Başlangıç / Web sitesinden kazanın / Yeni başlayanlar için blog oluşturma – yalnızca kanıtlanmış ve en iyi ipuçları

Yeni başlayanlar için blog oluşturma – yalnızca kanıtlanmış ve en iyi ipuçları

Bir blog başlattınız! Yay!

Ya da bir blog başlatmayı düşünüyorsun. Yay sana anne!

Yeni başlayan bir blogcu olarak, öğrenilmesi ve odaklanması gereken çok şey var.

Blog trafiğini nasıl arttırırsın?

Blog yazarken nasıl para kazanırsınız?

Yeni başlayanlar için en iyi blog ipuçları nelerdir?

Yeni başlayanlar için bu nihai blog rehberine dalalım. Bir ana blog yazarı olarak başarılı bir ilk yıl geçirmenize yardımcı olmak için en önemli ve kanıtlanmış blog ipuçlarını gözden geçiriyoruz.

Ve bir blog oluşturmadıysanız, şimdi tam zamanı! Bir blog başlatmayla ilgili adım adım öğreticime bir göz atın!

Blog ipuçlarına başlama

Bir WordPress blogu başlattınız ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz!

Tüm teknik derslere giremesem de, özellikle serbest bir yazarsanız ve web sitenizi WordPress blogunuz için ihtiyaç duyduğunuz tüm sayfalarla ve teknik malzemelerle ayarlamak istiyorsanız sizin için bir kursum var. Size en sevdiğim WordPress temalarını ve eklentilerini gösterebilirim.

WordPress'in Unwind Teması ücretsiz bir seviyedir ve tamamen kişiselleştirilebilir. Yazı tiplerinizi, menünüzün konumunu, kenar çubuğunuzun ve alt çubuğunuzun görünümünü ve daha fazlasını seçebilirsiniz.

Bir demo sitem var ve çözme temasını kullanıyorum. Bu harika. Twins Anne kurulumuma benzeyecek şekilde özelleştirdim.

Yeni bir blogcu olarak, blogunuzun teması, blogunuzdaki içeriğinizi kapsamamalıdır. Süslü noktalar, kıvrımlar veya arka plan görüntüsü gerekmez. Kural olarak, koyu metinli beyaz arka planın okunması daha kolaydır. Logonuz büyük olmak zorunda değildir, ancak açıkça görünür olmalıdır.

Yardıma ihtiyacınız olursa logonuzu oluşturma konusunda bir eğiticim var!

WordPress eklentileriniz için, blogunuz için sosyal medya paylaşım düğmelerine ve beni takip düğmelerine ihtiyacınız olacak. Sumo paylaşım butonlarını kullanabilirsiniz.

Kaydet düğmesini Pinterest'ten de indirebilirsiniz. Bu, fare işaretçisini bir görüntünün üzerine getirdiğinizde görüntülenir.

Blogunuz iyi görünüyorsa ve teknoloji artık yok ise, şimdi büyük kısmı geliyor – blogunuzun nişini ve izleyiciyi bulmak.

Blogunuzun nişini bulmak için size verebileceğim en iyi ipucu, blog hakkında neyi, bir şey hakkında en çok neyi bildiğinizi ve o konunun para kazanıp kazanamayacağını bulmaktır. Çoğu konu, bir şekilde veya başka şekilde para kazanılabilir. Birden fazla blog niş konusuna sahip olabilir misiniz?

Evet yapabilirsin! Bununla birlikte, en başarılı bloglar temel bir nişe odaklanmaktadır.

Serbest blogum Elna Cain, ücretsiz yazma ipuçları için sektörün önde gelen bloglarından biridir, Çekirdek bir niş ayrıca Google trafiğini – arama motoru optimizasyon stratejileri – ve Pinterest trafiğini – sosyal medya pazarlama stratejilerini çekmeye yardımcı olacaktır.

Kitlenizi anlamak, blog trafiğinizi, e-posta listenizi ve gelirinizi büyütmenin anahtarıdır. Kitlenizi ele alarak, sorunlarını çözmelerine yardımcı olabilirsiniz. Çünkü blogunuzun, okuyucuların sorunlarını çözmelerine yardımcı olacak irtibat noktası olmasını istersiniz.

Bloglarımdan biri olan Akıllı Anne Fikirler, ebeveynler için bir blog. Bu blogun hamile ve genç annelerin anneliği akıllıca tanımalarına yardımcı olmasını istiyorum. Fakat bunu anlamak uzun zaman aldı – bir yıldan fazla.

Yani, lütfen, yeni bir blogcu olarak, bunu terleme. Bir veya iki konu seçin ve bu yönde yazın. Üç ay sonra, hangi popüler yayınlara sahip olduğunuzu veya hangi yayınların en çok yorum ürettiğini görebilirsiniz.

Kitlenizi tanımladıktan sonra, trafik kazanacaksınız.

Akıllı Anne Fikirleri bir yaşın üzerinde ve artık ilgili terimler için 1. sayfada sıralanıyor.

Artık Akıllı Anne Fikirleri izleyicimi tanıdığım için sadece onlar için blog gönderileri oluşturabiliyorum!

Acemi blogcuların, izleyicilerini bulmak için zaman ayırması ve bloglarını neyin öğrenmesi gerektiğini bulmak için çeşitli blog nişleriyle oynamaları gerekir!

İkiz Anne'nin son iki senesinden en iyi blog ipuçlarım

Blogumun ilk yılında şeffaf yazılar yazmaya, mesajları özetlemeye ve kaynak katkıları yazmaya karar verdim. Amacım trafiğimi arttırmak ve izleyici kitlesi kazanmaktı. (Bu yayınların çoğu daha sonra Google’ın ilk sayfasında listelenmiştir.)

İşte son iki yıldaki Twins Mommy'daki blog yazımından en iyi blog ipuçlarım.

1. Başarılı bloglamanın anahtarı ağ oluşturmak

Başarılı bir blogcu olmak istiyorsanız, biraz açmanız ve diğer blogcularla bir ağ kurmanız gerekir. Bunun birçoğunuz için zor olabileceğini biliyorum (benim içindi). İç içe döndüm ve kendimi açmakta zorlanıyorum.

Facebook Lives'ı yaparken, bunda en iyisi değilim ve hala eğlenerek çalışıyorum (kızarıklık veya az sempatik değil). Kolay ağ iletişimi: Diğer kişilerin bloglarına yorum yapın, Facebook gruplarına katılın ve e-posta bültenlerine abone olun.

Oradan onlara ulaşabilir ve onlara bir soru sorabilir veya blog yazılarınızdan birinde onları öne çıkardığınızı söyleyebilirsiniz!

Şimdi, ağ oluşturmanın neden başarılı bir blogcuya yol açtığını merak etmeniz gerekiyor. Bir an için dalış yapalım.

Diğer blog yazarlarıyla bağlantı kurduğunuzda, onların radarlarını göreceksiniz. Ve belli bir blog yazıcısının kendi alanında ya da başka bir alanda büyük bir rol oynadığını asla bilemezsiniz. Serbest yazarlık işime başladığımda, diğer serbest yazarlık web sitelerini hemen kontrol ettim.

Kimin benim gibi serbest yazar olduğunu bilmek istedim! Nereye yazdılar, benim yapmadığımı ne biliyorlardı? Çok fazla sorum vardı ve bloglarını ziyaret etmek bana yardımcı oldu.

Onun e-posta listesine ve hatta Pinterest gruplarına katıldım!

Örneğin, yakın zamanda serbest çalışan bir Pinterest grubuna katıldım. Grup sahibini tanımıyordum ama ondan gerçekten hoşlandım! Ve bir pin dikkatimi çekti – her serbest yazarın okuması gereken 5 blog – ve bu blogcu serbest blogumla bağlantılı!

Görüyorsunuz, dışarıdaysanız ve nişinizdeki diğer blogcularla temasa geçerseniz, sizi fark edecekler! Blogunuzda çok sayıda yararlı yayın varsa, bunlar size bağlanır! Bu, blogunuz için temel bir temeldir ve Trafik için Hazır Set Blogunda öğrettiğim bir şeydir.

2. Hedef kitleniz için önce blog (ve sonra SEO için)

Birçok blogcu yeni başlayanın SEO hakkında sohbet ettiğini ve SEO saldırılarını öğrendiğini göreceksiniz. Senin için her şey SEO'nun zaman aldığı ve SEO'nun değerli içeriğe dayandığı gerçeğine bağlı.

Twins Annesinin ilk yılında, sadece izleyicilerimin istediği blog yazılarını yazdım. Evet, konuları bulmak için Pinterest’i kullandım ve bu daha sonra Google’da sıralamama yardımcı oldu.

Bir blogcu olarak ikinci yılımda liste oluşturma taktikleri ve para kazanma stratejileri üzerine yoğunlaştım. Tutkumdan faydalanmanın bir yolunu bulmak istedim.

Yeni blogcular için yer paylaşım stratejilerini görebiliyor musunuz? İlk yıl tüm blog şeyleriyle ilgilenir – teknoloji, WordPress, yazma, blog yazısı konuları, izleyicileriniz ve ağ oluşturma. İkinci yıl liste oluşturma ve para kazanma taktikleri üzerine odaklanabilir.

Tabii ki, bloglamanın ilk yılında listeler oluşturan ve para kazanan başarılı blogcular var. Ama sana bir sır söyleyebilir miyim? Bu blogcuların çoğu, okuduğunuz blogdan önce başka bloglar başlattı.

Ben yaptım. Hatalarımı ilk blogumda yaptım ve onlardan öğrendim.

SEO'yu entegre etmeye çalışmadan önce izleyicileriniz için blog yapın. Bloglarımın çoğu bana iyi hizmet etti. İçeriğe ve trafiğe temel veriyorum ve ardından SEO'ya odaklanıp hafifçe sayfa 1'de yer alıyorum.

3. Farklı kurşun mıknatısları deneyin

Bir müşteri adayı mıknatısı, listenize eklediğiniz bir hediye veya teşviktir. Birçok blogcu hemen bir e-posta listesiyle başlarken, e-posta listeme başlamadan önce iki ay bekledim.

İlk yılımın sonunda ilk yılımda birçok freebie sunarken, e-posta listemi genişletme stratejileri geliştirdim.

Böylece, ikinci yılda, şanslıydım ve dönüşüm için baş mıknatıs yarattım ve kaynak kitaplığımı uyguladım.

Hedef kitlenize ilk yılda birkaç freebies sunmaya konsantre olabilirsiniz. Size sunacak bir ürünüm yoksa, bir ürün elde edene kadar e-posta listenizi korumanız gerektiğini öğrendim. İkiz Anne için bir yıldan fazla oldu.

Bu yüzden bir yıl boyunca e-posta listemi oluşturdum ve haftalık olarak en son blog postalarıma gönderdim.

Ancak bir ürünüm olduğunda, bir satış hunisi yapabilir ve e-posta abonelerime en iyi ipuçlarını sunmamın bir nedeni olabilir (bu onlar ve benim için faydalı olduğu için).

İlk hediyenizi bulurken, izleyicileriniz için bir sorun ve bunun için hızlı bir kazanç düşünün.

Örneğin, yeni anneler için bir sağlık blogunuz varsa, bazı hediyeler olabilir:

  • Doğumdan sonra anneler için 5 Hızlı karın tutamlar
  • Bebekle Yapabileceğiniz 23 Puset Egzersizi
  • Genç anneler için haftalık beslenme ve egzersiz planı

İlk hediye olarak kontrol listelerini, yazdırılabilir küçük kılavuzları veya çizelgeleri düşünün. İkizler Anne için ilk hediye, Blogunuzu Büyütmek için bir kontrol listesiydi.

4. Hazır olduğunuzda video yapmayı deneyin.

Videolar bu yıl büyük ve geçen yıl aynıydı. Facebook hayatını denemeye karar verdim ve bu da markamı ve gelirimi büyütmeme yardımcı oldu. Okuyucularınız, bu tanıdık güven faktörüne SİZ'in yardımcı olabileceğini göstermek için size yatırım yapmak istiyor.

Peki ya bir Facebook'u canlı hale getirmekten korkuyorsanız? Seni yakalayacağım Ben de öyleydim! Önerdiğim şey pratik! Özel bir Facebook grubu oluşturun (sadece siz ve kocanız veya yakın bir arkadaşınız) ve orada Facebook Lives'ı hazırlayın! Yaşamadan önce pratik yapmak için bunu yapıyorum.

Video, içeriğinizi tanıtmanın başka bir yoludur. Bazıları diğerleri okurken izlemeyi sever. Blog yazısı konularımı yeniden tanımlamak için videoları kullanmayı seviyorum. Kitlenimi birden fazla platformda artırmak için Facebook Lives'ımı da YouTube'a yüklüyorum.

Ancak yeni bir blogcu olarak, ŞİMDİ gerekli değildir. İkinci yıla başladım.

5. Onlar kopyalanır

Ben alay ve suçlamalarla şartlara ulaştım. Benimkine benzer içeriğe sahip başka pek çok anne blogunu gördüm. Bu normal ve ben umursamıyorum. Blog konuları kopyalanmadı,

Yeni Doğan Sleeping İpuçları için Pinterest'te aramanız yeterlidir.

Ancak bazen bir blogcu çok ileri gider.

İkinci yılın bitimine ve bu yılın başlarına doğru Pinterest'te gördüğüm bir blog girişinin EXACT blog girişi olduğunu anladım. Blogumda vardı. Kelime için kelime.

Ücretsiz bir e-posta sınıfı olan eşantiyonunun tıpkı benim gibiydi. Bu durumda, bir DCMA dosyası gönderebilirsiniz. Ancak sonunda, kopyalanan içeriği kaldırmanızı isteyen bir e-posta yazdım. Sonunda takip ettiler.

Kopyalanan içeriği pinlerinizle görebilirsiniz. Şahsen ben hiçbir şey yapmıyorum ve Pinterest onunla ilgilenir.

6. Bloglama için "hata" alıyorsunuz

Daha fazla blog, daha fazla blog ve içerik oluşturmak istiyorum! Bu girişimcilik hatası. Her blog yazarı buna sahip değil, benim! Bu yüzden çok fazla blogum var!

Bu genellikle bir veya bir buçuk yıllık tutarlı bloglama sonrasında olur. Diğer blogcularla bağlantı kurar, bloglamada bir şeyler kazanabilir ve sonra başlatmak istediğiniz diğer bloglar için fikirleriniz olabilir. Bu tamam! Başka bir blogu kaldırabilirseniz deneyin.

En son bloglarımda e-posta listesi yok ve hiçbir planım yok. Bu, yönetmem gereken başka bir e-posta listesi, bu yüzden yapmıyorum. Ayrıca blog yazarlarımda bazı içerikler konusunda bana yardımcı olması için hayalet yazarlar kiralarım ya da konuk yazarlar öneririm.

7. Affiliate pazarlama karlı olabilir … ya da değil

İkizler Annesi olmadan önce, diğer para kazanma taktikleriyle pek tecrübeli değildim. O zamanlar sadece bir hizmet sunuyordum ve serbest yazarlar için bir kurs oluşturdum. Ayrıca bir bağlı kuruluş yazısı da yazdım ve Pin It dışında (bu çalışmayı kanıtladığı için her ay bana $ 1k getirdiği için) Pin It dışında hiçbir şey yapmadım.

İkinci yılımda Twins Mommy'yi kurduğumda stratejimi geliştirdim ve ortak ürünlerimi tanıtan üç yazı yazdım. Bu yazılar her ay binlerce insanı getirmeye yardımcı oldu, ancak bu benim başka hiçbir blogumda geçerli değil.

Asıl sebep, blog trafiğimi ve izleyicimi artırmamamdır. Blog içeriğine ve reklam stratejisine odaklandığımda, ortaklık gelirim artar. Ama benim ana işim olan ve ana blogcu olarak evde kalmama yardımcı olan başka ana bloglarım var – ana odak noktama ve zamana ihtiyacım var!

En İyi Blog Trafik İpuçları

Tamam! Şimdi, yeni bir blogcu olarak, istediğiniz bir şey, daha fazla trafik!

Seni yakalayacağım Tüm istediğim buydu!

Peki neden blog trafiği yeni bloglar için önemlidir?

Şahsen, okuyucularınıza bağlanmak ve blogunuzun belirli bir konuyla ilgili okuyucularınız için bir açılış merkezi olarak hizmet etmesini istiyorsunuz. Daha fazla trafiğiniz varsa, bloglardan para kazanabilir veya bu okuyucuları abonelere dönüştürebilirsiniz.

Ve benim için, bir blog yapan, günlük değil. İnsanların öğrenmesi, sizi daha iyi tanıması ve başkalarıyla iletişim kurması için bir platform!

Yeni blogcular için en iyi blog ipuçlarına bir göz atalım.

1. Blog planınız var mı

İlk bölüm bir blog planı. Pek çok yeni başlayanlar blog planlarında çalışmaz, ancak ne yaptığınıza odaklanmanız önemlidir.

Çalışmak için blog oluşturma hedefleri oluşturabilirsiniz. Ancak bu finansal blog hedeflerini de koymayı unutmayın!

Çalışmak için hedefleriniz olduğunda, aslında blog yazmak için bir plana ihtiyacınız var. Belki tam gün çalışıyor ya da evde yenidoğan var! Bir anne olarak blog yazmaya nasıl gidiyorsunuz? Benim için ikizlerim bir gün daha kestirirken bloglamaya başladım. Bu bana günde 2-3 saat, gece uyuduğunda da 2-3 saat verdi.

Blogumu ve serbest yazarlık işimi oluşturmak için bu yeterliydi.

Zaman yönetimi hakkında daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, kılavuzumu okuyun!

Ve son olarak, blog konusu fikirleri için bir içerik planına ihtiyacınız var. Kitlenizi ve en acil konularını biliyorsanız, bu kolaydır. Oradan, niş içinde cümle için Pinterest arayabilirsiniz. Örneğin, annelere küçük çocuklara yardım konusunda blog yazmak istiyorsanız, hangi konuların Pinterest'teki küçük çocukları çevrelediğini görün.

Ne zaman girersin yürümeye başlayan çocuk Pinterest size önerilen şartları sunar.

Bu size bazı blog fikirleri verebilir. Ayrıca, bir yürümeye başlayan çocuk yemeği gibi bir yemek seçebilir ve hangi nişancının bu niş temada sıkışmış olduğunu görebilirsiniz.

2. otantik olun

Özel olmak istiyorsanız, bu zor olabilir. Ancak, bir blog başlatmak açık olmalı! İnsanlar blogun arkasındaki blogcuyu tanımak istiyor, Çoğu kişinin okuduğu sayfa Hakkında sayfanızdır!

Bu yüzden headshot'ınızı, ailenizi (hala çocuğunuzun yüzlerini dahil edemezsiniz), bir bloga başlamadan önce kim olduğunuzu ve okuyucularınızın nasıl olduğunuzu gösterin.

Her şey bir bağlantı kurmaya ve ağ kurmaya geri dönüyor!

Yıllar geçtikçe, kim olduğumu, ailemi ve ikizlerimi gittikçe daha fazla öğrendim. Akıllı Anne Fikirleri hakkında İkizlerimi bebek olarak gösterip yüzlerini de paylaşıyorum! Facebook sayfamda ikizlerimin şimdi nasıl göründüğünü gösteriyorum, ancak ikizlerimin çoğunu veya Twins Annesi'nde veya Elna Cain web sitemde nasıl göründüklerini paylaşmıyorum.

Ancak Twins Mommy ile trafik ve gelirimi yeni bir blogcu olarak paylaştım ve bloglarımdaki ve para kazanma stratejimdeki son gelişmeler hakkında okuyucuları yetiştirmek için elimden gelenin en iyisini yapıyorum.

3. gönderi daha sık

Blogumda bundan bahsettim ve daha sık yayınladığınızda (bazen günlük olarak) blog trafiğinin arttığını kanıtladım. Ve yine oldu! Düzenli olarak Akıllı Anne Fikirlerini yayınladım ve trafiğim patladı!

Hile daha sık ve daha sık yayınlamaktır. Bu benim için zor çünkü Akıllı Anne Fikirleri benim ana işim değil.

4. konuk katkısı

Misafir yazısı, başka bir kullanıcının blogunda bir blog girişiniz varsa. Blogum Kusursuz Mükemmel Mama, katkıda bulunanlardan oluşuyor. Konukların katkılarıyla ilgili en güzel şey, yeni bir izleyici kitlesine kapı açabilmeleridir. Bir misafir katkısından çok fazla trafik almazsınız, ancak tutarlı bir misafir katkısı yaparsanız, trafik artar.

Konuk katkılarının bir diğer faydası da yazarınızın biyografisidir. Blogunuzu, hizmetlerinizi, sosyal medya profillerinizi veya rehber mıknatıslarınızı tanıtabilirsiniz. Benim için misafir katkıları daha fazla serbest yazar kazanmak için bana çok yardımcı oldu!

Son olarak, bazı web siteleri konuk katkıları için ödeme yapar. Şunlara bir bak!

5. Facebook ve Pinterest'e girin

Başlangıçta hiç kimse bir blog başlattığınızı bilemez! Onlara söylemelisin. Yani Facebook ve Pinterest'te.

Blogunuzu Facebook'ta pazarlamak için Facebook gruplarına katılın ve bir Facebook sayfası başlatın.

Bu iki şey bana iyi hizmet etti! Facebook kullanıcılarından birçok blog yorumu aldım ve Facebook'taki blogcularla bağlantı kurdum ve ağa bağladım! Bunun için harika bir platform!

Pinterest ile bu platformda blog trafiğinizi arttırma stratejinizi gerçekten takip edebilirsiniz. Bu, Twins Annesinin kuruluşunun ilk yılında ciddi bir oyun değiştiriciydi.

Daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, katılabileceğiniz 60 Pinterest grubuna ve Facebook gruplarına rehberime erişin!

Para bloglama yapmak için en iyi ipuçları

Birçoğumuz için blog geliri elde etmek temel hedeflerimizden biridir. Asıl amacınız olmayabilir, ancak diğer blogculardan nasıl para kazandıklarını duyar duymaz en kısa zamanda olacaktır.

Para kazanmak için en büyük ipucum acele etmemek. En büyük bloglama etkileyicilerinden biri Smart Blogger'dan Jon Morrow. Felsefesi beklemek, büyük olmaktır. İlk yıl blogunuzdan para kazanmaya harcanmamalıdır. Diğer blog yazarlarıyla blog yazmayı ve ağ kurmayı öğrenerek harcanmalıdır.

Bu yüzden acele etmeyin. Bunun yerine, sizin için neyin işe yarayacağını bulmak için bloglardan para kazanmayı öğrenin.

1. Bir hizmet sunun

Serbest yazma hizmetleri sunarak bloglamaya başladım. Öne çıkanları keşfedin – grafikleri, blog yönetimini, yazı yazmayı, grafik tasarımını çizin – ve bunu bir hizmet olarak sunun. İdeal olarak, en iyi hizmetler bir blog yazarının veya bir şirketin daha fazla para kazanabileceği hizmetlerdir.

Örneğin, e-posta pazarlaması blogcuların listelerinden para kazanmalarının bir yoludur. Bloglarını trafiğe çekmek veya sosyal medya profillerini genişletmek için satış hunileri oluşturuyorlar ve e-postalar yazıyorlar. Hizmetlerinizi bir e-posta pazarlama yazarı olarak sunabilirsiniz.

Bir hizmet sunmak için:

  • Bir PayPal adresi alın
  • Blogunuzda Beni İşe Alın sayfası var
  • İşletme e-posta adresiniz var mı
  • Twitter veya LinkedIn profili gibi bazı sosyal medya profillerine sahip olun

Bazı servisler müşteri bulma konusunda daha fazla yardım sunmaktadır. Serbest yazarlığın serbest yazarlar için reklamlar yayınlayan iş panoları olduğunu biliyorum. Ancak Krop, yaratıcı insanlar için serbest çalışan bir çalışma tahtasıdır. Sizin için orada ne olduğunu bulun.

2. Ortaklık Pazarlaması yapın

Gelir elde etmenin basit ve popüler bir yolu bağlı kuruluş pazarlamasıdır. Bu, blog kitleniz için bir ürün veya hizmeti tanıtmakta olduğunuz anlamına gelir. Özel bir bağlantı alacaksınız ve birileri bağlantınızı tıklayıp satın alırsa bir geri bildirim alacaksınız. Bazı ortak ürünler için% 40'a varan komisyon alırsınız.

Bu ortak ürün için bir blog yazısı oluştururken "zor" kısım oluşturulur. Dönüşümleri elde etmek için ürünü iyi satmalısınız. Daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, bu yazıyı okuyun.

3. Bir ürün oluşturun

Sonuçta, blogunuzu uzun vadede para kazanmanın en iyi yolu kendi ürünlerinizi oluşturmaktır. Başkalarının ürünlerini pazarlamak yerine kendi ürünlerinizi yaratın ve kendiniz pazarlayın! Bunu başlangıçta yaptım. Serbest yazar olarak, blog yazarken para kazanmanın başka bir yolunu istedim. Koçluk hizmetleri sundum, ancak bu benim müşteri işim ve aile hayatım için çok az zaman harcadı.

Bu, serbest yazarlar için bir kurs hazırladığım zamandı.

Bir kurs oluşturmak çok önemli ve zaman alıyor. Bu çok fazlaysa, bir eBook oluşturabilirsiniz. Nedense yazmayı sevdiğim halde, bir e-Kitap yazmaktan hoşlanmıyorum. Sanırım 20.000 kelime benim sınırım ve ilgimi falan kaybediyorum! Emin değil!

Ama eğer oturup yazabiliyorsanız, neden bir e-Kitap yapmıyorsunuz? İnsanların hazmetmesi kolaydır ve e-Kitapların fiyatı genellikle bütçe dostudur. Daha fazla yardım için, Cynthia'nın e-Kitaplarla blogunuzu nasıl bir işletme haline getireceğine dair bir hediye var!

Blog'unuza Pinterest'te Başvurmanın En İyi İpuçları

Benim için Facebook, blog yorumlarını alabileceğiniz yerdi. Ancak Pinterest trafiğimin kaynağıydı. Başlangıçta bu sizin de durumunuz olacak! Pinterest, profilinizi optimize ederek blog trafiğinizi artırmak için harika bir platform. Pinterest ile profilinizi takipçilerinize göre uyarlamanız gerektiğini hatırlamanız önemlidir.

Blogunuzla aynı hikaye, doğru!

Doğru pinner'i bulmak için Pinterest profilinizi optimize ederseniz, pinleriniz takipçilerinizle rezonansa girer. Bu, Pinterest’e PIN kodunuzun dağıtım için uygun olduğunu ve PIN’inizi daha geniş bir kitleye sunmasını sağlar. Tüm bunlar Pinterest'teki profilinizi genişletmeye yardımcı olur.

Trafik için Hazır Küme blogumda, Pinterest pazarlamacılığı üzerine bu fikre derinlemesine bir bütün modülüm var.

Hızlıca kesmek istiyorsan, bilinmeyen Pinterest ipuçlarına göz at!

Yeni başlayanlar için bloglama

Hadi anne! Blog trafiğinizi artırmanıza yardımcı olacak en iyi blog ipuçları. Blog trafiğinizi artırmakta sorun yaşıyorsanız, bu yazının yararlı olacağını umuyorum! Yorumlarda neyle uğraştığını bana bildir! Belki yardım edebilirim!
Source link

Kontrol Ediliyor

Ayda 400 ile 40.000 sayfa görüntüleme arasında yeni bir blog nasıl edindim

Ayda 400 ile 40.000 sayfa görüntüleme arasında yeni bir blog nasıl edindim

Yeni bir blog başlatmak ve blog trafiğini artırmak, büyük bloglar tarafından kullanılan kanıtlanmış bir sistemdir. …

Kanıtlanmış Bir Planla Nasıl Para Kazanılır

Kanıtlanmış Bir Planla Nasıl Para Kazanılır

Yeni yıl için bir ana blog başlatmak istiyorsun! Yay! Bloglamaya başladığımda ikizlerim hala bebeklerdi. Yeni …

54 2019’da web sitesi trafiğini arttırmanın kolay yolları

54 2019’da web sitesi trafiğini arttırmanın kolay yolları

Web sitenize gelen trafiği artırmanın basit ancak etkili yollarının olduğunu biliyor muydunuz? Biliyorum – Yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir