Başlangıç / Web sitesinden kazanın / Web sitenizde eksik olabilecek 5 temel unsur

Web sitenizde eksik olabilecek 5 temel unsur

Kendi web sitesi birçok şirket için, bir işletme, müşteri bağlantısı için bir yer veya kendi kendini tanıtması için bile önemli bir araçtır. İşletme sahiplerinin farketmediği şey, web sitenizin bazı önemli unsurlarının kolayca göz ardı edilebilir olmasıdır.

1. E-posta kayıt aracı

Bir e-posta giriş alanı özellikle bir çevrimiçi mağaza veya hizmet işlettiğinizde önemlidir, çünkü bir bülten e-postası, satış ve satış gibi promosyonlarla ilgili güncellemeler ve bildirimler için yeni ve mevcut müşterilere ulaşmak için mükemmel bir yoldur. İndirimler etkinlikleri arar. Bunu göz önünde bulundurarak, ana sayfanızda kaç sitenin e-posta giriş özelliğine sahip olmadığını görünce şaşıracaksınız. Kolayca ücretsiz bir e-posta başvuru formu alabilir veya önceden yazılmış HTML kodunu kopyalayıp sitenizin kodlamasına doğrudan yapıştırmanızı sağlayan MailChimp gibi bir sağlayıcıya gösterebilirsiniz.

2. Yüksek kaliteli resimler

Shutterstock ile para kazanmak için resimler

Açıkçası, imgesiz hiçbir çekici web sitesi tamamlanmış sayılmaz, ancak pek çok web sitesinde ücretsiz olarak yüksek kaliteli ve alakalı resimler alma konusunda sıkıntı yaşanıyor. Her zamanki gibi peynirli, telif ücretsiz web sitelerinde sunulan telif hakkıyla korunan resim tekliflerinin yanı sıra, daha az genel bir şey sunan bir dizi niş telifsiz web sitesi vardır. Gibi web siteleri Olumsuz alan ve (uygun bir şekilde adlandırılmış) Fotoğraf arşivine ölüm Web sitenize daha profesyonel bir görünüm kazandırmak için yüksek kaliteli görünümlü görüntüler konusunda uzmanım.

Ayrıca, web sitenizi oluşturduğunuz platform, sayfaların genel görünümünün kalitesinde önemli bir rol oynar. Bu paketler ücretsiz web sitesi oluşturucularından daha iyidir, çünkü saygın bir sağlayıcıdan ödenen bir seçenek de dahil olmak üzere fotoğraf kitaplıkları gibi ekstralar içermez. Genel olarak, 30 günlük para iade garantisi olan bir ücretli web sitesi paketini denemek ve ücretsiz web üreticilerine karşı ücretli barındırma hizmetlerinden yararlanıp faydalanmadığını kendiniz görmek daha iyidir.

3. Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Arama motoru optimizasyonu önemli bir konudur

Her web sitesinin temel olarak, üst veri ve başlık / başlık etiketleri gibi alakalı arama motoru sonuçlarında fark edilmesi için optimize edilmesi gerekir. Ancak, birçok web sitesi sahibi, Google gibi büyük arama motorlarında ve web siteleri aracılığıyla daha fazla trafik miktarında daha yüksek sıralama görünümlerinin sonuçlarına ulaşmak için bunun nasıl başarılabileceğini bilmiyor. SEO’nun temel ilkeleri, Moz tarafından bu kapsamlı rehberde ayrıntılı olarak açıklanmaktadır.

Google’dan sonra bunu duymanız sizi şaşırtabilir Youtube Dünyanın en büyük ikinci arama motoru olduğu için, YouTube videolarınızı optimize etmek için ipuçlarımızı da gözden geçirmelisiniz.

4. Sosyal Medya Bağlantıları

Sosyal ağlar aracılığıyla para kazanın

Sitenizin trafiğinden ve takibinden tam olarak yararlanmak için bağlantılı sosyal medya hesaplarınıza bağlanmayı unutmayın. Sosyal düğmeler (Twitter, Facebook, Instagram, Pinterest, vb. Gibi) artık Web’deki neredeyse her sayfada bir armatür olup, müşterilerin ve ziyaretçilerin sitenize daha fazla ziyaretçi çekebilecek içeriği paylaşmasına olanak tanır.

5. Yeni yazılar

Düzenli bir taze içerik akışı, bir web sitesinin geçerliliği için kritik öneme sahiptir. Düzenli olarak içerik eklemek, web’e dağılmış milyonlarca terk edilmiş web sitesinden değil, etkin ve katkıda bulunan bir İnternet üyesi olduğunuz arama motoru botlarını gösterir. Birçok site sahibinin yaptığı hata, web sitelerini haftalar veya günler boyunca durgun hale getirmektir. Metinler, resimler, bağlantılar veya gömülü videolar arasında mümkün olduğunca sık geçiş yapın.

Kontrol Ediliyor

Kanıtlanmış Bir Planla Nasıl Para Kazanılır

Kanıtlanmış Bir Planla Nasıl Para Kazanılır

Yeni yıl için bir ana blog başlatmak istiyorsun! Yay! Bloglamaya başladığımda ikizlerim hala bebeklerdi. Yeni …

Sosyal medya olmadan blog trafiği nasıl artırılır

Sosyal medya olmadan blog trafiği nasıl artırılır

Pinterest'in pek çok blogcuyu, Pinterest'in aynen onların nasıl patladıklarını söylediğini duyuyorsunuz. Veya blog trafiğini artıran …

54 2019’da web sitesi trafiğini arttırmanın kolay yolları

54 2019’da web sitesi trafiğini arttırmanın kolay yolları

Web sitenize gelen trafiği artırmanın basit ancak etkili yollarının olduğunu biliyor muydunuz? Biliyorum – Yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir