Başlangıç / Online işler / Yani ücretsiz bir blog oluşturun ve para kazanın

Yani ücretsiz bir blog oluşturun ve para kazanın

Yani ücretsiz bir blog oluşturun ve çevrimiçi para kazanın

İnsanlar sık ​​sık bana, "Nasıl blog yaparım ve para kazanırım?" Diye soruyorlar. Kendi blogunuzu açmak için bu adım adım kılavuzu öneriyorum, ancak çoğu ücretsiz bir alternatif arıyordu.

Ücretsiz için Blog Oluşturun ve Para Kazanın Çevrimiçi "genişlik =" 1024 "height =" 768 "srcset =" http://theflyingpaper.com/wp-content/uploads/2018/09/How-To-Create-a - 1024w, http://theflyingpaper.com/wp-content/uploads/2018/09/How-To-Create-a-Blog-for-Free- ve-for-Free-and-Make-Money-min.png -Make-Money-min-300x225.png 300w, http://theflyingpaper.com/wp-content/uploads/2018/09/How-To-Create-a-Blog-for-Free-ve-Make-Money - min-768x576.png 768w "boyutlar =" (maksimum genişlik: 1024 piksel) 100vw, 1024 piksel

Bu yüzden size nasıl ücretsiz bir blog oluşturulacağını söylemeye karar verdim ve her şey yolunda giderse, para kazanmaya bile başlayabilirsiniz.

Ancak, profesyonel olmaya çalışıyorsanız, ücretsiz bir blog başlamak için en iyi yer değildir. Ayrıca, kaliteli bir blog için ihtiyacınız olan yatırım birkaç dolar değerinde olduğundan, iyi bir alan adı, uygun bir barındırma hizmeti ve yepyeni blogunuz için iyi bir logo satın alabilirsiniz. Tasarımı özelleştirmek istiyorsanız, premium bir tema da isteyebilirsiniz.

reklâmWebhosting "width =" 728 "height =" 90 "border =" 0 "

Her neyse, doğru, çoğumuz bir şey satın almaya gücümüz yetmiyor (özellikle yeni başlayanlar için). Sizin için blog dünyasına girmenize yardımcı olabilecek bir alternatif listeledik.

önemli: Ücretsiz blog kullanan blogcular, kendi kendine barındırılan blogları kullanan blogcularla karşılaştırıldığında yeterli seçenek alamıyor. Fırsatlar marka işbirliğini, sponsorlu yayınları ve daha fazlasını içerebilir.

Yeni başlayanlar için para kırma hayallerinize izin vermeyeceğim … Ve bir anı boşa harcamadan, ücretsiz bir blog oluşturmayı ve kolay para kazanmayı öğreneceğiz.

Blogunu serbest bırak

Blogger.com, Hubpages.com ve WordPress.com, Medium, Tumblr gibi platformlarla blogunuzu ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Nasıl ücretsiz bir blog oluşturabilir ve para kazanabilirim? - Ücretsiz bloglama için en iyi dört platform? "Genişlik =" 800 "yükseklik =" 300 "srcset =" http://theflyingpaper.com/wp-content/uploads/2018/09/ WordPress Blogger-Tumblr-Medium.png 800w, http://theflyingpaper.com /wp-content/uploads/2018/09/Wordpress-Blogger-Tumblr-Media-300x113.png 300w, http://theflyingpaper.com/ wp-content / yüklenenler / 2018/09 / WordPress-Blogger-Tumblr-Medium- 768x288.png 768w "boyut =" (maksimum genişlik: 800 piksel) 100vw, 800 piksel
blog.contentools.com üzerinden

WordPress, küresel blogcuların% 25'inden fazlasına sahip lider İçerik Yönetim Sistemi (CMS) platformları sağlayıcısıdır.

Eğer bir acemi iseniz, WordPress.com ve WordPress.org ile karıştırılmayabilirsiniz.

WordPress.com ile ücretsiz bir blog oluşturabilir ve daha sonra premium bir blog yapmak için özel bir alan adı satın alabilirsiniz. Ancak, .com web sitesinin bazı sakıncaları olduğundan, ücretli bir alternatif seçmenizi (örneğin, kendi kendine barındırılan bir web sitesi) seçmenizi ve ardından WordPress'i hosting panonuzun cPanel'i aracılığıyla yüklemenizi öneririm.

Medium & Tumblr'da ücretsiz olarak yazabilirsiniz. Ancak, para kazanmak için dolaylı yöntemleri kullanmanız gerekir. Bu nedenle, yeni başlayanlara katılmanızı tavsiye etmiyorum. Ancak, yeni Orta Ortaklar programı blog yazarlarına sürümleri için ödül kazanma fırsatı sunuyor.

Hubpages.com, platformlarına yazarak para kazanmak için kullanabileceğiniz en iyi platformlardan biridir. Yakında bir hub kurmanıza ve maaş çekleri kazanmanıza yardımcı olacak özel bir makale hazırlayacağım.

Yeni başlayanlar için blog yazıp para kazanmak için en iyi önerilen platform Blogger.com!

Bu yazıda, ilk blogger blogunuzu yazmaya nasıl başlayacağınızı ve daha sonra fazladan bir kuruş harcamadan nasıl para kazanacağınızı açıklayacağım.

İlk ücretsiz blogunuza Blogger.com ile başlayın

Blogger.com milyonlarca blog yazarı ve en iyi yanı ücretsiz bloglar için para kazanmalarına izin vermeleridir.

Ücretsiz bir blog oluşturmak ve para kazanmak için - Blogger.com hesabı "width =" 560 "height =" 315

Tek ihtiyacınız olan bir Google Hesabı (Gmail) ve yazmak istediğiniz bir kategori / niş.

Ücretsiz bir hesap için alacaksınız:

 • Ücretsiz bir alan adı (örneğin: theflyingpaper.blogspot.com)
 • Blogunuzu tasarlamak için ücretsiz şablonlar
 • HTTP iletme (güvenli bir web sitesinin kimliği)
 • Temel SEO ayarları (meta açıklamalar, tarayıcılar ve indeksleme gibi). SEO hakkında daha fazla bilgi edinmek için buradaki ayrıntılı rehberimizi takip edin.
 • Blogunuzun analizleri (ziyaretçileri ve demografilerini saymak için)
 • Sosyal paylaşım uzantıları
 • Reklamlardan para kazanma izni (Adsense kullanarak)

Ayrıca, blogunuzla bütünleşmek üzere bir Google Plus profili oluşturmak için kaydolmaları da istenecektir.

Bir sonraki adıma geçelim; bu, neden yeterince almak için yeterince yazmanız gerektiğini açıklayacaktır.

Çekici içerik yaz

Rasgele katkılar yazmak ve geri dönüşler beklemek enerji ve zaman kaybıdır.

Öncelikle, kategorinizde veya nişinizde hangi tür öğelerin moda olduğunu araştırmalısınız. İnternette popüler olan konuları veya terimleri bulmak için Google Trendleri de kullanmalısınız (bölgenizi kitlenize göre değiştirin).

En iyi teklif: Karıştırmaya neden olan, ancak hiçbiri yazmayan veya zaman içinde değişeceğini düşündüğünüz konular bulun (örneğin, 2018 FIFA Dünya Kupası, başlamadan birkaç ay önce veya yaklaşan bir cep telefonu aracılığıyla). vb ilgi bağlı olarak)

Bununla ilgili bir yazı yazarsanız, makaleleri başka bir web sitesinden kopyalayıp yapıştırmadığınızdan emin olun. Google, intihal ve kopyalanan herhangi bir içerikten nefret ettiği için, sitenin güvenilirliğini azaltır.

İzleyicilerinizi meşgul etmek ve makalenize eklemek için resimler, videolar ve diğer görsel yardımları dahil etme ilkesini izleyin.

Blog Oluşturma ve Para Kazanma - Blogunuza Görüntü Ekleme "width =" 750 "height =" 300 "srcset =" http://theflyingpaper.com/wp-content/uploads/2018/07/Attractive-Content , png 750w, http://theflyingpaper.com/wp-content/uploads/2018/07/Atrractive-Content-300x120.png 300w "boyutlar =" (maksimum genişlik: 750px) 100vw, 750px

Profesyonel dil kullanın ve para kazanmak için değil, bazı bilgilerle onlara yardımcı olmak için yazmayın. Ekranda yeterince içerik bulunduktan sonra, seyirciyi toplama zamanı.

Hedef kitle oluşturun

Blogunuz için okuyucu oluşturmak bir sanattır. 100 okuyucunuz olsa bile, o 100 kişiye yardım etmeyi planlamalısınız, çünkü bir gün 1000, hatta 1 milyon olabilir, asla bilemezsiniz.

 • Tutarlı blog yazmak, okuyucuları cezbetmek ilkesidir.
 • Makalelerinizi çeşitli sosyal ağlarda paylaşmak için, başlığınızın ve blogunuzun hemen altındaki sosyal paylaşım seçeneklerini kullanın.
 • Arkadaşlarınızla bağlantı kurun, makalelerinizi gönderin (spam e-postaları değil), benzer içerik hakkında yazan diğer blogculara ping atın ve blogunuz hakkında bilgi verin. Ancak, profesyonelliği korumak için blog yazarlarıyla çalışmadan önce kendi kendine barındırılan bir blogunuzun olmasını öneririm.
 • Bio, Twitter, Instagram ve diğer sosyal kanallara bağlantı ekle.
 • Hikayeler oluşturun, Instagram'da tanıtımınızı yaparken gönderileriniz için ilgili etiketleri kullanın.
 • Facebook'ta bir sayfa oluşturun, çevrimiçi olun, bilgilendirici bir yayın yapın, hayranlarınızın hayran kitlesini artırmak için resimler paylaşın.
 • Bir Twitter profili oluşturun, verilerinizi güncelleyin, kategorinizdeki kişileri takip edin ve sizi takip edenlere dönün ve son yayınınızı okumalarını isteyin. İsterseniz kesinlikle paylaşacaksınız. Makalenizi tweetlerken retweet isteyin. Her zaman ilgili hashtagleri kullanın ve trend konuları hakkında yazın.

Makalenizi diğer sosyal kanallara göndermekle ilgileniyorsanız, bir tane var. 20+ sosyal ağın listesi Bu, web sitenize trafik çekmenize yardımcı olacaktır.

Artık blogunuz için okuyucuları topladınız. Biraz para kazanmanın zamanı geldi.

Ücretsiz blogunuzla para kazanın

Birçok acemi, blogger.com için blogger.com'u seçmektedir.

Blogger.com’un ücretsiz etki alanıyla para kazanmanın iki yolu vardır.

 1. reklâm
 2. Affiliate Pazarlama

Reklam geliri elde etmek için onaylanmış bir AdSense hesabına ihtiyacınız var.

Adsense’e Uygula

Google Adsense, reklam görünümleri ve tıklamalar için ödeme yapan en iyi yayıncı ağlarından biridir.

Ücretsiz Blog Oluşturma ve Google Adsense ile Para Kazanma "width =" 1024 "height =" 449 "srcset =" http://theflyingpaper.com/wp-content/uploads/2018/09/Make-Money-Online- Web Sitesi Para Kazanma Yoluyla Google AdSense 1024x449.png 1024w, http://theflyingpaper.com/wp-content/uploads/2018/09/Make-Money-Online-Through-Website-Monetization-Google-AdSense- 300x131 300p, http://theflyingpaper.com/wp-content/uploads/2018/09/Make-Money-Online-Through-Website-Monetization-Google-AdSense-768x336.png 768w, http: // theflyingpaper. DE / wp-content / uploads / 2018/09 / Web Sitesinden Para Kazanma Yoluyla Para Kazanma Google AdSense.png 1349w "boyut =" (maksimum genişlik: 1024px) 100vw, 1024px

Bir blog oluşturduktan sonra tek yapmanız gereken düzenli içerik yayınlamak ve kaliteyi korumaktır. Son olarak, Adsense'den onay isteyin.

En iyi bölüm: Blogspot (blogger.com) kullanıcıları için Adsense’de diğer blog ağlarından daha onay almak kolaydır. Bu nedenle, yukarıdaki prensiplere uyup yüksek kaliteyi sürdürürseniz ve okuyucularınıza değer katarsanız. Muhtemelen izin alacaksınız, böylece onaylandıktan hemen sonra para kazanmaya başlayabilirsiniz.

AdSense hesabınızı ayarladıktan sonra, tek yapmanız gereken, reklamları göstermesine izin vermek için blogunuza kod eklemektir. Reklam geliri, içeriğin türüne, anahtar kelimelere, kaliteye ve birçok faktöre bağlıdır. 100 ABD Doları eşiğine ulaştığınızda, tutarı geri çekebilirsiniz.

Başlangıçta 100 $ kazanmak, hiç izleyici kitleniz veya yeterli içeriğiniz yoksa göz korkutucu bir görev olacaktır. Bu nedenle, önce blogunuzu oluşturmak ve ardından yeterli bir geri dönüş beklemek için lütfen yukarıdaki stratejileri uygulayın (veya Blogunuza daha fazla ziyaretçi nasıl çekip popüler hale gelirsiniz) bölümünü okuyun. İnsanların onay günlerinde yüzlerce dolar kazandıklarını gördüm, ancak paralarını değil, önce ağlarını oluşturmaya odaklandılar.

Kendi alanınızdan ürünler bulun ve bağlı kuruluş pazarlamasını seçin

Satış Ortaklığı: Para Kazanmanın Popüler Yöntemi "width =" 1024 "height =" 360 "srcset =" http://theflyingpaper.com/wp-content/uploads/2018/07/Affiliate-Marketing_Boost- Bloglama-Gelir -1024x360.png 1024w, http://theflyingpaper.com/wp-content/uploads/2018/07/Affiliate-Marketing_Boost-Blogging-Income-300x106.png 300w, http://theflyingpaper.com/ wp-content /uploads/2018/07/Affiliate-Marketing_Boost-Blogging-Income-768x270.png 768w, http://theflyingpaper.com/wp-content/uploads/2018/07/Affiliate-Marketing_Boost-Blogging -Gelir- 1600 x 563.png 1600 w "Boyutlar =" (maksimum genişlik: 1024 px) 100 vw, 1024 px

Bağlı kuruluş pazarlaması blogunuzdan itibaren para kazanmanın bir başka alternatifidir. Adsense’in aksine, ilk gelirinizi kazanmak için aylarca beklemeniz gerekmez.

Affiliate Pazarlama Nedir?

Bağlı kuruluş pazarlaması, okuyucularınıza sizin değil, başka ağların olmayan belirli ürün veya hizmetleri önerdiğiniz bir pazarlama türüdür. Okuyucularınız bu bağlı kuruluş bağlantılarına tıkladığında, söz konusu hizmetin veya ürünün açılış sayfasına yönlendirilir ve ürünü bağlantınız üzerinden satın alırlarsa. Komisyon alacaksın.

Bazı bağlı kuruluş ağları bir satışı tamamlamak için size% 10 ila% 30 komisyon verirken, diğerleri orijinal fiyatlarına bağlı olarak ürünlerinde% 1 ila% 8 komisyon sunar.

Blogcular, bağlı kuruluş pazarlamasının ilk aylarında yeterince kazanamadılar. Ancak tutarlı ise ve çeşitli bağlı kuruluş pazarlama ağlarından akıllıca ürünü seçin. Her ay yüzlerce ve binlerce dolar kazanabilirsiniz.

Ben listeledik En Ortaklık Ağları sizin için, eğer katılmak ve para kazanmakla ilgileniyorsanız.

Ücretsiz için Blog Nasıl Oluşturulur ve Tıklama Tablosu İle Para Kazanın "width =" 1024 "height =" 466 "srcset =" https://kazandiranisler.net/wp-content/uploads/2019/08/1564839357_324_Yani-ucretsiz-bir-blog-olusturun-ve-para-kazanin.png 1024w, http://theflyingpaper.com/wp-content/uploads/2018/07/Clickbank-300x137.png 300w, http://theflyingpaper.com/wp-content/uploads/2018/07/Clickbank-768x350.png 768w, http://theflyingpaper.com/wp-content/uploads/2018/07/Clickbank.png 1349w "boyutlar =" (maksimum genişlik: 1024 piksel) 100vw, 1024 piksel

Ancak, bazı bağlı kuruluş ağları, ücretsiz bir alana sahip oldukları için isteğinizi onaylamayabilir. Ancak, bağlı kuruluş işine kaydolmak için ClickBank'e kaydolabilirsiniz. İşletmenize / blogunuza uygun ürünleri bulun ve komisyon kazanmalarını sağlayın.

Bağlı kuruluş pazarlamasında yeniyseniz, kendinizinkini yapmanıza yardımcı olmak için bu kılavuzu okuyun. Karlı bağlı kuruluş pazarlama işi ve geçimini sağlamak.

Kontrol Ediliyor

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blogging’de yeni misiniz? Yakın zamanda bir blog başlattıysanız, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak birkaç …

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Hiçbir şey elde edemediğinizi hissediyorsunuz ve saat 6:00 oldu mu? Zaten tam bir görev listesine …

sprit-sparen

Saving Yakıt tasarrufu – Kılavuz: Hızlı bir şekilde para ve gaz tasarrufu hakkında 20 ipucu

Araba kullanırken yakıt ve araç kullanırken nasıl tasarruf edebilirsiniz – 20 tavsiye ve püf noktası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir