Başlangıç / Online işler / Yatırım Yapmadan 10 Google İşleri

Yatırım Yapmadan 10 Google İşleri

Yatırım Yapmadan 10 Google İşleri

 

THiç şüphe yok ki, Google’ın yasal çevrimiçi işlerdeki çevrimiçi işleri, listemin en üstündedir. Bu Google işlerini milyarlarca yapmak için kullanan pek çok çevrimiçi girişimci ve İnternet milyoneri var.

Birçoğumuz Google’ı yalnızca arama amacıyla kullanıyoruz. Google ile çevrimiçi para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz?

Bu yayında, boş zamanlarınızda nakit, yarı zamanlı veya yarı zamanlı kazanmak için kullanabileceğiniz 10 Google çevrimiçi işi göstereceğim.

Google’da evde para kazanmanın yollarını arıyorsanız, bu çevrimiçi Google işleri size pijamalarınızdaki kanepenizden bile her yerden çalışma esnekliği sunar.

Bu yayında, diğerlerinin yanı sıra, öğrenciler için çevrimiçi olarak nasıl çalışılacağını ve öğrenciler, anneler, yaşlılar, kadınlar ve öğretmenler için bu çevrimiçi işler için para kazanacağınızı öğreneceksiniz.

Bunun yararı, bunların Google’ın hiçbir yatırım yapmadan çevrimiçi işleri olması, yani hiçbir şey ödemeden çevrimiçi para kazanmanız anlamına geliyor.

Diğer bir avantaj da bunların Google başlangıç ​​işleri olduğu anlamına gelir; bu, bu işlere yeni başlayanların bile Google’da hızlı para kazanabileceği anlamına gelir.

10 GOOGLE ONLINE İŞ


1. GOOGLE ADSENSE

Bir blogcuysanız veya blog oluşturma hakkında bir geçmişiniz varsa, Google AdSense, blogcular, içerik oluşturucular ve diğer site sahipleri tarafından içeriklerinden para kazanmak için kullanılan bir reklam programıdır.

Bu programı onayladıktan sonra, Google blogunuza / web sitenize reklam yerleştirir. Her ay, bu reklamları alan tıklamaların sayısına bağlı olarak tazminat alacaksınız.

Google AdSense kazançlarınız trafiğinize ve nişinize bağlı olacaktır. Trafik ne kadar fazlaysa verimi de o kadar yüksek olur. Ayrıca, bazı nişler diğerlerinden daha karlı. Örneğin, teknoloji nişleri sanat nişlerinden daha fazla para kazanmaktadır.

Google AdSense’te kabul etmek kolay değildir. Onaylanmadıysanız, ödediğiniz başka Google AdSense alternatifleri de olduğu için önerilmez.

2. YOUTUBE

YouTube, 2005 yılında üç PayPal çalışanı tarafından oluşturulmuştur. 2006 yılının sonunda, Google bu platformu satın aldı, bu yüzden onu en iyi Google çevrimiçi işlerinden biri olarak listeledim.

YouTube, vlogger’ların video içeriği oluşturup YouTube kanallarında paylaştığı bir video paylaşım platformudur.

Pazar araştırması verileri, her gün 5 milyardan fazla videonun YouTube’a yüklendiğini gösteriyor. Bunun nedeni, YouTube izleyicilerinin% 90’ının bu platformda günde 45 dakikadan fazla zaman harcamasıdır.

Yumruları Google’da çevrimiçi olarak para kazanıyor (reklamlara videoların yerleştirilmesi, yukarıdaki 1 numaralı maddeye bakın), bağlı kuruluş pazarlaması ve dijital ürünler satıyor. İşte ayrıntılı bir açıklama.

Bu yöntemle çevrimiçi olarak nasıl para kazanmaya başlayacağınıza ve kar elde edeceğinize dair net bir fikir edinmek için bu 3 vaka çalışmasını YouTube Milyarderlerinden de okuyabilirsiniz.

3. KİŞİSEL KORUNMA ÖDÜLÜ

Google Opinion Rewards, Google’ın aşağıdaki gibi görevleri tamamlayarak para kazanmanıza yardımcı olan ödül programıdır: Örneğin anketler.

Google anketleri basittir ve tüm konular dahil edilmiştir, böylece neredeyse her şeye oy verebilirsiniz. Kaydolduktan sonra, yeni bir anket yayınlandığında bir e-posta veya kısa mesaj alacaksınız.

Bu yöntemi, TV izleyerek, İnternet kullanım verilerini paylaşarak ve uygulama yükleyerek Google’da evde para kazanmak için de kullanabilirsiniz.

Yeterli miktarda para topladıktan sonra, burada bulabileceğiniz Google Play veya PayPal ile ödeme yapılır.

Yukarıda belirtilen iki Google çevrimiçi işinden (Google AdSense ve YouTube) farklı olarak, bu iş yalnızca sürekli olarak çok sayıda anlaşma yaparsanız çok para kazanır.

4. GOOGLE İŞLERİ

Google, her zaman Google çevrimiçi işlerini evden alır. Bu işler günlük olarak Google Kariyer sayfasında yayınlanmaktadır. Neredeyse tüm alanlarda işleriniz var, örneğin: Mühendislik, satış, tasarım, yazılım geliştirme ve müşteri hizmetleri. Uzmanlığınız ve uzmanlığınız için ideal işi bulmak için her zaman Google iş arama çubuğunu kullanabilirsiniz.

Google işlerinde beklenen maaş, iş ilanına bağlıdır.

Google Şirketi’ne nasıl başvuracağınızla ilgili ayrıntılı talimatlar için bu bağlantıyı izleyin.

5. GOOGLE OYUN

Google Play, kullanıcıların Android veya iOS uygulamalarına ve kitap, müzik, film, TV programı ve benzeri diğer dijital medya ürünlerine göz atmalarını ve indirmelerini sağlayan bir içerik dağıtım veya dağıtım platformudur.

Google yalnızca bir platform sunar ve Google Play’de sunulan hiçbir dijital ortam uygulaması veya ürünü oluşturmaz.

Bu, kitap, mobil uygulama, müzik ve diğer reklamları satmak için bu platformu kullanabilen yaratıcı veya içerik geliştiricisi olarak rolünüzü getirir.

Bu Google çevrimiçi işini kullanarak Google ile çevrimiçi para kazanmak hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu yayını okuyun.

6. GOOGLE ADWORDS

Google reklamcılığı içerik yaratıcıları ve diğer ürün yaratıcıları tarafından kullanılan bir reklamcılık hizmetidir. Bu kişiler, Google’a reklamlarını, hizmet tekliflerini, ürün listelerini ve video içeriğini platformlarında göstermeleri için ödeme yapar.

Buna karşılık Google, Google’ın yukarıdaki Google AdSense Çevrimiçi Siparişinde açıklandığı şekilde bu reklamları bloglara, web sitelerine, YouTube kanallarına ve bunlara kayıtlı uygulamalara yerleştirir.

Okuyucular, izleyiciler ve uygulama kullanıcıları bu reklamlara tıklar ve reklamveren tarafından reklamı yapılan orijinal kampanyaya veya içeriğe yönlendirilir.

Örneğin, bir bağlı pazarlamacı, burada tanıtılan ürünler için farklı kampanyaları hedefleyen Google reklamları oluşturabilir.

Ayrıca, bir blogcu en iyi postayı veya satış kopyasını tanıtmak için reklamlar oluşturabilir.

Bu Google çevrimiçi işi ile nasıl çevrimiçi para kazanılacağını öğrenmek için bu yazıyı ziyaret edin.

7. GOOGLE SEO İŞLERİ

Google, kullanıcıların aşağıdakiler gibi belirli anahtar kelimeler hakkında bilgi bulmalarına yardımcı olan bir arama motorudur: Çevrimiçi para kazanmak için nasıl.

Ayrıca, kendim gibi içerik oluşturucular, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) için en iyi uygulamaları uygulayarak bloglarımıza, web sitelerimize ve dijital ürünlerimize trafik çekmek için Google’ı kullanıyor.

Yukarıdaki bilgilerle ilgili olarak Google, her zaman arama ve sıralama algoritmalarını geliştirmeye yardımcı olabilecek SEO uzmanlarını ve danışmanlarını işe alır.

Ayrıca, Google her zaman Appen ve Leapforce gibi şirketlerle birlikte çalışarak hataları ve iyileştirme fırsatlarını belirleyen arama motoru derecelendirme incelemeleri yürütmektedir.

Yukarıda listelenen iki şirkete ek olarak, diğer 7 şirkette de arama motoru derecelendirme işleri bulabilirsiniz.

8. GOOGLE SHEET & GOOGLE DOC

Google sayfaları ve Google dokümanlar Microsoft Excel ve Microsoft Word çevrimdışı yazılımının çevrimiçi sürümleridir.

Çevrimiçi sürümleri çevrimdışı uygulama üzerinden kullanmanın avantajı, Google Drive gibi bir bağlantı veya belge paylaşım platformu aracılığıyla herhangi bir yerde kolayca paylaşılabilmeleridir.

Elektrik kesintisi durumunda, çevrimiçi sürümlerle oluşturulan içerik otomatik olarak kaydedilir, böylece hiçbir şey kaybetmezsiniz.

Google E-Tablolar ve Google Doküman ile para kazanmanın bir yolu, kullanımı kolay eklentiler oluşturmaktır.

Bu ürünlerin her ikisine de aşina iseniz, bunları belirli işler için nasıl kullanacağını bilmeyen yeni başlayanlar tarafından da başlayabilirsiniz.

9. GOOGLE PAY

Google Pay örneğin, birçok amaç için kullanılan bir ödeme servisidir; Farklı konumlardan para göndermek ve almak için. Bu uygulamanın avantajı, tüm işlemlerde hem gönderenin hem de alıcının ücretsiz olmasıdır.

Bu uygulama aynı zamanda ücretsiz bağlantılı kredi kartınızla ilişkili işletmede ödemeler ve nakit para kazanmanıza yardımcı olur.

Özetle, bu uygulama diğer ödeme servislerinden para gönderip alırken ortaya çıkan işlem maliyetlerinden tasarruf etmenize yardımcı olur. Para kazandığın zaman para biriktirdiğini unutma. Bu, Google ile çevrimiçi para kazanmanızı kolaylaştırır.

Her ay 500 dolardan fazla tasarruf etmenin 6 yolunu daha bulmak için bu yazıyı okuyabilirsiniz.

10. BLOGGER

Bloglamayı saçmalayanların çoğunda, bir İçerik Yönetim Sistemi (CMS) olan WordPress’i duyduk, ancak Blogger gibi benzer sistemlerimiz yok.

Blogger, Pyra Labs tarafından oluşturulan ancak daha sonra 2003 yılında Google tarafından satın alınan bir blog yayınlama platformudur.

Bu Google Çevrimiçi işinin avantajı, platformun ücretsiz olmasıdır ve hiçbir ücret ödemeden bir saatten kısa bir sürede kolayca blog oluşturabilirsiniz.

Ancak, blogunuzdan tam zamanlı gelir elde edecek bir blog işletmesi oluşturmak istiyorsanız, bu nedenlerle ücretsiz platform kullanmanız önerilmez.

SON DÜŞÜNCELER

Şimdi harekete geçme sırası sende! Bugünden itibaren Google ile çevrimiçi para kazanmaya başlamanız için size 10 Google Online İş verdim.

Bunun yararı, bunların evden Google işi ve yeni başlayanlar için Google işi olmasıdır.

Artık Google’da yatırım yapmadan para kazanma konusunda en iyi ipuçlarına sahipsiniz. Tüm bu Google çevrimiçi işleri ücretsizdir.

Deneyiminizi bu Google Çevrimiçi işlerle paylaştığınız bir yorum bırakmayı unutmayın. Ayrıca bilgilerimi tamamlayabilir veya düzeltebilirsiniz. Her türlü geri bildirimde bulunmaktan çekinmeyin.

Kontrol Ediliyor

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

SEO Nedir? 2019 yılında sitenin sıralamasını al

Yeni bir blogcu olarak duyacağınız ilk şeylerden biri SEO ile ilgili her şey – Arama …

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blog trafiğini artırmak için 8 ücretsiz Google aracı

Blogging’de yeni misiniz? Yakın zamanda bir blog başlattıysanız, hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olacak birkaç …

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Evden çalışırken verimliliğinizi artırmak için

Hiçbir şey elde edemediğinizi hissediyorsunuz ve saat 6:00 oldu mu? Zaten tam bir görev listesine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir