Başlangıç / Sosyal Medya Kazanç / Yeni Facebook grubunuzu tanıtmanın 18 yolu

Yeni Facebook grubunuzu tanıtmanın 18 yolu

Yeni Facebook grubunuzu tanıtmanın 18 yolu

Olanlar için heyecanlı mısın?

Yaşa! Yepyeni bir Facebook grubu kurdunuz! Zorluklar, günlük bilgi istemleri, resimler ve daha fazlası gibi paylaşmak istedikleri tüm güzel şeyleri severler, ancak tek bir şey vardır:

İnsanlar yeni bir Facebook grubunuz olduğunu nereden biliyorlar? Başka herhangi bir grup veya e-posta listesi dökmeden bu yeni sosyal medya grubunu izleyicilerinize nasıl tanıtırsınız?

Son zamanlarda Mom to Mompreneur adlı bir Facebook grubuna başladım. Yeni grubumu sosyal medyaya bağırmadan terfi ettirmenin bir yolunu bulmalıydım.

Yeni Facebook grubunuzu tanıtabileceğiniz 18 yol!

1. Hoşgeldin e-postanıza bir link ekleyin

Birisi e-posta listenize abone olduğunda ne yaparsınız? Onlara e-posta yoluyla freebies gönder ve sonra hiçbir şey yapmazsın?

Umarım yapmazsın! Onlara hoş geldiniz e-postası gönderebilirsiniz! Bu, size, blogunuzu ve yeni abonenizle paylaşmak istediğiniz harika şeyleri (sahip olduğunuz yeni Facebook grubu gibi!) Tanıtan bir e-postadır.

Grubuma başladığımda yaptığım ilk şeylerden biriydi.

Yepyeni aboneler Facebook grubuma katılabilir, beni daha kişisel bir düzeyde tanıyabilir ve bloglarını ve işlerini büyütme konusunda daha fazla bilgi edinebilirler.

2. Bağlantınızı kenar çubuğunuza yerleştirin

Sonra, kenar çubuğum için küçük bir grafik oluşturdum. Bu, yeni okuyucuların ve hatta okuyucuların yeni bir şeylerin olduğunu bilmelerini sağlamanın popüler bir yoludur.

İşte Facebook grubunu tanıtan bazı kenar çubuğu grafik örnekleri.

Çoğu insan kenar çubuğu reklamları için afiş körlüğüne sahip olsa da, kendi yayınlarım için grafikler oluşturuyorum ve kurşun mıknatıslar beni henüz incitmiyor! İnsanlar grafiğinize tıklarsa, katılmadan önce e-posta listenize kaydolmak için onları Facebook grubuna veya bir açılış sayfasına iletebilirsiniz.

3. Facebook sayfanıza sabitleyin

Facebook grubumu yarattığımda garip bir şey oldu. O zamanlar, aynı marka ismi ile bir şeyler yapıyorum "durumunda" diye bir Mom & Mompreneur Facebook sayfası da hazırladım.

Facebook sayfası orada oturdu ve hiçbir şey yapmadı, ancak insanların bu sayfayı beğendiğine dair uyarılar aldım! Zaten 62 tane sevdim var …

Bu yüzden Mom'ı Mompreneur Facebook grubuna tanıtmak için bir Facebook sayfası başlığı oluşturdum ve "daha fazla bilgi" düğmesini gruba bağladım.

Ve tabii ki, bazen sosyal medyada yayınladığımda, bu Facebook sayfasında yayınladım! Hayal et! Umarım 62 Beğeniler gruptaki insanlardan gelir!

Ancak, bir Facebook sayfanız varsa, grubunuzu sabitleyebilir ve grubunuzu okuyucularınıza ve yeni blogcularınıza pazarlamak için bir yer olarak kullanabilirsiniz!

4. Bir teşekkür sayfasına link verin

Bu ipucunu henüz yapmadım, ancak bu yazı konusunu oluştururken harika bir fikir gibi geliyor! Kişiler listenize, ücretsiz kursa, zirveye veya sunduğunuz herhangi bir şeye abone olursa, Facebook grubunuzla paylaşabilirsiniz.

Bu, tam olarak insanların planlarına kaydolduğu zaman, Darplan of Life Unplanned'in yaptığı şeydir.

5. Grubunuzu FB grup iş parçacıklarında uygulayın

FB grupları hakkındaki en güzel şeylerden biri günlük bilgi istemleridir. Birçok FB grubundan günlük olarak şu anki blog postanıza, lider mıknatısınıza ve hatta FB grubunuza söylemeniz istenir.

Salı günü FB grubundaki "Mom to Mompreneur" üyeleri, bloglarının veya işlerinin büyümesi için ihtiyaç duydukları her şeyi tanıtabilirler. İşte Facebook grubunu grupta tanıtan birisi!

6. Yazar biyoda bahsedin

Ben BIOS'u seviyorum. Belki de serbest yazar olduğum için ve büyük bir blogda serbest yazarlık projesi yaptığımda, adımın adıma eklendiğinde onu seviyorum.

Blogcuların çoğu için yazar biosları misafir yazılar için kullanılır (ve eğer kendi blogunuz için bile, eğer yeni okuyucular yayınlarımı okuduklarında blog sahibinin kim olduğunu bilmiyorsa, Twins Mommy için yapıyorum).

Misafir katkıları, izleyicinizi artırmak için değil, aynı zamanda ekstra para kazanmak için de harika bir yoldur!

Konuk Postası, size kim olduğunuzu ve blogunuzun ne hakkında olduğunu anlattığınız bir yazarın biyografisini sağlayacaktır. Bu, Facebook grubunuzu tanıtmanın harika bir yoludur.

Bunu bu blogdaki yazarım için yaptım!

7. Grubunuzu bir podcast'te belirtin

Podcast'leri sevmiyor musun anne? Ben yaparım! Giysiler giyerken ya da evin etrafında koşarken ve ikizlerimi takip ederken duymak çok kolay! Korodayken öğrenmeyi seviyorum! Ha ..

#lernenhilechoring

Ayrıca podcast'lerde olmayı da seviyorum. Onları yapmak eğlencelidir ve benim için fazla zaman almazlar! Bir podcast'te misafir olduğunuzda, şov sahibi genellikle şov notları yazar ve şovda tartıştığınız kaynaklara bağlantılar sağlar.

Yaptığım bir podcast'te annemi diğer kaynaklarla birlikte Mompreneur'un Facebook grubundan bahsettim!

Yeni bir Facebook grubunuz varsa, podcast'leri ziyaret etmek ve Facebook sayfanızı sohbette veya sonunda şov sahibinin sizden son şeyleri istediğinde sormasını isteme zamanıdır.

8. Grubunuzu Twitter'a sabitleyin

Facebook grubu bağlantınızı Facebook sayfanıza sabitlerken, bağlantınızı Twitter profilinize de ekleyebilirsiniz.

Bu promosyon tweet'iyle ilgili en güzel şey onun grafikleri. Size neyi, neden ve nerede olduğunu ve bunun da harika bir grafik olduğunu söyler!

9. Bir grafik oluşturun ve Pinterest'e sabitleyin

Facebook grubunuzun bir pim grafiğini oluşturun ve Pinterest'te paylaşın. Bu, insanları yeni Facebook grubunuza yakınlaştırmanın başka bir yoludur.

10. Grubunuz için bir kayıt formu oluşturun

FB topluluğunuz için bir kayıt formu oluşturarak e-posta listenizi mükemmel bir şekilde genişletebileceğinizi biliyorsunuz. Bu, grubunuz için doğru üyeleri bulmanıza ve üyelerinizi daha kişisel hale getirmenize yardımcı olacaktır.

Örneğin, Holly McCaig, insanların Facebook grubu Brand Clarity için kaydolabilecekleri kendi açılış sayfasına sahiptir.

ConvertKit ile bu tür açılış sayfalarını kolayca oluşturabilirsiniz.

11. & 12. Menünüze bir bağlantı ekleyin ve bir üst çubuk oluşturun

Okuyucularınıza bir Facebook topluluğuna sahip olduğunuzu söylemenin kolay bir yolu menünüze bir bağlantı eklemektir! Çoğu blogcu bunu yapar çünkü birkaç dakika sürer.

Ayrıca, blogunuzda görünecek bir Facebook veya Facebook grubunuzu tanıtan bir üst bar ya da merhaba bir çubuk oluşturabilirsiniz. Monica'nın menüsünde ve Hello Bar'ında Facebook grubuna bir bağlantı var!

13. Facebook grubunuz aracılığıyla bir blog yazısı yayınlayın

Aralık ayında 12 Gün Tatil Freebies'i yarattım ve gönderilerimden biri Anne Blogcuları için Facebook Gruplarıydı.

O zaman bir Facebook grubum yoktu ama bunu yaptığımda grubumun o listede olduğundan emin oldum! Yaptığım gibi diğer Facebook gruplarının bir özetini oluşturabilir ya da Facebook gruplarına yazabilirsiniz (hey, şimdi yaptığım gibi!) Herkese FB grubunuz hakkında bilgi vermek için.

14. Ana sayfanıza bir link ekleyin

Kılavuz mıknatıslarınız, kurslarınız veya diğer reklam malzemelerinizle ilgili bir ana sayfanız varsa, yeni Facebook grubunuzu tanıtabilirsiniz!

Blissful Bosses'dan Brie Beeks, grubunu ücretsiz dersler ve derslerle birlikte tanıtıyor.

15. Her e-postada

Böylece hoş geldiniz e-postanızda bir bağlantı vardır, ancak diğer e-postalarda Facebook grubunuza da bağlantı verebilirsiniz. Aboneler için, bir grubunuz olduğunu ilk kez fark ettikleri zaman olabilir ve grubunuza katılmak için daha hedef kitlelere ulaşmanın başka bir yoludur.

16. Blog yazılarının sonunda

Blog yayınlarınızın sonuna birden fazla eyleme çağrı eklemeniz utanılacak bir şey değil! Paylaşma düğmeleri, bir müşteri adayı mıknatısı, bir içerik yükseltmesi, ilgili yayınlar, bir konuşma başlatma sorusu ve hatta Facebook grubunuz için bir reklamınız olabilir!

Caitlin Bacher'ın grubunu bir blog yazısı sonunda nasıl uyguladığıyla ilgili örneğine bir göz atın:

17. Facebook grubunuzun başkaları tarafından etiketlenmesini sağlayın

Diğer blogcuları Facebook gruplarına bir Roundup yayını göndermeye zorlayamasanız da, diğer blogcuların grubunuzu tanıtması güzel!

Blogcular bloglarımı veya Facebook grubumu tanıtırken, genellikle aşkı paylaşıyorum ve yayınlarını sosyal medya profillerimde tanıtıyorum!

18. Pinterest grubunuzun tanımına bir link ekleyin

Bir Facebook grubunuz varsa, bir de Pinterest grubunuz olabilir, değil mi? 😉 Facebook grubunuzu Pinterest grubunuzda (veya tersi!) Tanıtmak için ne harika bir yol?

Daily Femme takımından Krystal bir Pinterest grubuna sahip ancak şu anda yayın kabul etmiyor. Ancak yine de Facebook grubuna katılabilirsiniz! # akıllı fikir

Çok fazla olasılık var anne!

Bu doğru! Yeni Facebook grubunuzu tanıtmanın on sekiz kolay ve şaşırtıcı yolu. Hiçbir zaman herkesin üye olmak istediği mesajı ile karşı karşıya kalacaksınız! Boğmaca

Bir şey mi özledim? Öyleyse, Facebook grubunuzu nasıl tanıtmak istediğinizi bana bildirin. Bunu duymayı çok isterim!
Source link

Kontrol Ediliyor

Pinterest nedir ve blogcu olarak nasıl kullanıyorsunuz?

Pinterest nedir ve blogcu olarak nasıl kullanıyorsunuz?

Ah, Pinterest. Çeşitli nişlerdeki blogcular, Pinterest'in gücünden bahseder. Trafiklerini artırmalarına veya e-posta listelerini patlatmalarına yardımcı …

En iyi 4 blogcudan e-posta pazarlama ipuçlarını öğrenin

En iyi 4 blogcudan e-posta pazarlama ipuçlarını öğrenin

Email Pazarlama Facebook'ta bu terimi duyuyorsunuz ve bunun ne olduğu veya yeni blogunuzda nasıl kullanılacağı …

E-posta listenizden para kazanmanın ilk adımı

E-posta listenizden para kazanmanın ilk adımı

Bir blog başlattınız ve şimdi blog ile para kazanmak istiyorsunuz! Ama bunu çok zor buluyorsun! …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir