Başlangıç / Online işler / Üniversite Öğrencileri için En İyi Çevrimiçi İşler: The Ultimate Guide 2019

Üniversite Öğrencileri için En İyi Çevrimiçi İşler: The Ultimate Guide 2019

Üniversite öğrencileri, her zaman ekstra paraya ihtiyaçları olduğunu kabul eden ilk kişilerdir. Birçok üniversite kampüste iş teklifi sunar, ancak yüksek talep görmeleri durumunda almak kolay olmayabilir. Bu arada, öğrenciler zaman çizelgesini ve diğer taahhütleri planlamakla ilgilenmek zorundadır.

Ancak, okurken ekstra para kazanma ihtiyacı önemsiz değildir. Üniversite gayrimenkullerinde yaşayan öğrenciler, herkes gibi kira ödemek zorundadır. Öğrenci yurtlarında yaşayanların bile, yiyecek, giyecek ve daha pahalı ders kitapları için kaynakları bulmaları gerekir.

İnternet yaşı beraberinde çevrimiçi iş imkanı da getirmiştir. Çevrimiçi çalışmak, öğrencilerin odalarını hiç terketmeden becerilerini sunarak para kazanabilecekleri anlamına gelir. Tek ihtiyaçları olan bir internet bağlantısı – ve neyse ki üniversiteler bunu her yere sağlıyorlar.

Basit gerçek şu ki, belirli becerileriniz varsa çevrimiçi para kazanmanın birçok yolu vardır. Bu, yazma, düzenleme, tasarlama, blog yazmayı ve daha fazlasını içerir. Ancak, sadece çevrimiçi olarak yüzleşerek para kazanmanın da yolları vardır. Bazı şirketler anketlere katılmak veya aboneliklere abone olmak için nakit veya indirim teklif ediyor. İnternet sonsuz bir kaynaktır. Basitçe söylemek gerekirse, her zaman yeni işler vardır.

Çevrimiçi işlerde, kendi saatlerinizi de seçebilir, hatta sınıflar ve diğer taahhütler arasında adım adım çalışabilirsiniz. Çevrimiçi çalışmak, az ya da çok, kendi zamanlamanızı oluşturduğunuz anlamına gelir. Pek çok çevrimiçi iş, projede çalışmaktan daha çok proje üretmekten ibarettir. Bu nedenle, zamanlamanızı kendi gereksinimlerinize göre kolayca özelleştirebilirsiniz.

Online bir iş bulmak için bilmeniz gereken tek şey aramaya başlamak için. Neyse ki, bunu çözmenize yardımcı olacak yüzlerce çevrimiçi kaynak var.

Çevrimiçi iş arayan öğrenciler için en iyi seçeneklerden bazılarına göz atalım.

Çevrimiçi anket katılımcılarının

Online Anket İşler

Anketler, telefonunuzla para kazanmanın bir yoludur. Şirketler, müşterilerin demografik özellikleri hakkında daha iyi bir fikir edinmek ve insanların hangi ürün ve hizmetleri aradıklarını bulmak için sürekli araştırmalar yürütüyorlar.

Bu anketler sadece birkaç kısa soru olabilir veya yarım saat veya daha fazla sürebilir. Katılımcılar tüketim alışkanlıkları ve tercihleri ​​ile ilgili soruları cevaplar ve zamanları için para ya da ödüller kazanırlar.

Kullandığınız anket sayfasına bağlı olarak, Amazon hediye kartları veya para almak için ödüller için bir puan sistemine kayıtlı olabilirsiniz.

Anket bağımlısı

Anket Junkie, anketlere katılmanızı sağlayan en popüler platformdur. 14 yıldan uzun süredir bu alanda liderler. Anketlere katılabilir ve daha sonra PayPal üzerinden gerçek parayla kullanabileceğiniz puanlar kazanmak için başka işler yapabilirsiniz.

Anket Junkie İnceleme

Anket Junkie'yi ziyaret edin veya burada tüm raporumuzu okuyun.

Serbest yazı

Serbest yazma işleri

İyi bir yazarsanız, başkalarının da yazabileceğini varsayabilirsiniz. Bu böyle değil. Serbest yazarlık işleri her zaman internette talep edilmektedir çünkü şirketler yayınlamak için sonsuz web kopyalamaya ihtiyaç duyarlar.

Serbest yazı, akla gelebilecek herhangi bir konuyla ilgilenebilir. Serbest yazar olarak, bir inşaat şirketi için site açıklaması yazabilir, sosyal medya yayınlarının derlenmesinde yerel bir kitapçıya yardımcı olabilir veya tıbbi uzmanlık hizmetleri hakkında bilgilendirici makaleler yazabilirsiniz.

Serbest yazarların iyi araştırmacılar olması gerekir, çünkü yaptıkları iş, son teslim tarihi olan birçok konuda ustaca yazmaktır. SEO, web kopyalamak için genellikle gerekli olan bir beceri olduğundan, arama motorları için makaleleri nasıl optimize edeceğiniz konusunda biraz bilgi sahibi olmak da iyi bir fikirdir.

Yazma konusunda iyiyseniz, araştırmanızı iyice yapın ve bazen sıkı tarihler altında çalışsanız, serbest yazma iyi bir seçenektir. Upwork, BloggingPro ve Freelancer gibi web siteleri iyi bir başlangıç ​​noktasıdır. Craigslist gibi web sitelerinde ücretsiz yazma bile bulabilirsiniz. Serbest yazarlar genellikle kendi çalışma saatlerini ve ücretlerini belirleyebilir ve böylece proje başına ne kadar kazanacaklarına karar verebilirler.

Serbest yazı elde etmenin bir başka yaklaşımı da, deneyim sahibi olduğunuz alanlarda doğrudan bloglara ve web sitelerine katılmak ve doğrudan hizmetlerinizi sunmaktır. Bu genellikle size doğrudan ödeme yaparak ve serbest siteler tarafından ödenen orta vadeli ücretleri düşürerek daha iyi fiyatlar elde etmenin bir yoludur. Bir web sitesinin sahibi olarak, en iyi yazarlarımızdan bazılarını işe aldım – doğrudan benimle iletişim kuran kişiler. Bu yaklaşım için iyi bir çevrimiçi çalışmaya ihtiyacınız vardır, bu nedenle potansiyel bir işverenin görebileceği çevrimiçi bir çalışma portföyünüz olduğundan emin olun.

Faydalı linkler

Çevrimiçi altyazı veya transkripsiyon

transkripsiyon işleri

Çevrimiçi altyazılar ve transkripsiyon işleri serbest yazıya benzer. Transkripsiyon işleri genellikle profesyonel videolar izler veya ses dosyalarını dinler ve ardından bir işletme veya kamu hizmeti tarafından kullanılması için kopyalar. Tazminat proje veya uzmanlığa bağlı olarak değişebilir.

Bu arada, altyazılar video için altyazıları oluşturmakla ilgilidir. Bu, reklamcılıktan işletmelere yönelik eğitim videolarına kadar her şey olabilir. Başlıklar, altyazıları sesli olarak senkronize edebilmeli, böylece metin ekranda gösterilirken aynı anda görüntülenir. Rev gibi şirketler, genellikle sesli dakikalar için ödenen birçok altyazı işi sunar.

Transkripsiyon, kimse tarafından yapılamayan detaylı, konsantre bir çalışmadır. İyi haber, neredeyse her zaman transkripsiyon çalışması olduğu. Serbest yazı ile olduğu gibi, ihtiyacınız olan tek şey bir bilgisayar ve internete erişim. Dikkatle dinleyebilir ve not alabilirseniz, yazıya dökmek veya etiketlemek sizin için iyi bir iş olabilir.

Faydalı linkler

Online İngilizce öğret

İngilizce Çevrimiçi İşleri Öğretin

Uzaktan öğretmen olarak çalışmanın birçok yolu vardır. Öğretmenler ve öğrenciler, sanki fiziksel bir sınıftaymışlar gibi görüntülü sohbet yoluyla iletişim kurabilecekleri çevrimiçi bir sınıfta buluşurlar. Bu işlerin çoğu çevrimiçi olarak İngilizce öğretiyor. Bu işler, dünyanın dört bir yanından gelen öğretmenleri ve öğrencileri dersler veya özel dersler için birbirine bağlar.

ESL sertifikası sunan birçok web sitesi var. Web sitesine bağlı olarak, öğretimde önceden herhangi bir bilgiye ihtiyaç duymayabilirsiniz. Öğretmenlerin çoğu, öğretime başlamadan önce kısa bir sertifikasyondan geçmek zorundadır. Ancak, ölümünden sonra, genellikle çok iyi para kazanırlar.

Çevrimiçi İngilizce öğretmenleri saatte 18 dolara veya daha fazla kazanabilirler. Ayrıca kendi zaman dilimlerini seçiyorlar, bu da onu üniversite öğrencileri için harika bir iş yapıyor. Çevrimiçi ESL kursları sunan birçok web sitesi, sınıf öğretmenlerine yardımcı olmak için kendi müfredatlarını da sunar.

İngilizceyi ikinci dil olarak öğretmek, öğrencilerin boş zamanlarında iyi para kazanmaları ve aynı zamanda eğitimlerini ilerletmeye çalışan insanlara yardım etmeleri için harika bir yol olabilir. Ayrıca mezun olduktan sonra özgeçmiş yapmak için mükemmel bir şey. HAWO, TeachAway ve VIPKid gibi siteler başlamak için harika yerlerdir.

Faydalı linkler

çevrimiçi Ders

Online Özel Ders İşleri

Dünyadaki birine İngilizce öğretmek kadar iddialı bir işle ilgilenmiyorsanız, ders vermek sizin için daha iyi bir seçenek olabilir. Kişisel bir ortamda öğrencileri ve öğretmenleri bir araya getirmeyi amaçlayan onlarca özel ders web sitesi vardır.

Neredeyse her konuda bir öğretmen olarak başvurabilirsiniz. Bir öğrenci aşina olduğunuz belirli bir kursta öğretmen arıyorsa, başvuruda bulunabilirsiniz. Çoğu çevrimiçi özel ders sitesinde, becerilerinizi, deneyiminizi ve en bilgili olduğunuz alanları listeleyen özel bir profil oluşturacaksınız. Bu, öğrencilerin sizinle iletişim kurmasını kolaylaştırır.

Özel ders işleri, öğrencinin ihtiyaçlarına bağlı olarak uzun veya kısa süreli olabilir. Bir dönem boyunca bir öğrenciyle belirli bir kurs üzerinde çalışıyor olabilirsiniz veya birkaç saat boyunca sınava hazırlanmasına yardımcı olabilirsiniz. Pek çok fırsat var ve çevrimiçi öğretmenler ne tür bir iş yapacaklarına özgürce karar verebilirler.

Özel ders, öğrencilerin ekstra para kazanmaları için klasik bir yoldur. Artık kurslarında yardıma ihtiyacı olan öğrencilerle dolu bir İnternet kullanabilirler. Diğer çevrimiçi işlerin çoğunda olduğu gibi kendi saatlerinizi seçebilir ve istediğiniz oranları hesaplayabilirsiniz.

Faydalı linkler

Ürün ve uygulama testi

Ürün Testi İşi

İster inanın ister inanmayın, insanlara ürünlerini kullanmaları için ödeme yapmak isteyen şirketler var. Bunlar genellikle yeni ürünler piyasaya sürmek ve bir test grubunun halka açıklanmadan önce ne düşündüğünü duymak isteyen şirketler. Aynı anda yüzlerce ürün test emri açık.

Kural olarak, ürün testçileri pozisyon için başvuruda bulunur ve adreslerini verir. Şirket daha sonra onlara ücretsiz bir ürün gönderir. Bu, makyaj ürünlerinden elektronik cihazlara ve ev eşyalarına kadar her şey olabilir. Tüm test uzmanlarının yapması gereken ürünü kullanmak ve şirket için bir inceleme yazmaktır. Çoğu durumda ürünü bile tutabilirler.

Bu işlemin tümü telefon uygulamaları için de geçerlidir. Uygulama geliştiricileri her zaman üretimdedir ve uygulamalarının iyi çalıştığından ve rahat, işlevsel ve kullanımı kolay olduğundan emin olmak ister. Uygulama test uzmanlarının yalnızca uygulamayı telefonlarına indirmeleri ve belirli bir süre kullanmaları gerekir. Genellikle, geliştiriciler çevrimiçi inceleme talep eder ve onlardan meydana gelen hataları bildirmelerini ister. Ürün ve uygulama testi, fazla çaba harcamadan ekstra para kazanmanın kolay bir yoludur.

Faydalı linkler

Amazon Yorumlarını Yazmak

Amazon işleri değerlendirir

Ürün testine benzer şekilde, Amazon kendi web sitesinde yorum yazmak için çalışanlar kullanır. Temel yazma becerileriniz varsa ve birkaç bitişik paragraf oluşturabilirseniz, bu görev basit ve kolaydır. Bir Amazon Ürün İnceleyicisi olarak, bir ürünü alabilir, kullanabilir, değerlendirebilir ve ürünün neden işe yarayıp yaramadığı ve nasıl iyileştirilebileceği hakkında birkaç cümle yazabilirsiniz. Puan başına ödenir.

Çevrimiçi incelemeler, diğer müşterilerin hangi ürünlere ihtiyaç duyduklarını ve hangilerinin paraları için en iyi olduğunu belirlemelerine yardımcı olur. Bilgilendirici bir şekilde net ve açıklayıcı bir şekilde yazabilmeniz gerekir.

Çok fazla iş değil – 50-100 kelimelik iyi bir değerlendirme yazmak için sadece kısa bir süre gerekiyor. Birçok insan Amazon yorumlarını yazarken iyi para kazanıyor, bu yüzden az miktarda iş yapıyor.

Faydalı linkler

veri girişi

Veri Giriş İşler

Veri girişi, öğrenciler için iyi bir çevrimiçi iş. Bazen diğer bazı seçeneklerin yanı sıra ödeme yapmaz, ancak saatte 9 ila 16 dolar arasında değişebilir. Veri girişi esas olarak bir şirkette çalışan olarak çalışmaktadır. Projeler, bordrolar, randevular veya yazılım sistemlerine manuel olarak yüklenmesi gereken diğer şirket bilgileri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Konu ve yazılım gereklilikleri şirkete göre değişebilir ve kendinizi tanımanız gereken daha küçük özel görevler olabilir. Ancak, çoğu zaman veri girişi için özel bir bilgi ya da önceki bilgi gerekmez.

Bazen veri girişi sıkıcı bir iş olabilir, ama iyi haber şu ki oldukça basit. Hızlı yazıp çalışabiliyorsanız, veri girişi için mükemmel bir adaysınız.

Faydalı linkler

Amazon Mekanik Türk

Amazon Mekanik Türk

Amazon, serbest çalışanlar ve ev çalışanları için, yorum yazmadan müşteri hizmetlerine ve mekanik Türklere kadar birçok farklı işe sahiptir. Böyle büyük bir şirket için çok şey gerekiyor. Çevrimiçi çalıştığı için çoğu iş burada yer almaktadır. Ve bu internette iş arayan öğrenciler için iyi bir haber.

Amazon mekanik bir Türk olarak bir tür çevrimiçi kurye olarak çalışıyorsunuz. Gerektiği gibi çeşitli görevleri gerçekleştirebilirsiniz. Bu, anket yapmak, açık ve uygun olup olmadığını kontrol etmek veya veri toplamak anlamına gelebilir. Bu işlere mikro görevler denir ve Amazon pazarının verimliliğini ve verimliliğini artırmak için tasarlanmış hızlı işlerdir.

Diğer birçok çevrimiçi işte olduğu gibi, kendi zamanlamanızı da ayarlayabilirsiniz. Tabii ki, ayrıca son teslim tarihlerini karşılayabilmeniz gerekir. Bu tür işler için hızlı çalışmak bir zorunluluktur, ancak programınızı kendi zamanınıza göre de ayarlayabilirsiniz. Günde sadece iki akşam saatiniz varsa, bu tamamen kabul edilebilir.

Faydalı linkler

Sosyal medya yöneticisi

Sosyal medya yöneticileri için işler

Sosyal Medya Yöneticisi, öğrenciler için mükemmel bir ev işidir. Çoğu öğrenci muhtemelen Facebook, Twitter, Instagram ve diğerleri gibi çoğu sosyal medya platformuna aşinadır. Neredeyse her şirket bugün sosyal medyada var ve bu platformların yönetimi çok zaman alıyor. Ayrıca, işletme sahipleri, göndermeleri gereken içerik veya müşterilerini nasıl kullanmaları gerektiğini de içeren sosyal medya sitelerini nasıl yöneteceklerini bilemeyebilir. Sosyal medya yöneticileri onunla ilgileniyor. Uzaktan kolayca yapılabilecek bir iştir. Bir sosyal medya yöneticisi olarak, ticari anlaşmaların ve etkinliklerin tanıtımına, müşteri sadakatine ve reklamcılığa yardımcı olursunuz.

Her şirketin sosyal medya kampanyalarını yürütmek için farklı fikirleri vardır. Bu nedenle, iyi iletişim becerileri önemlidir. Günde birkaç kez bir şirket hesabını tweetliyor olabilir veya her gün en son ürünlerinizin Instagram yayınlarını isteyebilirsiniz. Sosyal medya yöneticilerinin, işletme sahipleri ve müşterileri arasındaki aracı oldukları için kişisel ve iletişimsel olmaları gerekir.

Faydalı linkler

Yazarı devam ettir

Yazar işlerine devam et

İnternette CV yazma konusunda yardım arayan yüzlerce insan var. Becerilerini ve deneyimlerini en iyi şekilde nasıl kullanacaklarından emin değiller veya belirli bir iş için bilgilerini özelleştirmek için yardıma ihtiyaçları olup olmadıkları, yardım için ödeme yapmak isterler. İyi organize olmuşsanız ve nasıl mükemmel bir özgeçmiş hazırlayacağınızı biliyorsanız, bu, evden çalışmak için harika bir fırsattır.

Özgeçmiş yazarı olarak, müşterinizin gereksinimlerini ve özel koşullarını göz önünde bulundurmalısınız. Ayrıca potansiyel işverenleri çekmek için adapte olabilmeleri gerekir.

Birçok özgeçmiş yazarı, iş ilanlarını Upwork gibi halka açık, serbest çalışan sitelerde ve aynı zamanda Craigslist gibi sitelerde de bulur. Basit bir Google araması, başkalarına yardım ederken kolay para kazanmanız için sizi doğrudan yüzlerce fırsata götürebilir.

Faydalı linkler

Arama Motoru Değerlendirici

Arama Motoru Değerlendirici

Arama motoru değerlendiricileri, Google ve Bing gibi herkese açık arama motorlarının hataları düzeltmesine ve sorunsuz ve verimli çalışmasına yardımcı olmaktan sorumludur. Bilgisayar algoritmaları bu hataları yakalamak için çok şey yapabilir. Ancak, insanların kontrol etmeleri hala önemlidir. Arama motoru değerlendiricileri, arama motorlarını inceler ve işlevselliği ve iyileştirme potansiyeli hakkında çevrimiçi raporlar sunar. Tek ihtiyacınız olan bir bilgisayar ve bir internet bağlantısı.

Bu arama motorlarında, İnternet trafiğinin büyük bir kısmı başlar. Bu nedenle, verimli çalışması önemlidir. Bir iş arama motoru eleştirmeni olarak işe başladığınızda, işvereniniz size arama motorlarını test etmek için kullanabileceğiniz özel görevler verecek ve ardından geri bildiriminizi isteyecektir. Özel bir beceri gerekmez ve istediğiniz zaman çalışabilirsiniz.

Arama motorlarının bir değerlendiricisi olarak başlamanıza yardımcı olabilecek birkaç web sitesi var. Bunlar Leapforce, Lionbridge ve Appen Butler Hill'dir.

Faydalı linkler

Sanal Asistan

Sanal asistan işler

Sanal asistanlık işleri temel olarak çeşitli müşterilere örgütsel becerilerin öğretilmesi ile ilgilidir. Çalışanlar, bir resepsiyonistin geleneksel bir şirkette yaptığı işi yapacak birisine ihtiyaç duyduklarında sanal asistanlara başvururlar, örneğin: Örneğin, sosyal medya sitelerini yönetmek, veri toplamak, e-posta göndermek, projeler araştırmak veya müşterilerle iletişim kurmak.

Sanal asistan olmak için tecrübe gerekmiyor. Sadece odaklanmak ve hızlı ve organize çalışmak için becerilere sahip olmalısınız. Tabii ki, uzaktan çalışırken mükemmel iletişim becerilerine sahip olmalısınız. Sanal asistanlar iyi para kazanırlar ve çeşitli endüstrilerde çalışma ve farklı görevleri yapma fırsatına sahip olurlar. Bu ilginç tutan sık değişikliklerle bir iş.

Faydalı linkler

Gizli Müşteri

Gizli Müşteri İşleri

Eğer bir casus olmayı hayal ettiyseniz, Mystery Shopping sizin için iyi bir iş olabilir. İşletmeler, pazar araştırması yapmak veya kuruluşlarının müşteri etkileşimlerini izlemek için test alıcıları kiralar. Test alıcıları, müşterilerin hizmetinden teslim sürelerine kadar, tekrar eden müşteriler olarak poz verir ve şirketteki tüm deneyimlerini kaydeder. Şirketler, bu bilgileri hizmetlerini nasıl geliştirebileceklerine karar vermek için kullanır. Şirketteki herkesin şirket politikalarına göre çalıştığından emin olmak için deneme alıcılarını da kullanabilirsiniz.

Bu tür işlerle ilgili iyi haberler, gerçekten özel beceriler veya ekstra çaba gerektirmemeleridir. Tek yapmanız gereken alışverişe gidip raporunuzu göndermek. Her şirketin kendine özgü gereksinimleri vardır, ancak yalnızca şirketleri ile olan deneyimlerini duymak ister.

Faydalı linkler

grafik Tasarımcı

Grafik Tasarımcı İşleri

Photoshop veya başka bir yazılımda grafik tasarım beceriniz varsa, bunları serbest grafik tasarımcı olarak kullanabilirsiniz. Pek çok kişi, İnternet gibi grafik tasarımcıları arayarak aşağıdakiler gibi benzersiz projeler arar: Küçük işletmeler için logolar, şirket sunumları ve daha fazlası.

Serbest çalışan bir grafik tasarımcı olarak, kendi oranlarınızı belirleyebilirsiniz. Müşterileri bir saatlik ücrete veya belirli bir proje için gereken beceri seviyesine göre ücretlendirmeye karar verebilirsiniz. İşiniz için para aldığınızdan emin olmak için bu tür serbest işleri Upwork gibi desteklenen bir platformda yapmak iyi bir fikirdir.

Bu, kendi portföyünüzü oluşturmanın son derece yararlı olduğu başka bir alandır. Potansiyel müşterileri en iyi işinizin örnekleri ile yönlendirebileceğiniz bir web sitesi ile daha fazla iş kazanabilirsiniz. WordPress gibi bir sistemle bir web sitesini barındırabilir veya Dribbble veya Dunked gibi üçüncü taraf web sitelerinde bir portföy oluşturabilirsiniz. Dribbble seçerseniz, aynı zamanda bir serbest meslek sahibi olarak öne çıkabilir ve bu şekilde bazı müşteriler kazanabilirsiniz.

Portföyünüzü başlatmak için müşterilere ödeme yapmadıysanız, hizmetlerinizi yerel işletmelere veya hayır kurumlarına ücretsiz olarak sunabilirsiniz. Ayrıca, var olan şirketlerin bazı modellerini oluşturabilir veya neler yapabileceğinizi göstermek için kurgusal markalar oluşturabilirsiniz.

Teknik özelliklerle çalışırken dikkatli olun. Ücretsiz ön çalışmaya ihtiyaç duyan şirketler bu çabaya değmez ve bir tasarımcı olarak size saygı göstermez. Herkes işleri için adil bir ücret almayı hak ediyor.

Faydalı linkler

Editör ve prova denetleyicisi

İşlerin prova edilmesi

İnternetteki insanlar sadece yazar aramıyorlar. Ayrıca editörlere ve prova yazarlarına ihtiyacınız var. Bu bir okul projesi, iş teklifi, özgeçmiş veya herhangi bir sayıda başka belge için olabilir. İyi bir prova okuyucusu olarak ihtiyacınız olan her şey ayrıntılara dikkat eder ve dilbilgisini kavrar. İşiniz, her şeyin mantıklı olduğundan, tutarlı bir şekilde aktığından, doğru şekilde noktalandığından ve iyi bir gramer bilgisine sahip olduğundan emin olmak. Bazı prova işlerinde, Chicago, AP veya MLA stilinin stilist öğelerini gözden geçirmeniz istenebilir, böylece kendiniz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

İnternet, çevrimiçi yarı zamanlı iş arayan öğrenciler için birçok fırsat sunmaktadır. Bazıları özel beceriler gerektirirken, diğerleri sadece bir internet bağlantısına ihtiyaç duyar. Günde sadece birkaç saat veya haftada birkaç gün çalışmak zorunda olsanız bile, okul saatlerinde evden ayrılmadan ekstra para kazanmanın birçok yolu vardır.

Faydalı linkler

fotoğrafçı

Fotoğraf İşler

Fotoğrafçılığa tutkuluysanız ve iyi bir çekim yapana göz atıyorsanız, fotoğrafçı olarak para kazanmanın yolları vardır. Resimlerinizi yükleyebileceğiniz ve her indirdiğinizde para kazanabileceğiniz çok sayıda fotoğraf web sitesi vardır. İndirme başına ödeme genellikle düşük olduğundan, çok miktarda çalışma yapmanız gerekir.

Bu muhtemelen yavaş bir süreç olacak, ancak hobiniz fotoğraf çekiyorsa, mantıklı olabilir.

Fotoğraf web sitelerine bir göz atın ve hangi görüntü türlerinin iyi satıldığını görün. Genel olarak, daha genel ve iş zihniyetine sahip görüntüler en popüler olanlardan bazılarıdır. Ofislerde, dizüstü bilgisayarlarda ve akıllı telefonlarda vb. İnsanları düşünün.

Faydalı linkler

Sonuç

Şu anda, İnternetin gücüyle fazladan gelir elde etmek için hiç bu kadar fırsat olmamıştı. Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca insan, çalışan insanlar topluluğunun bir parçasıdır ve çevrimiçi yarı zamanlı veya tam zamanlı gelir elde eder. "Konsept ekonomisi" büyüdükçe, gelirinizi kendi evinizin rahatlığından kazanma fırsatları da artacaktır.

Hangi seçeneğin sizin için en iyisi olduğuna karar vermeden önce, yeteneklerinizi ve becerilerinizi ve ayrıca ilgi alanlarınızı göz önünde bulundurun – zevk aldığınız bir şey için bir ödül kazanmak oldukça mümkündür. Konular hakkında serbest yazıp yazmadığınız, ürünleri test ettiğiniz ve inceleme yazdığınız veya günlerinizi sosyal medya ile etkileşime girip geçirmediğiniz. Çoğu insanın işi vardır ve birçok işveren iyi iş için para ödemeye hazırdır.

Zaman ayırın ve bağlantılar kurun, farklı web sitelerini ve uygulamaları test edin ve sizin ve zamanlamanız için uygun olanı bulun.

Online iş aramada iyi şanslar!

Mesaj Sayısı: 2987

Kontrol Ediliyor

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

Yeni bir blogcu olarak duyacağınız ilk şeylerden biri SEO ile ilgili her şey – Arama …

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blogging’de yeni misiniz? Yakın zamanda bir blog başlattıysanız, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak birkaç …

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Hiçbir şey elde edemediğinizi hissediyorsunuz ve saat 6:00 oldu mu? Zaten tam bir görev listesine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir