Listenin bazen puan bonusu olmayan anketler içerdiğini fark ettik. Yani püf noktası şudur: Skor olup olmadığını kontrol et & # 39; Oy Ver! ' Zaten oy vermiş olan kişilerin sayısı yerine.

  Emin olmadığınız durumlarda yukarıdaki resmi bir kılavuz olarak kullanın – resim 1, anketsiz bir anket, resim 2 ise ödüllü bir anket gösterir.

Unutmayın, sponsorlu anketler de dahil olmak üzere bazı Toluna özellikleri için puan kazanmak için ev adresiniz gibi bazı kişisel bilgileri sağlamanız gerekir.

 1. Toluna topluluğunda yayınla

  Kız masada oturuyordu

  Kredi: Atanas Bezov – Panjur

  Sponsorlu anketlerin tümü oynandı mı? Endişelenme! Toluna topluluğunda puan kazanmanın birkaç yolu vardır – belki de kendi içeriğinizi yayınlamanın en kazançlı yolu.

  Ancak, bir sınırlama var: nTüm kullanıcı tarafından oluşturulan içerik değil ödüllendirilir ve Toluna, miktarın üstünde kaliteye önem verdiklerini söyler. Toluna, hangi içeriğin ödüllendirileceğine karar verir ve her parça için 1.000 puana kadar ödül verir.

  Ama "kaliteli içerik" olarak sayılan şey nedir? Peki, herhangi bir içerik diğer topluluk üyeleri tarafından tanıtılabilir ve küçültülebilir ve birçok olumlu sesi olan herhangi bir şeyin ödüllendirilmesi daha olasıdır.

  Toluna ayrıca anketlerin ve konuların bir tane olmasını tavsiye ediyor Başlık, resim veya video ve açıkça ifade edilmiş bir kişisel görüş Bazı ödüller için en iyisidir.

  Konu için, topluluğa gidip "Popüler" sekmesini tıklamanız faydalı olacaktır. Bu, şu anda en fazla etkileşime sahip içeriği gösterecektir ve yine sizin için muhtemelen bir ödül!

 2. Bir yarışmaya katılın

  İnsanlar yükselterek kupa

  Resim kredisi: Ververidis Vasilis – Shutterstock

  Toluna genellikle kullanıcıları toplulukta daha fazla içerik yayınlamaya teşvik etmek için yarışmalar başlatır. Buna karşılık, katılımcılar birkaç puanla ödüllendirilecek ve bir çekilişe katılacaklar.

  Örneğin, 2019 Sevgililer Günü yarışmasına katılın. Kullanıcılardan V-Günü için planlarını listeleyen kendi konularını başlatmalarını istedi ve uygun olan tüm katılımcıların bunları aldı 1.000 puan, Toluna daha sonra en iyi sekiz konuyu seçti ve her yazının yazarlarını ödüllendirdi İki kişilik akşam yemeği, kendi evlerine teslim edilir.

  Bu yarışmalar tekrar tekrar ortaya çıkacak, fakat bir sonraki için bekleyemezseniz …

 3. Kendi rekabetini başlat

  Baton ile röle koşucu

  Toluna'da bir sonraki topluluk yarışmasını beklemekten bıktınız mı? Neden kendin başlatmıyorsun?

  Tabii ki, tüm iyi yarışmalar için bir ödüle ihtiyaç vardır – ve kendi ödünçinizi veremezseniz, Toluna ile irtibata geçip ondan yarışmayı tanıtmanıza yardımcı olmasını isteyebilirsiniz.

  Ödülü kendin kazanmana izin verilmese de, Toluna seni bununla ödüllendirecek 5.000 bonus puanı Topu yuvarlamak için bir ödül olarak. İyi.

 4. Toluna kullanıcısına bir arkadaş öner

  Arkadaşlar kucaklama

  Resim kredisi: Warner Bros.

  Burada, Öğrenci Öğrencesinde bir tavsiye bonusunu seviyoruz ve Toluna'nın da övgülerine övgüde bulunuyoruz.

  Yönlendirme bağlantınızı arkadaşlarınızla paylaşın Her arkadaş için 500 bonus puanı (ayda 10'a kadar) başarıyla kaydoldu.

  Oh, ve kendinize havale etmek için sahte e-posta hesapları kurmadan önce, Toluna her havale aldıklarını doğrulamak için kontrol ettiklerini söylüyor!

 5. Toluna oyunlarını oyna

  Toluna Günlük Sıkma Tekerleği

  Gezinme çubuğundaki "Topluluk" sekmesi altında, Toluna'nın da sizin için çeşitli oyunlar bulunduğunu görebilirsiniz. Bazı oyunlar her zaman mevcuttur, bazıları ise sınırlı bir süre için geçerlidir. Fakat bazılarının da bunu yapabilmesi çok önemli. Puan kazan,

  Tüm oyunlar ücretsizdir ve puan kazanmanın ana yolu Daily Toluna Wheel'dir. Tek yapmanız gereken tekerleği çevirmek ve 40 – 5.000 bonus puan kazanabilirsiniz – bir dahaki sefere korkunç şansın üzerine inmediğinizi varsayalım. Hariç.

 6. Günlük Toluna piyangoya katılın

  milli piyango çek

  Resim kredisi: BBC

  Bunu daha önce de belirtildiği gibi Toluna'dan puan kazanmanızı tavsiye etmeyeceğimiz için son kez sürdürdük.

  Her gün bir milyon puan kazanabileceğiniz Toluna Piyango'ya katılma şansınız var (yaklaşık 180 £). Her anket tamamlandığında otomatik olarak girilirler. Ancak, ek bir girişte 500 puan harcayarak başarı şansınızı artırabilirsiniz.

  Satın alabileceğiniz giriş sayısının bir sınırı yoktur, ancak temelde kumar olduğu için bekliyoruz Muhtemelen puanlarını kaydetmekte daha iyisindir ve bunları daha sonra garantili bir ödül için kullanın.

Toluna'nın seni asla milyoner yapamayacağı açık. Ancak saatleri programlamaya hazırsanız, web sitesinde kesinlikle az miktarda ekstra para kazanabilirsiniz.

Katılmak ücretsizdir, bu yüzden kayıt olmanız ve sizin için çalışıp çalışmadığını test etmeniz yeterlidir!

Anket oyununuzu bir üst seviyeye taşıyın – en iyi ürün test şirketleri listemize bir göz atın ve isteyebileceğiniz tüm bedavaları alın.

Kontrol Ediliyor

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

Yeni bir blogcu olarak duyacağınız ilk şeylerden biri SEO ile ilgili her şey – Arama …

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blogging’de yeni misiniz? Yakın zamanda bir blog başlattıysanız, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak birkaç …

sprit-sparen

Saving Yakıt tasarrufu – Kılavuz: Hızlı bir şekilde para ve gaz tasarrufu hakkında 20 ipucu

Araba kullanırken yakıt ve araç kullanırken nasıl tasarruf edebilirsiniz – 20 tavsiye ve püf noktası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir