Başlangıç / Online işler / Whatsaround nedir  -Whatsaround para kazanma

Whatsaround nedir  -Whatsaround para kazanma

Fotoğraf çekip paylaşarak, para kazanın.WhatsAround Nedir, fotoğraf çekip paylaştıkça para kazanabileceğiniz bir sosyal ağ uygulaması. Instagram’dan para kazanan bir çok ünlü isim gibi artık ünlü olmayanlarda normal kullanıcalarda para kazanabilecek

İndirip kullanması tamamen ücretsiz! Günümüzde artık ünlüler Instagram’dan yaptıkları her bir paylaşım başına neredeyse servet kazanıyor. Android ve iOS destekli yeni çıkış yapan WhatsAround adlı uygulama, ünlü ünsüz farketmeksizin bu uygulamayı kullanan herkese para kazanma imkanı veriyor.

Davet bağlantısı üzerinden hızlıca kayıt olup indirdikten sonra fotoğraf çekip paylaşın ve  paylaşımlarınız beğenildikçe para kazanın. Fotoğraflarınız diğer kullanıcılar tarafından beğenbilip paylaşıldıkça, profiliniz ilgi çektikçe, sonradan paraya çevrilebilen shotcoin’ler birikmeye başlıyor ve bunları anında paraya çevirebiliyorsunuz.

Cüzdan bölümünden ne kadar kazandığınızı görebiliyor, Market bölümünden de mevcut shotcoin ile neler alabileceğinizi görüyorsunuz. Dilediğiniz an paranızı çekebiliyorsunuz.

Çevrenizdeki insanları davet ederseniz hem siz hem de sizin sayenizde  yeni katılan arkadaşınız para kazanıyor. Gerçekten para kazandırdığından kullanımı günden güne artan WhatsAround ile fotoğraf paylaşıp para kazanmak hayal olmaktan çıkıyor.

Whatsaround Nasıl Kayıt Olunur? Mutlaka okuyun!!!

Öncelikle bu yazdıklarımı mutlaka okuyun ve ardından en altta verdiğim linke tıklayarak okuduklarınızı uygulayın.
 
Aşağıdaki kayıt ol linkine tıkladığınızda açılan sayfada sürekli kullandığınız bir mail adresi girin ve kendinize bir şifre belirleyin . Yada hemen aşağıdaki google ile yada facebook hesabınızla direk kayıt yapabilirsiniz. 
 
Kayıt ol butonuna bastıktan sonra sizi google play yada iphone kullanıyorsanız App storeye programı indirmek için yönlendirecek ve programı indirin
 
Program indikten sonra açılan ekranda kayıt ol bölümü gelecek biz daha önce kayıt olduğumuz için GİRİŞ butonuna tıklıyoruz ve ilk kayıt olurken hangi yöntemle kayıt olduysanız o şekilde giriş yapın.
 
Program açıldıktan sonra ilk yapacağınız işlem profil bölümüne gidip Profil resmi ve diğer istenen bilgileri ve telefon numaranızı mutlaka doğrulayın aksi halde paranızı alamazsınız.
ve artık hazırsınız fotograf çekip kazanmaya başlayın.
 
Nekadar kazanırım : İyi bir çalışma ile bir ayda yaklaşık 800-2000 TL arası kazanmak mümkün. Zaten siz kayıt olduğunuzda uygulamanın mesajlaşma bölümünden ben sizi arkadaş olarak ekleyip size en hızlı nasıl kazanacağınız ile ilgili yönlendirme yapıcam. Firma kesinlikle ödeme yapıyor ve nasıl para çekeceğiniz ile ilgili sizlere bilgi vericem. Bol Kazançlar.
 

WHATSAROUND İNDİRME VE KAYIT OLMA LİNKİ :https://www.whatsaround.com/signup/BY1dg

Kontrol Ediliyor

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

Yeni bir blogcu olarak duyacağınız ilk şeylerden biri SEO ile ilgili her şey – Arama …

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blogging’de yeni misiniz? Yakın zamanda bir blog başlattıysanız, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak birkaç …

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Hiçbir şey elde edemediğinizi hissediyorsunuz ve saat 6:00 oldu mu? Zaten tam bir görev listesine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir